Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-02-12, 08:53   #11
muscovite
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole
Postów: 38
Domyślnie

Dmg z bomb waha się między 250-450, czasy walenia po 500+ skończyły się po ostatnim nerfie, więc nie ma potrzeby zmian (nawet podchodzi pod Twoją opcje nr 3).
muscovite jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 09:18   #12
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Za duzo bomb dostajecie na OB czy jak?
haha ostatnio to jak sd'kami w nich strzelamy to pewnie przez ten sztucer i odes bomba :P
Luop jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 10:16   #13
Lenobian
 
Avatar Lenobian
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Oj Blood Blood.
Zakładasz masę śmiesznych tematów, są to nieudolne próby osłabienia wroga czyli nas.

Nie macie bomb to od razu piszesz na forum , by zmniejszyć ich obrażenia.

Bez urazy ale tej wojny na Forum NIE WYGRASZ
Lenobian jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 10:51   #14
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie popieram. Czy kiedykolwiek byłą sytuacja, że cały stack wyspał od combo bomb? Nie przypominam sobie.
W tym momemncie jest to broń bardzo droga i ostateczna.
Powiem jedynie, że na długiej potyczce można wyrzucić około 100 bomb, a żeby tych 100 mieć... no to cóż.
Obles jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 11:51   #15
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Nie popieram. Czy kiedykolwiek byłą sytuacja, że cały stack wyspał od combo bomb? Nie przypominam sobie.
W tym momemncie jest to broń bardzo droga i ostateczna.
Powiem jedynie, że na długiej potyczce można wyrzucić około 100 bomb, a żeby tych 100 mieć... no to cóż.
mi się raczej wydaje że mu nie chodziło o to ze stack wyspał tylko to że do takiego stacka nie da się podbić bo podbijając 9 osób może dostać combo w jednym momencie :) z czego połowa może wyspać
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 11:57   #16
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
mi się raczej wydaje że mu nie chodziło o to ze stack wyspał tylko to że do takiego stacka nie da się podbić bo podbijając 9 osób może dostać combo w jednym momencie :) z czego połowa może wyspać
No i oto własnie chodzi musi być OGIEEEEEEEEEEEŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ!!

Pozdrawiam
Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...
daarko88 jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 12:12   #17
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Gdybyśmy mieli obniżyć dmg bomb to automatycznie musielibyśmy obniżyć dmg sd, ue, nutek żeby było sprawiedliwie. Żadna z przedstawionych przez Ciebie opcji mi się nie podoba.

@Wawro - to nie jest tibia, więc Blooda doświadczenie w tibii nijak się ma do tej gry. Blood jest dobry jeśli chodzi o pvp, ale jeszcze lepszy w padaniu.

Ostatnio edytowane przez Mervakis ; 14-02-12 o 15:02
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 15:05   #18
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Jezeli juz wybierac 1 z opcji to opcja nr 1!!!! a co do reszty to lipa... macie waty do woja bo moze ich uzywac... rycerz profka jak kazda inna a ze jest duzo rycerzy alchemikow to juz inna sprawa kazdy mowi o rycerz alchemik to ma bobe i wgl wywalic im to co to ma byc... jak ci sie nie podoba to se zrob maga alchemika jeden z drugim i tez bedziecie miec bomby...
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 16:43   #19
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Nie chodzi mi o naszą wojnę. Powinienem napisać moją propozycje z innego konta. Zawsze gdy coś proponuje zwracam uwagę na całokształt i ogólną balansacje dla graczy którzy już grają czy też dopiero będa grać za pół roku czy rok. W ostatniej wojnie w której uczestniczyłem drużyna w której byłem wygrywała i też składałem propozycje odnośnie osłabienia bomb. Bomb praktycznie nie używaliśmy w tamtej wojnie.

Rycerz jest od zbierania DMG na siebie nie od zadawania DMG. DMG bomby to 400-500 i wali we wszystkich na stacku co daje możliwość walenia jakby UE tylko że możesz wybrać w które miejse to UE na mapie ma uderzyć (SD bije w jedną osobę a bomba w na 9 SQM i dowolną ilość ludzi na stacku). Bomby są zdecydowanie przesadzone. Jakby ogarnieta ekipa przyszła na Altaron i ktoś by im wytłumaczył działanie bomb to uwierzcie mi że zrobili by gildie składającą się z 20 rycerzy. Każdy by porobił po 30 bomb. Nie moglibyście nawet ich zatrzymać. Rashowali by was cały czas lecząc się nawzajem UHAmi waląc z 20 rycerzy z bomb combo po 8k. Wykorzystaliby ten bląd w rozgrywce że wojna całkowicie straciła by sens. Koszt i czas produkcji bomb niema tu najmniejszego znaczenia.

Nie atakuje tu tylko rycerza ale uważam że profesje nie są dobrze zbalansowane. Wymienie tu plusy rycerza.

Ma dużą ilość HP
Dużo Cap
Wali z bomb po 500
Ma repito dzieki czemu na otartej przestrzeni nie można go złapać
Leczy bardzo dużo uhami
Może leczyć uhami innych (To knight jest postacią leczącą? Profesją lecząca powinien być coś jakby duchowny?)

Czyli tak jak wspomniałem wyżej. Jeżeli by zrobić 20 rycerzy 100-120lv to by tym zmiatał wszystko. Walili by was z bomb po kilka tysięcy. Leczyli by się nawzajem z UHów. Jakby zaczeli przegrywać (w co wątpie) rozbiegają się każdy w swoją stronę na Repito i każdy gubi pz. Z racji dużej ilości cap mogą na siebie wziąść tyle runek, potionów ile im się podoba.
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 14-02-12, 16:59   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Bomby robione przez tydzień są zużywane podczas 1 akcji, więc tymi knightami by mogli robić jedną akcję na bardzo dłuuuuuuuuuuugi czas. Jeżeli uważasz to za dobrą taktykę zbierz to 20-30 osób i przekonaj się, że nic z tego nie wyjdzie.
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin