Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-03-15, 23:27   #1
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie Dual Wield

Hej, bardzo się ciesze, że poprawiliście stan dual wielda, ale mam jeszcze jedną propozycje.
Chodzi o dostępne dla niego bronie, po zaibatsu które jest dosyć przeciętną bronią jest to tizona, która będzie raczej trudno dostępna, oraz pogromca smoków który zapewne też będzie rarytasem (za względu na wprowadzone przez was zmiany) moglibyście wprowadzić jeszcze np. Smoczy tasak, bo nie wygląda masywnie, siepacz tak samo, oraz moim zdaniem rozpruwacz.
cewix jest nieaktywny  
Stare 15-03-15, 23:49   #2
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

O ile dobrze pamiętam chodziło o sam ciężar broni. Także o ile nie zmniejszą ciężaru proponowanych przez Ciebie broni to chyba lipa z tego będzie. Zgadzam się z Tobą całkowicie, że przepaść pomiędzy zaibatsu a tizoną jest ogromna.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 15-03-15, 23:53   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja pamiętam, ze chodziło o sam wygląd broni, poza tym taki rozpruwacz jest lżejszy od tizony
cewix jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 00:09   #4
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

jak wyglada teraz siła dual wielda wzgledem 1h\2h? daje rade? bo nie wiem czym grać a chetnie bym spróbował tego duala
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 00:10   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Z tego co wiem to odes rago i rago tote bije 2 razy, ale to i tak moim zdaniem za mało, nie wiem też jak ma się teraz zręczność u rycka
cewix jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 07:26   #6
Scree
Pomocny
 
Avatar Scree
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 49
Domyślnie

Dokładnie, czy ktoś z Administracji mógłby napisać jak ma się teraz Dual Wield? Czy rycerz potrzebuje zręczności?
Scree jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 07:34   #7
szymongal
 
Avatar szymongal
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 151
Domyślnie

Z proponowanych broni w pierwszego postu, do duala pasuje mi tylko rozpruwacz i w sumie nie byłoby to głupie, bo teraz trzeba biegać z zaibatsu bardzo długo
szymongal jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 08:32   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Zręczność jest potrzebna tak samo jak wcześniej, nie wiem tylko jak teraz wygląda szybkość i koszt wbijania jej pnami, wcześniej było to strasznie wolno a pnami było BARDZO drogo, więc był nie grywalny i dopóki sytuacja ze zręczością się nie zmieni to będzie tak samo nie grywalny i nic tego nie zmieni
cewix jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 08:53   #9
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Ja to proponuje zmniejszenie pnow dla ryca na zreke, zmniejszenie kar oraz skillowanie podobnie szybkie ja u zwiada :)
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 16-03-15, 13:51   #10
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

A tak poza tym, to dałbym możliwośc skillowania zręczności 2 broniami(wiem, że jest to możliwe ale kompletnie nie opłacalne), albo zwiększył szybkość poprzez łowienie ryb, przez resetem skillowałem zręczność rycerzem i czas jaki trzeba poświęcić na wbicie 1 zręczności (zaczynając od 120, a co dopiero 160+ :O) jest katastrofalny, rozumiem jakby wystarczyło stać w miejscu jak podczas zwykłego skillowania, ale konieczność nawalania w przyciski myszy i hotkeye jest przesadzona.

@Edit
Nie wiem też jak wygląda aktualna sytuacja kosztu zręczności za PN, bo jeśli dramatycznie się zmieniła(na niższy koszt oczywiście) to propozycje nie mają sensu (no oczywiście po za jeszcze jedną bronią do wprowadzenia na średni poziom)

Ostatnio edytowane przez cewix ; 16-03-15 o 13:57
cewix jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin