Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Strefa twórcza

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tych wszystkich jakże licznych pracach?
No cóż... Nic dodać nic ująć :D Oby tak dalej! 146 66.36%
Lubię twoje prace, ale zdecydowanie wolę widzieć outfity! 39 17.73%
Outfity są fajne, jednak tak naprawdę powinieneś robić meble! 11 5.00%
Średnio mi się to wszystko podoba... 8 3.64%
Nie widzę w tym nic ciekawego! 16 7.27%
Głosujących: 220. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-07-12, 21:40   #361
Drakon
Grafik
 
Avatar Drakon
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 46
Domyślnie

Shikate Ty to masz chyba jakieś kompleksy związane z Altaronem, czy mi się tylko zdaje. Prawie każdy twój post to wrzuty w kierunku twórców gry ogółem albo bezpośrednio do konkretnych osób, obraziłeś dzisiaj już tyle osób, że gdzie indziej dostałbyś pewnie już dawno bana na parę dni. Skoro tak Ci się tu nie podoba przenieś się gdzie indziej, droga wolna.

Wracając do pająka: dałeś coś z 6 odnóżami, nie podpisałeś nawet, czym to jest, z początku nawet pomyślałem że to wielka mrówka z czerwony odwłokiem.
Poza tym powtórzę to jeszcze raz:
Cytat:
Napisał Drakon Zobacz post
a pająk zdaje się mieć tylko 6 odnóży.
Nie powiedziałem niczego w stylu "pająk ma sześć odnóży, to nie dopuszczalne!", a tak chyba zrozumiałeś i przeżywasz to jak mrówka okres. Powiedziałem tak myśląc sensownie, że nie taki był zamiar, a czwarta para (której okazuje się nie być) jest niewyraźna.

Co do cieniowania zgadzam się z Tisayą i Slythią, ale jeśli taka jest twoja inwencja twórcza, to trudno, przeżyję i przymknę na to oko bo może się to podobać.

Komentuję tylko i wyłącznie w swoim własnym imieniu, jako Patryk M (Drakon), a nie członek takiej a nie innej "ekipy", gdyż nawet za takiego się nie uważam, ja po prostu oddaje swoje prace twórcom gry, tyle. Zdanie pozostałych osób tworzących grę na temat twoich prac, nie ma nawet dla mnie specjalnie znaczenia, podobnież jak na wiele innych tematów w których się wypowiadam publicznie.

Na koniec dodam, że uważam czepianie się czepianie grafik znajdujących się w grze, w tym konkretnym temacie za przejaw głupoty, a teksty typu "zrób lepsze potem oceniaj" za skrajny debilizm. Tym nie mniej oświadczam, iż ręczę za jakość grafik tworzonych przeze mnie swym dobrym imieniem, jeśli chcecie mogę nawet w moim temacie zaznaczyć które przedmioty w grze zostały stworzone przez mą skromną osobę, co też bezzwłocznie uczynię. Za pozostałe niech odpowiadają osoby które je tworzyły, mi nic do tego, chociaż nie wszystko mnie osobiście się podoba.
__________________
Visit if you want:
http://madboy91.deviantart.com/

Ostatnio edytowane przez Drakon ; 05-07-12 o 21:47
Drakon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-12, 21:46   #362
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Dobra, zrobię Wam tę przyjemność i dam się sprowokować do powrotu do tematu z tego względu, że zwracasz się bezpośrednio do mnie.
Jeśli sprawia Ci przyjemność, że Twój fanklub zagłusza mniej przychylne posty, to nie można tego zabronić. Myślę, że jest to problem, ale nie mój. Jeśli zaś uważasz, że nie znalazła się tu żadna sensowna krytyka tylko zwykłe szukanie dziury w całym, życzę powodzenia w dalszym rozwoju. Kłótnie Twoich fanów z krytykami tego nie ułatwiają. Chyba, że Ty jeden na tym świecie osiągnąłeś już już szczyt kunsztu i nic więcej ponadto osiągnąć się nie da. (Nie obraź się, nie chcę zarzucać Ci pychy, ale niektórzy widocznie mają Cię za Alfę i Omegę.)

Co do cytatu, to, co zrobiłeś, to zwykłe wyrwanie z kontekstu fragmentu mojej wypowiedzi i nadanie jej nowego znaczenia. (Czuję się uniwersalny, dzięki, schlebia mi to) Ja mówiłem raczej o tym, że takie kłótnie niczego nie dają. Nie o tym, że nie możecie wyrażać zdania innego niż moje, Slythii, czy kogokolwiek. Jeśli administracja taka straszna, zlinkuj mi post, który to pokazuje. Post, nie wklejaj jednego zdania. Przejrzę sobie wtedy cały kontekst.
Zanim odpowiesz mi jeszcze raz tym, że Ci, którzy krytykują, nie robią grafik bądź robią nie lepsze niż Ty, zastanów się, czy zrozumiałeś to, co napisałem wcześniej.
Gdyby człowiek korzystając z dedukcji i zdrowego rozsądku nie mógł w jakimś stopniu przeanalizować i ocenić czegoś, czym sam się nie zajmuje, to nie mielibyśmy cywilizacji. Bo jakim prawem architekt projektuje budynki skoro nie jest budowlańcem? Ba, jakim prawem drodzy gracze oceniacie utwory w temacie "oceń kawałek wyżej" skoro, założę się, większość z Was nie pisze muzyki? No właśnie. Przykłady można mnożyć i mnożyć począwszy od życia codziennego przez sport, sądy po politykę. Tylko czy trzeba?

Różnica jest tutaj taka, że Tobie wszelkie uwagi mogą w jakiś sposób pomóc, nikt nie miał na celu Cię atakować, czy obrazić.
Jeżeli widzisz we mnie pierwszego hejtera, to możesz czuć się artystą. Każdy powinien jakichś mieć. Z tym, że nieco rozczarowujący może być fakt, że Twoje prace mi się, jak już pisałem wcześniej, podobają. Poważnie.

Jeszcze jedna drobna uwaga. Jeśli uważasz, że ja mogę pisać to, co myślę, a Ty nie, uwierz mi, grubo się mylisz. Tobie najwyżej dadzą warna, czy bana na forum jak przesadzisz. Jakbym zwykł pisać to, co myślę, to już dawno by mnie stąd wypieprzyli. Staram się być taktowny, a nie szczery, co się często nawzajem wyklucza.
I na sam koniec: Szczerze zachęcam do dalszej pracy, życzę sukcesów, więcej dobrych grafik, ale i więcej otwartości na wszelkie uwagi. Nawet te, które na pierwszy rzut oka wydadzą Ci się złośliwe, mogą okazać się pomocne, gdy pomyślisz o nich po jakimś czasie. Uwierz, coś o tym wiem.
Kolegom wyżej życzę trochę więcej życzliwości i luzu. Proponuję skończyć offtop, który tak pięknie sam ciągnę (w tym momencie sam spróbuję się do tego zastosować.) Chyba, że bardzo się Wam spieszy do osiągnięcia liczby komentarzy ustalonych do pojawienia się kolejnej porcji grafik. ;) (To nie miało być złośliwe)

P.S. Jeśli kogokolwiek uraziłem, nie miałem takiego zamiaru. Ale i przepraszać nie mam zamiaru, gdyż w moim odczuciu nie napisałem nic, co mogłoby kogokolwiek dotknąć osobiście. Jeśli jednak tak się stało, to należy się zastanowić, dlaczego. :)
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-07-12, 21:54   #363
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

3 strony spamu, olaboga!
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 08:37   #364
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

No więc. Wklejam tu nowe prace, tym razem ikony czarów. Po kolei: cztery czary elektryczności, jeden czar ognia, cztery czary lodu, jeden czar światłości(głowa złotego lwa) oraz jeden czar dla łucznika.



Proszę o brak komentarzy typu elektryczność jest fioletowa ^^
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 13:51   #365
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Elektryczność jest... nie ważne :D
W altaronie pewnie by to nie przeszło, ale oprócz tej "głowy złotego lwa" to mi się chyba wszystko podoba pod względem estetyki wykonania.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 13:56   #366
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
W altaronie pewnie by to nie przeszło, ale oprócz tej "głowy złotego lwa"
A jak by miało przejść? Nie widzę zastosowania takich ikon w jakimkolwiek inny miejscu niż w pasku czarów z gier ala WoW. A Altaron z takiego nie korzysta.
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 14:44   #367
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

W grze typu altaron (tibia) są takie ikonki do tzw. cooldown'a (małe kolo serwer loga). Nie przeszłoby ponieważ to chyba ostatnia rzecz którą teraz w altaronie potrzebujemy.
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 14:51   #368
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

ja osobiście wolę hotkeye ale do wszystkiego można się przyzwyczaić :)

hmm a spróbuj może dodać jakąś grzywę dla lwa? :)
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 14:52   #369
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
W grze typu altaron (tibia) są takie ikonki do tzw. cooldown'a (małe kolo serwer loga). Nie przeszłoby ponieważ to chyba ostatnia rzecz którą teraz w altaronie potrzebujemy.
Na szczęście więcej serwerów RPG (w produkcji czy już po upadku :D) będzie korzystać z takiego systemu a nie wklepywania inkantacji na pamięć.
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-07-12, 14:58   #370
Shikate
 
Avatar Shikate
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 258
Domyślnie

@Up
Zgadzam się w 100% ;)

W niektórych czarach będą hotkeye oraz ikonki w księdze czarów.
Shikate jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin