Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-07-20, 17:25   #41
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

W sensie chłop w tym samym eq bił 80% wiecej ode mnie bo sobie przerolował all na siłe, i to rolowanie słów runicznych.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-20, 23:27   #42
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
W sensie chłop w tym samym eq bił 80% wiecej ode mnie bo sobie przerolował all na siłe, i to rolowanie słów runicznych.
Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie jest to możliwe żeby było to aż 80% przy identycznym ekwipunku, chyba że osoba taka nie dała sobie w ogóle lub mało punktów w HP/MP.

mały statement zanim popatrzysz na wartości - teraz są nieco inne przeliczniki na skillach i inne efekty, także co lvl jest inna dystrybucja punktów
Wziąłem przykładowego itemka, który ma spory limit punktów maksymalnych i zrobiłem 9 rolli (ten pierwszy od lewej to basic, łącznie 10). Możesz zobaczyć, że wahania nie są duże, co więcej po tych 9 rerollach udało mi się tylko raz i to tylko o 1 punkt łącznie zwiększyć sumę punktów (z 44 na 45).


Co do rollowania słów runicznych to już od jakiegoś czasu jest limit ile możesz zrobić rerolli na runie, ale też trzeba być wytrwałym, że tak powiem bo nie jest to zawsze opłacalne. Wcześniej był problem z tym jakie te runy miały bonusy i jak się stackowały, ale to już chyba w zeszłym roku było ogarnięte, bo to akurat rzeczywiście zaburzało gameplay.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-07-20, 23:28   #43
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

dzisiaj mi się nie chce odpowiadać po takiej ilości czekania, ale jutro/pojutrze pomogę, skoro masz jeszcze siłę stać.

Materiału mam dużo, więc przygotuj notatki.



Będę celował w temat: jak można ruszyć z serverem, który oficjalnie zakończył fazę beta i nastąpił jej start, mimo, że współtwórcy zgodnie twierdzą, że nie jest gotowy, a następnie wprowadzać tak ogromne zmiany, że nie było czasu ich wprowadzić w adekwatnych terminach, przy okazji blokując fundamentalne elementy rozgrywki.
Dobranoc.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-20, 00:55   #44
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
dzisiaj mi się nie chce odpowiadać po takiej ilości czekania, ale jutro/pojutrze pomogę, skoro masz jeszcze siłę stać.

Materiału mam dużo, więc przygotuj notatki.
A co, miałem się przewrócić po rzucaniu jakichś ogólników? Nie wiem za bardzo do czego dążysz, bo jak na razie to do niczego.

Taka prośba ode mnie, jak już wrzucasz jakieś randomowe rozmowy to chociaż podawaj nicki, przynajmniej ja i osoby postronne będą wiedziały kto i kiedy takie słowa wypowiadał, a to może już sporo powiedzieć o samej wartości tych słów. Zaraz mogę wrzucić screena jak "ktoś" mówi, że jebiesz kozę wieczorami i co, ktoś miałby to potraktować na serio?

Odnośnie samego screena, kiedy ja hejtowałem Altaron? I gdzie? Naprawdę, jestem ciekawy co autor miał na myśli

Ale powiem ci, że z drugiej strony takie wycinki to fajna zabawa, tego autora pewnie dobrze znasz



Nawet gwiazdy znalazły się w dyskusjach o Altaronie, jak widać zdania są podzielone:


Cytat:
Będę celował w temat: jak można ruszyć z serverem, który oficjalnie zakończył fazę beta i nastąpił jej start, mimo, że współtwórcy zgodnie twierdzą, że nie jest gotowy, a następnie wprowadzać tak ogromne zmiany, że nie było czasu ich wprowadzić w adekwatnych terminach, przy okazji blokując fundamentalne elementy rozgrywki.
Dobranoc.
Czasami trzeba zrobić krok do przodu, żeby unormować pewne rzeczy, sprawdzić jak to działa w praktyce z większą ilością osób i poznać ich opinie na ten temat. Jak już będziesz pisał jutro elaborat to powiedz proszę jakie ogromne zmiany były wprowadzane i jakie fundamentalne elementy rozgrywki były blokowane.

Pozdrawiam serdecznie,
Dobranoc.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-20, 18:40   #45
Grael
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

ojejciu xD Altaron upadł, kto by sie tego spodziewał? Pewnie tych kilku ultra pro playerów co robiili dominando na 10 osób xD. I te oferty na handlu "kupię pacca 90 dni 400t". Zamiast pisac na forum idźcie poszukać ryszarda xD kisne
Grael jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-20, 21:14   #46
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

"Ten kuzyn to jest jak Duda - dużo gada, co innego robi"

~Pewien słynny myśliciel i zarazem autorytet altaroński, 9 lipca 2020 o 21:10:03

PS altaron umarł ze wzgledu na administracje a nie graczy XDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakby tu byly latki i eventy to grali ludzie normalnie, es? Ale admini to tutaj zawsze jebany beton, prawie tak bardzo jak cała polska jest betonem politycznym.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-07-20, 23:05   #47
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
"Ten kuzyn to jest jak Duda - dużo gada, co innego robi"

~Pewien słynny myśliciel i zarazem autorytet altaroński, 9 lipca 2020 o 21:10:03

PS altaron umarł ze wzgledu na administracje a nie graczy XDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakby tu byly latki i eventy to grali ludzie normalnie, es? Ale admini to tutaj zawsze jebany beton, prawie tak bardzo jak cała polska jest betonem politycznym.


si si toro +1
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-07-20, 01:05   #48
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
"Ten kuzyn to jest jak Duda - dużo gada, co innego robi"

~Pewien słynny myśliciel i zarazem autorytet altaroński, 9 lipca 2020 o 21:10:03

PS altaron umarł ze wzgledu na administracje a nie graczy XDDDDDDDDDDDDDDDD

Jakby tu byly latki i eventy to grali ludzie normalnie, es? Ale admini to tutaj zawsze jebany beton, prawie tak bardzo jak cała polska jest betonem politycznym.
Jak się czyta wypociny niektórych graczy to ciężko się nie zabetonować Może gdyby pewne osoby nie nazywały adminów jebanym betonem to ktoś by się przyjrzał ich sugestiom.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin