Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-15, 00:31   #1
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie Pvp

Jo,

JA tutaj będę Was edukował, nonpefaupekuf, hertagonuf i neutrali. Jako, że jest pózno to zaczne od neutrali. A jutro, oczywiście, jak mi się będzie chciało, bo mój czas jest cenny, a na pewno nie warty marnowania go na ludzi z trzech wyżej wymienionych typów to postaram się wyjaśnić jeden z dwóch pozostałych typów.

Neutral, co w Waszym mniemaniu to oznacza? Wyobrażam to sobie... No, no Może frytki do tego?

Powiem wam czym jest neutral. Niczym. Dosłownie. Nie jest warty tego posta. Powinno się to wytępić zanim złoży jaja. W moim słowniku nie ma nawet takiego słowa. Ale znam jego definicje. Neutral to osoba, która ma hunted za nic. Co to jest nic? np. stanie w dp lub nie stanie w dp, itepe.

Neutral... hymm, w Waszym mniemaniu to osoba, która nie bierze udziału w wojnie. Hymm... I po co nam taka osoba na serwerze PVP? Żeby grało więcej ludzi? tj zamiast 10 to 11 ? HAHAHAHA, HAHAHAHA, nie no przy dobrych obrotach to może nawet 12...

Nie podobają się zasady? Nie podoba się nasza władza? A no ta, zamiast ją zdobyć i wprowadzić własne zasady to łatwiej zwiać na nonpefaupe, suabiaki. Mało tego, na forum jesteście tak cwani, a w rzeczywistości jesteście po prostu tchórzami i to jest niepodważalny argument. Mylę się? To kom biczys, show us.


To byłem ja, Lufi
człowiek widmo,
znudzony ekspem,
niszcze tekstem,
na przykład neutrali,
żeby się nas bali,
i widząc nas uciekali.
A także Hertagon,
żeby wiedzieli co to zgon,
aż czuć na forum jęków i płaczu woń,
bo oni już wiedzą,
i dawno na npvp siedzą,
że nie mają po co wracać,
bo im będziemy levele skracać,
Nonpefaupeki mówią zaś,
jacy to my niedobrzy,
jacy to my źli,
aż mi się qwa w oczach ogień tli,
Zapraszamy na Arene
tam zatanczycie dla nas Macarene,
już pewnie macie treme,
zrobimy z Was ofermę.


JOJOJO, ide spac
Graata jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 00:42   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Czytając twoje posty stwierdzam, że tu już nawet psychiatra nie pomoże. :|
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 01:00   #3
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|
Graata jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 01:02   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Zarejestrowany: Kwi 2015
Chyba nawet ja stoczyłem więcej bitew i odrobiłem więcej lvli w Altaronie niż ty Ale mogę się mylić, może jesteś czyimś kolejnym wcieleniem.

Neutrale wg prawidłowej definicji to właśnie ta strona, która nie ma hunta.
To walczący mają hunta, od tej drugiej strony. Płacą paymenty, odrabiają lvle expiąc po nocach i tworzą ukryte postacie. I okej, to nawet klimatyczne.
Do tego jednak pewna część z nich zdradza się czasem wzajemnie i wyzywa od żydów starych znajomych, niszczy i bezrozumnie sieje chaos, nic przy tym nie tworząc i o nic nie dbając. A to już powoduje, że ja od takich konfliktów stronię.

Tak czy siak, to semantyka.
Fajne rymy
Catthon jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 01:24   #5
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|
1. Swój światopogląd warto budować na własnych doświadczeniach, a nie opiniach innych osób, które miały wielki ból dupy, że nie broniłem ich przed deletami, które dostały za złamanie regulaminu. Normalne osoby rozumieją swój błąd i przyjmują go na klatę.
2. Skąd możesz wiedzieć ile czasu spędzam przy komputerze? W samotności? Jeżeli dla Ciebie gadanie przez vc/ts różni się od pisania to gratulacje, nie spędzasz czasu w samotności... Pochłanianie wiedzy... Ile książek przeczytałeś? W ilu poważnych dyskusjach w świecie rzeczywistym brałeś udział? Różnica między Nami jest taka, że ja siedzę z osobami, które lubię i darzymy się wzajemnym szacunkiem, Ty przez rok udawałeś kolegę osób, których nie znosisz, co czyni Cię człowiekiem fałszywym i obłudnym. Ja nie mam problemów z mówieniem ludziom wprost co o Nich myślę, zapewne o tym również wiesz. Co dla Ciebie znaczy dogadać się? Bo jeżeli ktoś mi pisze żebym mu załatwił zdjęcie/skrócenie bana to naturalnym jest, że otrzyma odpowiedź - spadaj na bambus. Żeby ktoś się ze mną dogadał musi mieć klarowne argumenty i wie o tym masa osób, z którymi na co dzień rozmawiam opracowując różne zmiany.
3. To nie ja mam chore ambicje, to Ty wybrałeś nie tę grę, cała Administracja ma jasno określoną wizję, która nijak Ci się nie spodoba.
4. Oba teamy są dla mnie fałszywym syfem o czym pisałem wielokrotnie, nie zmieniałem swojego nastawienia, gdyby było inaczej siedziałbym z jedną ze stron na vc bo dla Twojej wiadomości lubię walczyć, ALE gdy jest po co lub przeciwko czemu walczyć. Obie strony doskonale wiedziały, że w momencie, gdyby ktoś mnie zaatakował walczył przeciwko Nim, nie będąc jednocześnie z ich przeciwnikami.
5. Wiesz czemu jest Ci potrzebny psychiatra? Zatraciłeś granicę pomiędzy grą, a życiem realnym, dla Ciebie pingowanie innych, obrażanie ich oraz ich rodzin jest rzeczą naturalną. To są zachowania patologiczne, które powinny być rugowane.
6. Na teksty wielu osób, które ostatnimi czasy się wypowiadają, że non pvp nie ma prawa głosu również mam odpowiedź:

100% współtwórców oraz osób tworzących Altaron gra na serwerze non pvp, gdzie gra więcej osób niż na serwerze pvp. Tak więc odpowiedzcie sobie sami kto przytoczonym powyżej tekstem odbiera sobie prawo głosu.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 04-11-15 o 01:30
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 02:12   #6
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

A ci dalej maja bol dupy bo biedny i uciemiezony hertagon okazal sie strasznym slabiakiem i poszedl na nonpefalpe i biedne collegium jest samotne jak widac...
Ditos jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 02:17   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ditos Zobacz post
A ci dalej maja bol dupy bo biedny i uciemiezony hertagon okazal sie strasznym slabiakiem i poszedl na nonpefalpe i biedne collegium jest samotne jak widac...
Kolego! Jutro musimy przeprowadzić poważną rozmowę na temat transformacji ustrojowej serwera pvp po 2013 roku, bo szargasz imię bardzo poczciwej gildii jaką było Collegium. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 04:26   #8
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Same dobre rady :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 05:38   #9
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Luffy jeżeli to, co piszesz to nie beczka to wiedz, że jestes debilem wiekszym niż Morgian,Casual i Loboz po scaleniu i bardzo współczuje twojej rodzinie, chyba że to beczka wtedy nie współczuje, ale obawiam się, że współczuje ;/
c770832 jest nieaktywny  
Stare 04-11-15, 07:20   #10
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Fardon, tak nakreciles, ze wątpię, by zrozumiał :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin