Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-07-20, 16:04   #31
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Pooglądałem se filmsy z altaronsa i znów tu jestem kurwa

Goł new edycja altaronuw non pvp przez 3 miesiące po 3 miesiącach tryb pivipi

k?

I potem jusz nie wolno resemtów rombić
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-20, 20:10   #32
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Jak tam super duper otsik dla nonow?
A w porządku, w wielkich bulach d00py dążymy do drugiego serwerka (tym razem od narodzin aż po śmierć) only pvp dla takich napinaczy żyłek jak ty

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
gm robi nowa gre, altaron ded
tak to wyglada pozdrawiam
A może to Altaron v2? ;[ a tak serio to jaka?
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-20, 00:43   #33
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Gdzie tam, ten wasz otsik to jedna wielka niedorobka. Przeszlismy go zanim ogarneliscie nlad ktory wam zglosilismy godzine od startu, bronie finalnie sami nam daliscie gmami i trzymaliscie nas tam slowami "no bo taki blad znalezliscie to musimy go zalatac i dopiero odpalimy pvp", a potem jakas jazda ze non 4ever bo jakies placzki sie boja ze im skopiemy dupe. Powodzenia z druga edycja, jak ktokolwiek wejdzie to tylko po to zeby zdziesiatkowac wam graczy.

Moby pokroju strasznych demonuf zabijalismy i zawsze 3gp, a drugiego dnia wasz gm mial w domku 2 berserkery xD "3gp ots".
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-20, 12:34   #34
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Nie wiem czy jest sens dyskutować nad tym co napisałeś xD
Rozumiem, że musisz sobie pohejtować, dopowiedzieć i pozmyślać historyjki żeby ci ulżyło :D ale odniosę się tylko do jednego czyli samego pvp.

Myślę, że każda myśląca trzeźwo (i bez narkotyków!) osoba zdaje sobie sprawę z tego, że musieliśmy wyłączyć permanentnie pvp jak były bugi z pzem i skullami w sytuacjach gdzie nie powinno ich być. Stąd decyzja, że lepiej zostawić serwer jako npvp i zająć się też przy okazji innymi rzeczami. Z tymi płaczkami to powiem ci, że strasznie wielkie mniemanie masz o sobie, bo było sporo osób np. ludzi z Brazylii, którzy chcieli pokarać zadufanych w sobie polaczków ;)

Ale pożyjemy i zobaczymy co będzie :D
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-20, 13:32   #35
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

No to jeszcze raz.

Znajdujemy buga, wylaczacie pvp
Ezpimy, zwiedzamy mape, gra jest niegotowa do otwarcia, administracja nie ma wyboru - przyznaje racje i daje wybranym gracza (w tym nam) przedmioty bez ktorych gra jest niemozliwa.
W miedzy czasie polaczki wbijaja topke, szykuja sie do rzadzenia na Waszym projekcie.
W miedzy czasie oczywiscie wychodza takie smaczki jak sioh na 3 kratki, demony nie przechodzace po scianie ognia (ogolnie ta sciana ognia mocny abuse), brak loota w lepszych mobach (3gp plx), brak opcji sprzedazy loota lepszego niz ze szcurolakow pod miastem, niedokonczona mapa (hail quest na hydrach), rytulaly przyzwania graczy z innej czesci mapy przy uzgciu dzwigni w ramach zbugowanego lochu, stronniczosc, nawet kamien teleportacji zmieniliscie bo dupka bolala, ze jeden kupilem i cala gildia mogla uzywac. Igla nad ktora pracowaliscie taki szmat czasu dostala swoja szanse, ale daliscie dupy.
Gdybyscie w kulki nie lecieli przez miesiac w kwestii pvp i zamiast łgać, że pvp wylaczycie na czas napraw to mialoby to szanse. Woleliscie jednak wodzic graczy za nos, by finalnie placzki mialy swoje upadajace nonpvp.
To ja wracam do ćpania, wstyd, by mi bylo, ze byle cpun (kocham te latke) sumuje tyle lat Twojej pracy.

A w temacie cpuna - jestem bardzo impulsywna osoba, moj jad to juz mem, podobnie jak opinia, ze cpam. Mimo wszystko nawet moje najgorsze nemesis nie moze powiedziec, ze nie jestem czlowiekiem z ktorym nie da sie prowadzic dyskusji opartej na obustronnym szacunku, kwestia, by nie probowac ze mnie robic idioty.

__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 06-07-20 o 14:25
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-20, 22:16   #36
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
No to jeszcze raz.

Znajdujemy buga, wylaczacie pvp
Ezpimy, zwiedzamy mape, gra jest niegotowa do otwarcia, administracja nie ma wyboru - przyznaje racje i daje wybranym gracza (w tym nam) przedmioty bez ktorych gra jest niemozliwa.
W miedzy czasie polaczki wbijaja topke, szykuja sie do rzadzenia na Waszym projekcie.
W miedzy czasie oczywiscie wychodza takie smaczki jak sioh na 3 kratki, demony nie przechodzace po scianie ognia (ogolnie ta sciana ognia mocny abuse), brak loota w lepszych mobach (3gp plx), brak opcji sprzedazy loota lepszego niz ze szcurolakow pod miastem, niedokonczona mapa (hail quest na hydrach), rytulaly przyzwania graczy z innej czesci mapy przy uzgciu dzwigni w ramach zbugowanego lochu, stronniczosc, nawet kamien teleportacji zmieniliscie bo dupka bolala, ze jeden kupilem i cala gildia mogla uzywac. Igla nad ktora pracowaliscie taki szmat czasu dostala swoja szanse, ale daliscie dupy.
Gdybyscie w kulki nie lecieli przez miesiac w kwestii pvp i zamiast łgać, że pvp wylaczycie na czas napraw to mialoby to szanse. Woleliscie jednak wodzic graczy za nos, by finalnie placzki mialy swoje upadajace nonpvp.
To ja wracam do ćpania, wstyd, by mi bylo, ze byle cpun (kocham te latke) sumuje tyle lat Twojej pracy.
1. Nie wiem czemu przypisujesz sobie czy tam twojemu teamowi jakieś zasługi jak problemy ze skullami były raportowane przez wielu graczy równocześnie bo dotykały każdego
2. Kto i jakie przedmioty wam dawał? xD
3. Ciężko, żeby Polacy nie byli w topce skoro stanowili najliczniejszą grupę graczy.
4. Różne błędy ze spellami czy innymi rzeczami wychodziły, niesamowita sprawa, że pojawiają się błędy co nie? Nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkiego, pomijam już też skalę samego sprawdzania. Co innego jak po mapie biega 5-10 osób od dłuższego czasu i część rzeczy nawet nie rzuci im się w oczy, a co innego jak wbija ich ponad 100 i gra przez kilka tygodni. Myślę, że grając w tibie czy otsy od takiego czasu powinieneś już to dawno zrozumieć (pierwszy z brzegu przykład... Cipsoft).
5. Co do loota, był i jest. A to, że wiele przedmiotów ma niską szansę na dropa to prawda i nikt się z tym nie kryje. Co więcej, możesz nawet teraz odblokować sobie informację z dokładnymi procentami.
6. Była opcja sprzedaży lepszego loota, w kilku miejscach. Tylko na nieszczęście pewnych osób nie mamy złomiarzy w depo, którzy skupują wszystko. Nie powiem, że wszystko dało się sprzedać bo były przypadki zagubionych w akcji przedmiotów. I znów, dodam że od jakiegoś czasu możesz sprawdzić, który dokładnie NPC kupuje przedmiot, za ile i gdzie się znajduje
7. Brawo inspektorze, trafiłeś na jakiś nieskończony resp (gdzie nawet tego przypadku nie kojarzę, ale pewnie taki był bo sam trafiałem na niedoróbki) w mapie, która ma ponad 50mb (3x mniejsza od 20 letniej rl mapy).
8. Dźwignie, kamień -> 4.
9. Stronniczość w czym? To, że nie lubię torgowców nie ma nic do rzeczy
10. To że projekt zaczął się X czasu temu nie znaczy, że w takiej formie był planowany od samego początku. Nawet nie chce sobie przypominać ile zmian przez ten czas zachodziło.
11. Nie lecieliśmy w kulki, z pvp jest bardzo prosta sprawa i już milion razy ją tłumaczyłem w różnych miejscach. Decyzja o tym, że serwer ma być pvp została podjęta zbyt krótko przed startem i się na tym przejechaliśmy i tyle w temacie. Jak okazało się, że ogarnięcie tego tematu zajmie nam sporo więcej czasu to postanowiliśmy, że obecny świat pozostanie npvp a będziemy dążyć do odpalenia drugiego już z pvp. I zrobimy to dopiero teraz w wakacje.

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
A w temacie cpuna - jestem bardzo impulsywna osoba, moj jad to juz mem, podobnie jak opinia, ze cpam. Mimo wszystko nawet moje najgorsze nemesis nie moze powiedziec, ze nie jestem czlowiekiem z ktorym nie da sie prowadzic dyskusji opartej na obustronnym szacunku, kwestia, by nie probowac ze mnie robic idioty.
Skoro sam twierdzisz, że jesteś chodzącym memem to się już tak nie oburzaj Myślę, że na ten moment można skończyć dyskusję na forum Altaronu i jak chcesz jeszcze się na coś wyżalić albo pogadać to możesz pisać na discordzie priva albo na serwie. Jeszcze bany dostaniemy
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-07-20, 00:55   #37
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Nie, na discordzie nie będziemy rozmawiać, dyskusje przeniesiemy do tematów twojego serverach na forach o tematyce otc.

Cytat:
1. Nie wiem czemu przypisujesz sobie czy tam twojemu teamowi jakieś zasługi jak problemy ze skullami były raportowane przez wielu graczy równocześnie bo dotykały każdego
ponieważ to dookoła Nas lataliście jak poparzeni i zachwycaliście się każdym błędem z którego toczyliśmy bekę

Cytat:
2. Kto i jakie przedmioty wam dawał? xD
;-) Nawet twoj semi owner

Cytat:
3. Ciężko, żeby Polacy nie byli w topce skoro stanowili najliczniejszą grupę graczy.
oj złe brazole chciały ukrócić polaczków, więc "nie będę taki pewny siebie", prawda jest taka, że uchroniłeś zarówno polskich jak i brazylijskich płaczków nie robiąc nic w kierunku naprawy pvp

Cytat:
Różne błędy ze spellami czy innymi rzeczami wychodziły, niesamowita sprawa, że pojawiają się błędy co nie? Nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkiego, pomijam już też skalę samego sprawdzania. Co innego jak po mapie biega 5-10 osób od dłuższego czasu i część rzeczy nawet nie rzuci im się w oczy, a co innego jak wbija ich ponad 100 i gra przez kilka tygodni. Myślę, że grając w tibie czy otsy od takiego czasu powinieneś już to dawno zrozumieć (pierwszy z brzegu przykład... Cipsoft).
kupe lat gadaliście o super-duper serverku, który będzie lepszy od altaronu, wystartował i miał więcej błędów niż rzeczywiście działających rzeczy, w miesiąc od startu zaczeliście robić wszystkie mechaniki do nowa, wliczając drop z najbardziej podstawowych mobów

Cytat:
Co do loota, był i jest. A to, że wiele przedmiotów ma niską szansę na dropa to prawda i nikt się z tym nie kryje. Co więcej, możesz nawet teraz odblokować sobie informację z dokładnymi procentami.
owszem, z racji, że na bierząco mieliście od nas listę rzeczy do naprawy (czego nie potrafiliście realizować) mieliśmy również pogłos w waszej administracji, stąd przedmioty czy dostęp do informacji z bazy. przekopiowano mi informacje o tym co konkretny potwór dropi i z jaką szansą, na ironię zawsze było to 3gp, przedmioty z 0,01% (zrobiliście ZARYS loota bez ustawień parametrów). Nawet przyznano się, że po prostu 'nie sądziliście, że jakikolwiek team będzie w stanie chodzić na tak silne potwory tak szybko).

Cytat:
6. Była opcja sprzedaży lepszego loota, w kilku miejscach. Tylko na nieszczęście pewnych osób nie mamy złomiarzy w depo, którzy skupują wszystko. Nie powiem, że wszystko dało się sprzedać bo były przypadki zagubionych w akcji przedmiotów. I znów, dodam że od jakiegoś czasu możesz sprawdzić, który dokładnie NPC kupuje przedmiot, za ile i gdzie się znajduje
pan wytrzeszczooki na olimpie? nie było.

Cytat:
7. Brawo inspektorze, trafiłeś na jakiś nieskończony resp (gdzie nawet tego przypadku nie kojarzę, ale pewnie taki był bo sam trafiałem na niedoróbki) w mapie, która ma ponad 50mb (3x mniejsza od 20 letniej rl mapy).
trafiliśmy na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt niedokończonego contentu, gdzie zawsze ktoś z administracji jasno nam o tym informacji udzielił. mowa tu zarówno o repsach jak i questach.

Cytat:
8. Dźwignie, kamień -> 4.
fundamentalna zmiana przedmiotu za, ile on tam, 25 euro?
biedny Ghost, z expowiska go zabraliśmy, bo w wyniku błędu następowała teleportacja gracza z innej części mapy xD takich jaj to nawet na altaronie nie było

Cytat:
9. Stronniczość w czym? To, że nie lubię torgowców nie ma nic do rzeczy
błąd, nie graliśmy torg teamem, a altarońskim, co słychać na filmach.

Cytat:
10. To że projekt zaczął się X czasu temu nie znaczy, że w takiej formie był planowany od samego początku. Nawet nie chce sobie przypominać ile zmian przez ten czas zachodziło.
skoro w niecały miesiąc po łebkach zaczeliście zmieniać praktycznie wszystko to niezły tam chaos macie, a licząc ile contentu i mechanik staracie się tam zawrzeć to balansowanie zajmie wam kolejne 2 dekady (żartowałem, nie zdazycie nawet dokonczyc swojej wizji).

Cytat:
Nie lecieliśmy w kulki, z pvp jest bardzo prosta sprawa i już milion razy ją tłumaczyłem w różnych miejscach. Decyzja o tym, że serwer ma być pvp została podjęta zbyt krótko przed startem i się na tym przejechaliśmy i tyle w temacie. Jak okazało się, że ogarnięcie tego tematu zajmie nam sporo więcej czasu to postanowiliśmy, że obecny świat pozostanie npvp a będziemy dążyć do odpalenia drugiego już z pvp. I zrobimy to dopiero teraz w wakacje.
gratulacje! po roku? 2ch? naprawiliscie błąd z pvp, jestem z was dumny!












podsumowywujac - projekt dno, zbyt duzo razy zmienialiscie koncepcje, by zachowac jakakolwiek grywalnosc. jest pelen mechanik, ktore mialy zostac skasowane, lub po dostosowywaniu gry sie abusem dla speedrunerow. mieliscie ogromne ambicje, ale jak to zwykle wowczas bywa - zrobiliscie cos z czego sami nie jestescie zadowoleni.
mimo wsparcia ze strony graczy nie potrafiliscie sami sie polapac w tym co zrobiliscie, a wasza arogancja sciagnela server na dno, tam gdzie jego miejsce.
zobaczylbys ilosc mobow w moim bestiariuszu, hunconych z mysla o legalnym zdobyciu broni (ktora byla pod mid-lvl) to bys sie zgial.
nie dziwie sie jednak, ze nie masz kompletnie pojecia o graczach, skoro nawet o wlasnym projekcie wiesz niewiele.
screeny postow porobione, a na discordzie caly czas zapisy rozmow, ktore czekaly na tego typu okazje, do uslyszenia.



O, o, o, cyk, sumuje Cie zakłamańcu.


a może wolisz wycieki z Waszego administracyjnego?


podjałeś się dyskusji, osrałeś mnie kłamstwami, zjadłem ciebie i twoj projekt podając fakty.
podsumowanie:


dzięki, kuzyn, już zapomniałem jak to jest się po kimś tak przejechać na tym forum.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 07-07-20 o 01:26
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-20, 15:30   #38
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
ponieważ to dookoła Nas lataliście jak poparzeni i zachwycaliście się każdym błędem z którego toczyliśmy bekę
To chyba nie ja.

Cytat:
;-) Nawet twoj semi owner
Powtarzam pytanie, kto (z nicku) i jakie xD

Cytat:
oj złe brazole chciały ukrócić polaczków, więc "nie będę taki pewny siebie", prawda jest taka, że uchroniłeś zarówno polskich jak i brazylijskich płaczków nie robiąc nic w kierunku naprawy pvp
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to nie ja decyduje o tym czy serwer jest pvp czy nie i to nie ja odpowiadam za naprawę czy psucie rzeczy

Cytat:
kupe lat gadaliście o super-duper serverku, który będzie lepszy od altaronu, wystartował i miał więcej błędów niż rzeczywiście działających rzeczy, w miesiąc od startu zaczeliście robić wszystkie mechaniki do nowa, wliczając drop z najbardziej podstawowych mobów
Jakie mechaniki miesiąc od startu zaczęliśmy robić od nowa (poza craftingiem, który wszedł do gry chwilę przed startem). Kto i gdzie gadał przez tę "kupę" lat o super duper serverku? Kto się porównywał z Altaronem? Bo na pewno nie ja xD

Cytat:
owszem, z racji, że na bierząco mieliście od nas listę rzeczy do naprawy (czego nie potrafiliście realizować)
Zdajesz sobie sprawę z tego, że kanał bug-reports w wersji pl i en istniał cały czas i bugi znajdowali wszyscy? Nie rozumiem czemu robisz z siebie i swojej ekipy jakąś drużynę mesjaszy.

Cytat:
mieliśmy również pogłos w waszej administracji
Nie rozumiem tego fragmentu, w sensie co on wnosi? Czy to coś dziwnego, że jacyś ludzie z administracji wysłuchiwali graczy, którzy mówili o błędach i sugestiach?

Cytat:
stąd przedmioty czy dostęp do informacji z bazy. przekopiowano mi informacje o tym co konkretny potwór dropi i z jaką szansą, na ironię zawsze było to 3gp, przedmioty z 0,01% (zrobiliście ZARYS loota bez ustawień parametrów).
Nie wiem co ty się uparłeś na to 3gp, ale w tym temacie to już profesorka ja wyjaśniałem na torgu po tym jak płakał, że go nie stać na nic. Przedmioty z 0,01% dalej są, są takie, które mają więcej takie, które mniej. Gra nie polega tutaj na tym, że im mniejszym lvlem pójdziesz na jak najmocniejszego potworka to dostaniesz lepszy loot. Chyba takie podstawowe rzeczy ogarniasz?

Cytat:
Nawet przyznano się, że po prostu 'nie sądziliście, że jakikolwiek team będzie w stanie chodzić na tak silne potwory tak szybko).
Nie zaprzeczam, mogło tak być. Kolejny raz, czy to coś złego? Nie jesteś w stanie na testach sprawdzić wszystkich scenariuszy. A jeśli ty to potrafisz, to zgłoś się od razu do jakiegoś Electronic Arts czy Ubisoftu, z pewnością chętnie cie zatrudnią.

Cytat:
pan wytrzeszczooki na olimpie? nie było.
Oczywiście, że było. Jedno z miejsc było na północ od głównego miasta, drugie w porcie inkwizycji, trzecie to karczma gdzie były nasze odpowiedniki Rashida. Jeśli jakiegoś przedmiotu nie było na dany moment, to wyleciał dlatego, że nie miał receptury na podstawie, której generowane są ceny (nie tyczy się to wszystkich przedmiotów).

Cytat:
trafiliśmy na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt niedokończonego contentu, gdzie zawsze ktoś z administracji jasno nam o tym informacji udzielił. mowa tu zarówno o repsach jak i questach.
Było trochę rzeczy, które na bieżąco kończyliśmy, ale dalej podtrzymuje zdanie, że nie jesteśmy w stanie ogarnąć całej mapy i sporo rzeczy wychodzi przy większym ruchu, dzięki czemu można wyłapać takie miejsca

Cytat:
fundamentalna zmiana przedmiotu za, ile on tam, 25 euro?
biedny Ghost, z expowiska go zabraliśmy, bo w wyniku błędu następowała teleportacja gracza z innej części mapy xD takich jaj to nawet na altaronie nie było
Średnio się interesowałem tą runą, nie mój pomysł, nie moja implementacja. Ale nic dziwnego, że skoro był z nią błąd to została naprawiona. Jeśli według ciebie naprawienie błędów jest złe, to >xd<.

Cytat:
błąd, nie graliśmy torg teamem, a altarońskim, co słychać na filmach.
Wielka różnica xd poziom ten sam (ekipy, nie forum czy Altaronu).

Cytat:
skoro w niecały miesiąc po łebkach zaczeliście zmieniać praktycznie wszystko to niezły tam chaos macie, a licząc ile contentu i mechanik staracie się tam zawrzeć to balansowanie zajmie wam kolejne 2 dekady (żartowałem, nie zdazycie nawet dokonczyc swojej wizji).
Mówiąc o tych zmianach miałem na myśli to co było przed startem. Nie wiem za bardzo co rozumiesz pod stwierdzeniem "zmieniać praktycznie wszystko" bo rzucasz takimi ogólnikami, żeby się tylko przypierdolić

Cytat:
gratulacje! po roku? 2ch? naprawiliscie błąd z pvp, jestem z was dumny!
Na razie rok jeszcze nie minął.

Co do filmików, lecim:
1-2. No bijecie sobie demona i padacie na low lvlach, co w związku z tym?
3. Na low lvl padliscie na undead dragonie, co w związku z tym?
4. Bijecie na low lvl demona i płaczecie, że nie możecie go zabić, co w związku z tym?
5. Podexpiliście trochę i sobie bijecie mocniejsze potworki, ten film też ma jakąś straszną prawdę udowadniać czy co? xD

Cytat:
podsumowywujac - projekt dno,
Twoja opinia, twoja sprawa.
Cytat:
zbyt duzo razy zmienialiscie koncepcje
W 2011, 2012, 2015 i 2017. Od tego czasu mniej więcej idzie tak jak miało być.
Cytat:
by zachowac jakakolwiek grywalnosc.
Jeśli dla ciebie śmierć na demonie 30lvlem oznacza brak grywalności to nawet brak mi słów.

Cytat:
jest pelen mechanik, ktore mialy zostac skasowane, lub po dostosowywaniu gry sie abusem dla speedrunerow.
A po polsku? Jakie mechaniki, co miało zostać skasowane?

Cytat:
mieliscie ogromne ambicje, ale jak to zwykle wowczas bywa - zrobiliscie cos z czego sami nie jestescie zadowoleni.
Na przestrzeni lat różne osoby zajmowały się serwerem i tym co ma na nim być. Jedyną, która się nie zmieniła był Oskar, który jest właścicielem tego wszystkiego. Ja też nie brałem udziału w tym przez cały okres powstawania.

Cytat:
mimo wsparcia ze strony graczy nie potrafiliscie sami sie polapac w tym co zrobiliscie, a wasza arogancja sciagnela server na dno, tam gdzie jego miejsce.
To w końcu słuchaliśmy graczy i naprawialiśmy błędy czy mieliśmy was w dupie? Zdecyduj się xd

Cytat:
zobaczylbys ilosc mobow w moim bestiariuszu, hunconych z mysla o legalnym zdobyciu broni (ktora byla pod mid-lvl) to bys sie zgial.
Nie widzę.

Cytat:
nie dziwie sie jednak, ze nie masz kompletnie pojecia o graczach, skoro nawet o wlasnym projekcie wiesz niewiele.
Może jak skończysz rzucać ogólnikami to porozmawiamy o konkretach.

Cytat:
screeny postow porobione, a na discordzie caly czas zapisy rozmow, ktore czekaly na tego typu okazje, do uslyszenia.
To ma być jakiś szantaż? Jak chcesz to możesz je sobie wydrukować i na ścianie przykleić xD

Cytat:
URL="https://i.imgur.com/D0y4y71.png"]https://i.imgur.com/D0y4y71.png[/URL]
Jeszcze mi powiedz, że to nasz kochany kolega Havada, który rozgrzebał w 2018 kilka rzeczy, a później spierdolił prawie na rok grać w Lola i się słowem nie odezwał xd Myśleliśmy, że miał jakiś wypadek czy chuj inny go strzelił, a on nawet nie znalazł 30 sekund, żeby odpisać, że nagle nie ma czasu. Później to co "naruszył" trzeba było posklejać na nowo, a to co robił kilka dni przed startem... to niech lepiej się tym nie chwali.

Ty pociąłeś tę rozmowę czy osoba, która ci ją wysłała? xD
Pozwolę sobie wkleić całą, żeby był jasny obraz sytuacji. Chociaż nie wiem nawet czy ty to przeczytasz czy dopierdolisz się do nieistotnych rzeczy, żeby sobie wziąć argumenty pod swoje tezy


Ten fragment nie wymaga komentarza, lecę dalej (będę kopiował po ostatniej wiadomości z poprzedniego screena, żeby nie było wątpliwości; osoba bez nicku to Tadzik, zmienił go i w archiwum jest aktualny).


To co opisuje tutaj Havada, to jest coś co nie było zrobione, on to sobie wymyślił tylko nikomu o tym nie powiedział, a w między czasie zaczął z Oskarem robić crafting, który wywrócił wszystko do góry nogami w tej kwestii. I tak, przyznaję tak jak z resztą już o tym wspominałem, że ten system wszedł bardzo krótko przed startem i wymyślił go sobie Havada gdy wrócił po prawie roku nieobecności. (ps. oczywiście go nie dokończył i znów spierdolił)

Odnośnie tego co mówi Tadzik na samym końcu, tak CP nie spadały z lepszych potworów bo Havada najpierw wprowadził crafting a później martwił się tym lootem. Nie można było craftować lepszych rzeczy bo nie skończył receptur. Nie zgadzam się z tym 0% szansy i ogólnie brakiem przedmiotów o czym będzie dalej.


Tutaj miałem na myśli CP, które nie są potrzebne do craftingu i to jest prawda. Creature producty były, nie było craftingowych, które wymyślił sobie Havada. Zdjęcie, które wrzuciłem to tabelka z przedmiotami i ich dostępnością. Zależnie od konkretnego elementu, zmniejsza się szansa na ich zdobycie albo w 2/3 albo po 1/3 całości (od dołu patrząc). Z tym, że też nie są to idealnie oddające rzeczywistość dane. Oznaczałem sobie przedmiot jako "rare/very rare" jeśli był dostępny tylko z bossów, nawet jeśli miał bardzo duży drop chance.

Tadzik tutaj nieco przesadza biorąc waszą narrację, że nic nie leci. Ja wiem, że niektórym trudno to zrozumieć ale to nie jest tak, że jak pójdziesz na cokolwiek to zawsze będziesz bogaty i przychodził z milionami z respa.

Z tą wizją gry w party na tamten moment się zgadzam, im większe party tym ciężej było zarobić. Teraz gdy zostały lepiej dostosowane przeliczniki lucka dla party sytuacja jest inna.


Lecimy dalej, początek wypowiedzi Tadzika. Tak, było więcej expa za granie w party, loot nie. Krótka piłka. Dalej to co mówi Tadzik i co mu odpowiadam to w sumie najważniejsza kwestia, Havada uparł się na ten system i przegadał Oskara. A Oskar jest osobą, która chce jak najlepiej i stara się robić jak najwięcej więc poszedł w to, licząc, że Havada to dokończy, a nie pierdolnie tym bo "on już nie umie, nie ma czasu". Idąc dalej do drugiej wypowiedzi Tadzika, to z craftingiem już sobie wyjaśniliśmy, z dropem gotówki jak się szybko okazało było to nietrafione spostrzeżenie co z resztą nie jest jakimś wielkim jasnowidztwem, nic dziwnego, że 6 dni po starcie ludzie nie mają mnóstwa pieniędzy xD (ja nie wiem jak ci sami ludzie narzekający na drop golda grali np. na realu).

Havada słusznie zauważył różnicę między creature productami a tymi do craftingu tylko, że powinien odpowiedzieć to Tadzikowi nie mnie. Ja dobrze wiem, że one tam były bo sam to też ogarniałem. A to, że był problem Z JEGO itemami to nie moja sprawa No i niech się zdecyduje, czy to była w końcu dobra decyzja z tym startem czy nie.


Lecimy z ostatnim fragmentem. Tak, podtrzymuję zdanie nie chciałem craftingu przed startem, szczególnie że wziął się za niego Havada, który wyskoczył jak filip z konopi. Czy nie miał związku z lootem? Teoretycznie nie, ale w praktyce bardzo duży, bo od tego były uzależnione ceny przedmiotów w sklepach, które były już ustalone, ale przez crafting uległy zmianie.
Co do słów Tadzika, no to jest prawda i to się tyczy każdego otsa, który jest tworzony przez hobbystów i nie polega tylko na pobraniu datapacka. Nie jesteśmy studiem growym czy korporacją.
Następnie odezwał się picwick (on zajmował i zajmuje się w sumie głównie mapą) i trochę przewidział sytuację bo ten rozgrzebany system craftingu był dokończy już na żywym organizmie ale nie przez jego pomysłodawcę tylko innych...
Co do tego co mówi Havada na końcu to się pomylił, ale uczciwie muszę przyznać, że też nie byłem w 100% do tego przekonany ale w rezultacie wyszło to o wiele lepiej niż było wcześniej. Takie życie

Cytat:
podjałeś się dyskusji, osrałeś mnie kłamstwami, zjadłem ciebie i twoj projekt podając fakty.
podsumowanie:
Powiedz mi, w którym momencie cie okłamałem. Co do tego "zjadania" (p.s. to nie jest mój projekt, ja go współtworzę) to odpowiem cytatem z postaci, która pewnie jest znana w twoim środowisku, może zrozumiesz:



Tutaj to jest w sumie tylko przytyk do mnie, bo ośmieliłem się zniżyć do poziomu torgowicy i odpowiadać im w taki sam sposób jak oni komentowali sprawy związane z serwerem. Może nie powinienem, kto wie. Przynajmniej został zachowany balans w naturze
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-20, 16:01   #39
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie




Mi tam się fajnie grało na Rangersach, tylko kwestia rerollowania bonusów w broniach była meh.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-20, 16:45   #40
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post



Mi tam się fajnie grało na Rangersach, tylko kwestia rerollowania bonusów w broniach była meh.
W sensie, że sama możliwość robienia tego czy to jaki był tego wynik?
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin