Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-11, 22:06   #1
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie PZ po zabiciu w obronie własnej

Witam !
Dziś po raz pierwszy zabiłem gracza w Altaronie- zaatakował mnie PK, ja w obronie własnej wyprawilem go w zaświaty. Nie byloby w tym nic złego, gdyby nie fakt blokady PZ czerwonej-brak dostępu do depozytu etc. Nie powinno tak być, ze jesli kogos zabijemy w obronie wlasnej nie mozemy wejsc do strefy chronionej. Taka sytuacja to ukłon w stronę PK- mogą atakować do skutku, az nam sie skonczą potiony i padniemy, bo nie uciekniemy po ktoryms ich podejsciu.
Krótkie podsumowanie:
Proponuje zlikwidowac blokade PZ czerwoną przy zabójstwie w obronie własnej.
Kosky jest nieaktywny  
Stare 14-06-11, 22:25   #2
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

to jest chyba tak jesli on wejdzie na inne pietro lub zniknie ci z pola widzenia na sek i chwile po tym jak go znow ujrzysz to atakujac go jako 1 wtedy wlaczasz yellow skulla i to ci robi pz :)
Karooleq jest nieaktywny  
Stare 15-06-11, 07:56   #3
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

w 200% popieram autora tematu, nie lubię jeśli atakuje mnie inny gracz i musze stawać w obronie :( wtedy mogę tylko uciekać z nadzieją, że go zgubię bo nie chcę mieć 15 minut pz.. To jest tak bezsensowne jak mój post :(

Mam nadzieję, że administracja po uporaniu się w innymi problemami zajmie się i tym :D
Tomek119 jest nieaktywny  
Stare 15-06-11, 08:38   #4
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Z drugiej strony od tego zaczęło się psucie PvP przez Cip - od zdjęcia PZ w obronie. Spora część bardziej doświadczonych graczy uważa, że PZ przy walce PvP być powinno, bo włączenie się do walki powinno nieść jakieś konsekwencje.
Ja osobiście uważam, że to dodatek do PvP, bo najważniejsze jest zmniejszenie tych nieszczęsnych 20 fragów za 1 zabójstwo. Moja opinia co do propozycji: można to rozwiązanie uruchomić na próbę i zobaczyć czy wyjdzie na dobre, czy na złe.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 15-06-11, 11:01   #5
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kosiek Zobacz post
Z drugiej strony od tego zaczęło się psucie PvP przez Cip - od zdjęcia PZ w obronie. Spora część bardziej doświadczonych graczy uważa, że PZ przy walce PvP być powinno, bo włączenie się do walki powinno nieść jakieś konsekwencje.
Ja osobiście uważam, że to dodatek do PvP, bo najważniejsze jest zmniejszenie tych nieszczęsnych 20 fragów za 1 zabójstwo. Moja opinia co do propozycji: można to rozwiązanie uruchomić na próbę i zobaczyć czy wyjdzie na dobre, czy na złe.
Ale koksy ma racje. Ktoś kto nie chce walczyć a zostaje zaatakowany tez musi mieć jakieś szanse ucieczki. A atak w obronie własnej powoduje straty jakieś u agresora i przedłuża szanse na przeżycie obrońcy.
Poza tym niech pekujący myśli tak żeby ofiara mu nie uciekła, więc nie wiem czemu ma się psuć system PvP. Jeśli atakujący jest sierotą to sorry;p
Jestem za!!
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 13-07-11, 09:37   #6
a432531
 
Avatar a432531
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Pabianice
Postów: 6
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do a432531
Domyślnie

Nie popieram. Jest to najglupszy pomysl na jaki kiedykolwiek mogla wpasc taka korporacja jak Cipsoft, jeszcze tego tutaj brakuje...
a432531 jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 15:57   #7
Kosiek
 
Avatar Kosiek
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 75
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barrbosa Zobacz post
Ale koksy ma racje. Ktoś kto nie chce walczyć a zostaje zaatakowany tez musi mieć jakieś szanse ucieczki.
Ależ gracz w obronie zawsze ma szansę ucieczki - może uciec do depozytu lub innej strefy ochrony. Jednak jeżeli zdecyduje się zabić agresora - musi się liczyć z konsekwencjami włączenia do walki PvP.
Obecny stan rzeczy jest dobry i absolutnie bym tutaj niczego nie zmieniał.
Kosiek jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 18:11   #8
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

A wiesz co to trap? Jak umiesz kogoś strapować to ci nie ucieknie.
Poza tym zniesienie tego pz było jedna z największych głupot przy pvp systemie. Załóżmy, że zabiłeś agresora, mogło się tak zdarzyć i to też jest zabójstwo, tylko dzięki temu, że nie ty atakowałeś pierwszy nie masz fraga. Wy byście chcieli po zabójstwie wejść do dp? Chcecie by server był rpg to nie róbcie z niego 2 tibii, która robi się gorsza od otsów...
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin