Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-11-18, 22:02   #21
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Z jednej strony mówisz, że skille nie wyrabiają z lvlami, a z drugiej, że wbijasz więcej skilli trenując niż lvl pozwala.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-18, 22:31   #22
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Eremce... obrońca regulaminu Altaronu... Rafał, pamiętasz sytuację, gdzie dzięki pozycji doradcy sprzedałeś mój (tajny) nick dla swoich kolegów. Złamałeś milion punktów regulaminu i uszło Ci to płazem, poprzez dobroduszność naszego "el Selbosso" więc utkaj rure ziomeczku.
Dla takich osób nie ma miejsca w naszym gronie. żegnam.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-18, 22:47   #23
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Z jednej strony mówisz, że skille nie wyrabiają z lvlami, a z drugiej, że wbijasz więcej skilli trenując niż lvl pozwala.
I co w tym dziwnego ? Do pewnego poziomu skile wyrabiają i w zasadzie jeżeli mówić o Rycerzu to w pewnym momencie nie trenując wgl może nam braknąć siły. Więc problem akurat mnie nie zbyt dotyczy. Ale zerknij proszę na wymagania do kusz i zastanów się czy na takim sezonowym uczciwie grając łatwo jest wbić te skile. Był czas że całe bekalelu było zawalone krewetkami jak zabrakło zwiadowcom skila na nowe kusze więc wiem co piszę a Ty chyba nie za bardzo wiesz co chcesz napisać albo nie bardzo znasz realia.

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Poza tym każdy z Nas tu jest tylko człowiekiem (chyba...).
Automatyzacja postępuje i możliwe że kiedyś staniecie przed dylematem czy to grał człowiek czy może zaprogramowany przez niego humanoid :D

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Tasker... każdorazowo powinien być Delate konta za używanie czegoś takiego.
Serio?
A może należałoby się zastanowić dlaczego ludzie tego używają. Bo akurat z tego co kojarzę tasker służy tylko i wyłącznie do powtarzania sekwencji ruchów myszki i klawiatury i nie za specjalnie różni się od Makr w nowoczesnych klawiaturach dla graczy no chyba że źle kojarzę.

Boty z założenia grające za kogos skilujące lub podobne to zupełnie inna bajka. Wiem bo swego czasu w Tibi poszukiwało się takich osób i w ich okolicy można było znaleźć niezły majątek (Plecaki pleckaów pieniędzy), a boty całkiem walecznie potrafiły się bronić przez zlurowanymi potworami. Czyli takie programy potrafiły całą noc zdobywać pieniądze, skille i doświadczenie dla gracza który potem z tego korzystał i tego nie da się w żaden sposób porównać z jakimiś tam taskerami.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 11-11-18 o 00:00
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 00:08   #24
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Eremce... obrońca regulaminu Altaronu... Rafał, pamiętasz sytuację, gdzie dzięki pozycji doradcy sprzedałeś mój (tajny) nick dla swoich kolegów. Złamałeś milion punktów regulaminu i uszło Ci to płazem, poprzez dobroduszność naszego "el Selbosso" więc utkaj rure ziomeczku.
Dla takich osób nie ma miejsca w naszym gronie. żegnam.
Nie pamiętam. Przypomnij.

@zetix
Uwazam, ze nalezy usunąć skilowanie i zreworkowac system pnow, aby nie zmuszać graczy do używania nielegalnego oprogramowania. Czymże innym jest umożliwienie rycerzowi jednorecznemu bicie 2x wiecej w konfiguracji dual wield przy 200 zręczności? Na spvp była patologia krewetkowka z powodu zbyt duzej ilości pieniędzy, a najwiecej pieniędzy roztrwonil rycerz nie zwiadowca. Podejrzewam nawet, ze rycerz z największa zręcznością wydal wiecej pieniędzy na krewetki niz wszyscy zwiadowcy razem wzięci. Ale to moze byc spowodowane tym, ze czar odes rago w dual wieldzie zadaje 2x więcej ciosow, co jak juz wcześniej wspomniałem w połączeniu ze wzorem na zadawane obrażenia przy wladaniu dwiema broniami uzależnionym od zrecznosci, przy 200 jej pozionje daje 2x wieksze obrażenia.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 02:10   #25
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

tu masz zdrowe podejście do Treningu. Jak to ważne dla wielu graczy i jak tam postępują z boterami. Powiem szczerze Altaron mi się podoba bardziej ale podejscie GMa mi sie podoba. https://www.youtube.com/watch?v=QFMOwOt6Wrc
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 09:57   #26
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Ważne dla wielu graczy, aby zostawić postać na afku... Ich postacie nie zostaną nawet wylogowane bez anti-idle'a, bo tak pewnie działa ta strefa w której są postawione trainer'y. No tak, jest to sposób na nabicie liczby graczy online! Selbo, wprowadź trainery, to będzie 1k ludzi online! Osobiście uważam, że trenowanie umiejętności pochłania zbyt duże ilości potencjału ludzkiego, a na dodatek niekorzystnie wpływa na balans profesji sprawiając, że jedna z nich musi ćwiczyć więcej, zaś druga mniej.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 12:17   #27
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

@eremce ja Tobie nie wytłumaczę. Jest cześć graczy takich jak ty którzy uważają że jedynie poziom się liczy i każda postać na danym poziomi ma być identyczna. Jest też druga część która trenuje bo lubi i cześć która trenuje bo chce być lepsza od innych wkładając w to swoją pracę. Mimo wszystko uważam że tych drugich i trzecich jest więcej niż takich jak Ty.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 18:34   #28
Kr3jzoL
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 19
Domyślnie

O Boże... Ja mam nadzieję, że Selbo jest mądrzejszy od większości graczy Altaronu bo inaczej RIP gierka z ich pomysłami :(
Kr3jzoL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 22:46   #29
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zetix Zobacz post
@eremce ja Tobie nie wytłumaczę. Jest cześć graczy takich jak ty którzy uważają że jedynie poziom się liczy i każda postać na danym poziomi ma być identyczna. Jest też druga część która trenuje bo lubi i cześć która trenuje bo chce być lepsza od innych wkładając w to swoją pracę. Mimo wszystko uważam że tych drugich i trzecich jest więcej niż takich jak Ty.
Nie licz tych którzy skillują bo musza. Nie wiem czy ktokolwiek, kto lubi się bić w Altaronie, lubi też skilować.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-18, 23:30   #30
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Skillowanie to strata czasu. Skille za PNy, PNy za lvle i misje, żadnego ręcznego skillowania. Atak i obrona zależna głównie od ekwipunku więc gracz zamiast przechodzić agonię w postaci skillowania, od razu idzie czerpać radość z gry. Wbija poziomy, rozdaje PNy, hunci jak najlepsze eq, które dzięki PNom może zakładać. Rozwój postaci dzięki temu jest prostszy, liniowy, łatwiej osiągnąć balans. Tradycyjne skillowanie zostawiłbym jedynie na alchemię i zręczność bo nie mam pomysłu jak to rozwiązać PNami żeby było sprawiedliwie dla każdej profesji.
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin