Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-12, 00:54   #31
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.

Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.
Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie ! Szczerze mówiąc to w ch*ju mam to tylko szkoda mi takich ludzi jak Miczua , Samna Lila itp którzy zawsze grali uczciwie.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 30-09-12 o 01:00
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 00:59   #32
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.
Majkul jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 01:05   #33
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
Dawniej boterzy często dostawali odpowiedź że wpadli bo ich czas reakcji był nieludzko krótki. Podejrzewam że i w tej sprawie da się to sprawdzić i osoby które mają taką możliwość to zrobią by rozwiać wątpliwości. Na razie wstrzymajmy się z osądami i poczekajmy na opinię fachowca.
Opinia fachowca już była (MERVAKISA) który no nie ukrywajmy coś tam o botach w karierze Altaronu liznął i wie jak sprawdzić danego bota itp. To że wystawił Kaela na próbę sugeruje tylko to że coś go zaniepokoiło.
Attax jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 01:43   #34
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ale wy spinę o medalik robicie ...
Ja nie robiłem tego dla żadnego medalu, ale żeby w końcu sprzedać ten syf w postaci plecaków różdżek. Nie zależy mi na tym medalu i jeśli administracja serwera uzna że na niego nie zasłużyłem (co jest błędem) to uszanuję tę decyzję. Pozdro
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:53   #35
Pasztet
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 117
Domyślnie

Pozdro dla kumatych ;>
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uh emp.jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	390.4 KB
ID:	1290  
Pasztet jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:53   #36
Empirator
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

Po 1. W pełni zasłużyliśmy na wszystkie nagrody, po 2. Panowie, zlejcie tego Grejfiuta i Dakashi czy kogos tam jeszcze :D Im dłużej będziemy pisać tłumaczyć się itp, tym bardziej oni to wykorzystają swoim gimbusowym doświadczeniem a na co macie się denerwować, najlepiej jak by ktoś close ten temat :D
Empirator jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 08:57   #37
Dresiarz
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 63
Domyślnie

@up, jak ja kocham najeżdżanie na kogoś od gimbusów. Jakie to się teraz stało modne..
Dresiarz jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:00   #38
Empirator
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 25
Domyślnie

Noo.. co jeszcze mi napiszesz co jest modne? Co tam jeszcze dolożysz od siebie, ponabijaj sobie posty :D
Empirator jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:06   #39
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.
Chyba. Se. Robisz. Jaja. Dziewczynko?
A ja proponuję odebrania Tobie możliwości wypowiadania się na forum za rzucanie bardzo głupich pomysłów, bo to już nie tylko robi się niesmaczne, ale wręcz groźne dla otoczenia. Takie skumulowanie bredni w jednym miejscu jest w stanie wywołać implozję.

Skoro jesteśmy przy wnioskach, apelacjach i prośbach, to ja z kolei apeluję do administracji altaronu o wycofanie oskarżeń i wystosowanie oficjalnego przeproszenia do grupy za pomówienia, jeżeli nie są w stanie niczego konkretnej osobie udowodnić. Bo, że z Altaronu robi się gra oparta na zasadach państwa policyjnego to widać od dawna, ale jednak mam nadzieję, że jednak jakieś resztki normalnych reguł gdzieś tam funkcjonują.
Jeżeli mają padać jakieś bany czy unieważnienia za coś, to prosiłbym też o bana dla gracza Dakashi, wszak też tam stał i też mógł uhnąć, wespół z kimś, przez co skumulowało się do wartości 1100+.

Pozdrawiam,
Kael
Wicked jest nieaktywny  
Stare 30-09-12, 09:07   #40
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Widzę, że muszę znów zainterweniować.

Attax, byłam tam, obserwowałam sytuację z MG. Dakashi wpchał się na Rokitę denerwując wszystkich, blokując i utrudniając akcję. Nie jest to eleganckie zachowanie. Na domiar złego tutaj domaga się… właśnie, czego? Ukarania jednego z magów? Mam rzucić kostką i na tej postawie wybrać?

Tak, jedna z osób na Rokicie najprawdopodobniej miała bota. Kiedy go włączyła i czy wyłączyła - nie wiem. Dlaczego wyłączyła? Zauważ, że Irwizz, jeden z blokerów, padł. Bot wyleczyłby go, a tak się*nie stało. Nie mamy*żadnej możliwości by znaleźć domniemanego winnego, jedyne co możemy zrobić to kontrolować całą trójkę w grze, co zapewne SG czynić będą. Jednak pisząc, że Rokita została zabita nieuczciwie oskarżasz całą ekipę o posiadanie botów, co na pewno miejsca nie miało. Nie można oceniać całej grupie na postawie jednej osoby! Wszyscy zwastowali ogromną ilość mikstur i run, elegancko zabili demona i mają odpowiedzieć za błąd jednej osoby? Jestem przeciwnikiem odpowiedzialności zbiorowej.

Proszę także o nieoskarżanie Kaela o bota. Jest on kontrolowany częściej niż wszyscy gracze razem wzięci i jakoś nigdy nie został na niczym przyłapany.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 30-09-12 o 09:30
Slythia jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin