Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-06-15, 04:40   #21
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Ty chyba Arkon nie widziałeś stopnia spowolnienia przy cain kpiro.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-15, 10:04   #22
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Z tego co ja zauważyłem to Cain Kpiro powoduje tylko zrzucenie time ringa, ale mogę się mylić.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-06-15, 11:39   #23
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Ty chyba Arkon nie widziałeś stopnia spowolnienia przy cain kpiro.
ja się zapytałem tylko :D można zawsze coś z tym zrobić no nie? cain kpiro może przez połowę (to tylko przykład) swojego czasu trwania blokować odesy >: D i wtedy wkracza mag duch i cię "odparalowywuje" :v
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 14:50   #24
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Zgodnie z wypowiedziami po zsumowaniu głosów za i przeciw zmiany weszły do gry w zaproponowanej formie, nastąpiła też zmiana w 'cain kpiro' zgodnie z sugestią (by był zauważalny w pvp).

W dniu dzisiejszym można będzie zauważyć brak reakcji potworów na paraliż czarem 'hoxe cain hatas' (gdy nie jesteśmy w drużynie). Zostanie to włączone z powrotem jutro.

Dodatkowo prosimy o dalsze komentarze odnośnie paraliżu, gdy już odbędą się jakieś walki - czy aktualne rozwiązanie się sprawdza, a jeśli paraliż okaże się zbyt mocny (w znaczeniu walki będą zbytnio uzależnione od tego czynnika) o sugestie w jakim aspekcie go zamienić (np. wydłużyć opóźnienie, zmienić moc, ograniczyć do mniejszego obszaru [nie zostanie zmieniony na punktowy], itp).

Ostatnio edytowane przez Altrel ; 13-07-15 o 14:56
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-15, 21:14   #25
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Ja proponuję całkowity remake tego zaklęcia.
Zacznijmy od nazwy. Zaklinacz Czasu... Co ma sztuka nekromancji wspólnego z zaklinaniem czasu? Niewiele...
Proponuję aby zmienić nazwę czaru na petryfikacja... Umiejętność przemiany ciała w kamień. Spowolnienie bądź zatrzymanie krążenia krwii celu. Siła petryfikacji mogłaby zależeć od mlvla. Im wyższy mlvl, tym petryfikacja silniejsza. Zdolność petryfikacji posiadały najsilniejsze stworzenia mroku(Meduza, Bazyliszek).
Sposób użycia czary mógłby być następujący:
Nekromanta zwraca się w kierunku wrogów, błyskawicznie inkantuje czar i uderza z pełną mocą wszystkie cele znajdujące się przed nim - w zasięgu wzroku(proponuję stożek). Proponuję aby czar miał duży koszt oraz długi cooldown. Dlaczego? Ano dlatego, że proponuję również, aby sposób wyleczenia się z paraliżu był inny niż dotychczas. Mianowicie mikstura z łez jednorożca. Składnik powinien być ciężko dostępny. Zdjęcie paraliżu mogłoby również następować poprzez rzucenie potężnego czaru duchownego, który to czar byłby odwrotnością petryfikacji. W przypadku kiedy cel nie jest pod wpływem skamienienia, czar zwiększałby siły witalne sojusznika(punkty życia, prędkość poruszania się).
Myślę, że czar stałby się wiele ciekawszy i wymagałby umiejętnego użycia w odpowiednim momencie. Zdjęcie efektu petryfikacji również nie byłoby zbyt proste, a jako że obszar działania czaru nie obejmowałby całej mapy, mag przestałby być w wielu przypadkach bezkarny(paraliż, hape odes i nara frajerzy), ponieważ rzucenie czaru wymagałoby przemyślenia i precyzji.


pozdrawiam,

Wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin