Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-12-12, 08:04   #11
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Nie przypominam sobie, bym jakkolwiek Ciebie obraziła na publicznym kanale gry. Nawet na prywatnym ograniczyłam się do przyznania racji osobom z czatu, pomijając wszelkie dodatkowe określenia. Co więcej - wczorajszego wieczora nawet nie odzywałam się na czacie gry. Także w żadnym momencie regulaminu nie złamałam.

Co do całej sytuacji - przekroczyłeś wszelkie granice. Chwalenie się pobiciem własnej matki na czacie świadczy źle nie o rozmówcach, którzy momentalnie się na Ciebie rzucili, lecz tylko i wyłącznie o Tobie samym. Nie zamierzam tolerować tego typu kretyńskich prowokacji w grze, z tego też powodu odstąpiłam od wymierzenia kary osobom, które celnie Cię opisały.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 03-12-12 o 08:09
Slythia jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 08:52   #12
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał mefistomen Zobacz post
Człowieku on was mógł prowokować.. ale żadnym prawem nie macie prawa go obrażać.. Widzę, że jednak część przydupasów Slythii i tu jest.. Przecież dobrze wiecie, że przez kogoś takiego z tego serva poszło sobie wielu świetnych graczy. Ludzie grają tam gdzie slythii nie ma, coś to musi oznaczać.
Do tego pamiętajmy, że nawet Slythia musi przestrzegać regulaminu a obrażanie mnie nie jest przestrzeganiem a wręcz karygodnym przykładem.
Kto przez Slythie zakończył grę? No podaj choć 5 świetnych osób(jeśli masz zamiar podawać persony Twojego pokroju to lepiej nawet nie zaczynaj;))
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 11:19   #13
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Lidka, nie dając notek tym którzy nadmiernie wyzywają jedną osobę (hipotetycznie: kretyna), to ich faworyzujesz. Nie ma tak ,że 'ty' możesz wyzywać, bo wyzywasz te osoby których nie lubię. Z kolei druga osoba dostanie notkę, bo jest osobą przez Ciebie nielubianą. To się fachowo nazywa stronniczość.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 11:56   #14
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

chlopie ku*wa ona tworzy ta gre ty mozesz jej najwyrzej ********* . I to jak ci pozwoli zmien gre .

I mam pytanie kto ma Zdegradowac Slethe ????
jakub00s jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 13:53   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Gdybym ja był na pozycji Sylthi, to facet dostał by delete'a i bana na ip za skrajną głupotę. Podziwiam tych, którzy mając możliwości potrafią się powstrzymać w podobnych przypadkach.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 14:37   #16
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

@mefistomen

Gdybym był SG to bym ci dał bana bo to nie od ciebie zależy Slythiajest i będzie dopuki inni MG jej nie zdegradują grałem na altaronie dość długo i moge powiedzieć jedno Slythia jest dobrym administratorem wykonuje swoją robote w 100% jak ci sie nie podoba to zmień serwa idz na inny ots albo inne gówno i nie nie faworyzuje tu jej bo ją ledwo znam ale w końcu puściły mi nerwy i musze napisać to i owo
Eresol jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 14:50   #17
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał mefistomen Zobacz post
.. Obraża ona graczy, psuje klimat na Non-Pvp servie jak kiedyś na pvp. Ostatnimi czasy faworyzuje ciągle Thali, która stała się przez nią nietykalna. Pozdrowienia ;>
hahahahaha


PS. Ten temat się przewija od startu altarona. Skoro inni nic nie zdziałali w tej kwestii tobie też się to raczej nie uda.
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 15:53   #18
mefistomen
 
Avatar mefistomen
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do mefistomen Wyślij wiadomość poprzez Skype? do mefistomen
Domyślnie

Ja dobrze wiedziałem jaka będzie reakcja, prawda jest taka, że Ci co wiedzą więcej od razu przyznają mi rację.. a może Thali... a dokładniej Slythio powiesz nam o tym, że masz swoją prywatną postać[Thali] i używasz Slythii do karania swoich wrogów ? No czekam na odpowiedź. Dziwnym trafem to zawsze notki dostają przeciwnicy Thali, nigdy ale to nigdy się nie zdarzyło, żeby dostał notkę kto inny.
PS. dla wszystkich ludzi z Game-chat którymi miotam jak chcę i nic mi nie możecie zrobić póki nie łamię regulaminu. Szanowany i lubiany Juju nawet wie, że Slythia odwala cyrki.

PS. Slythia jest tylko administratorem tej gry a nie twórcą
__________________
Nick- Xaq
lvl- 27
profesja- Łucznik
mefistomen jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 16:03   #19
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Przykro mi Jurek, jestem zarówno administratorem, jak i współtwórcą gry wraz z Travem i Praktem. Reszty nawet nie skomentuję.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 03-12-12, 16:09   #20
Dwim
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 2
Domyślnie

"Szanowany i lubiany Juju nawet wie, że Slythia odwala cyrki."

padłem
Dwim jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin