Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-12-13, 11:41   #21
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

No, to jest potrzebny ktoś, kto zajmie się dodaniem Altaronu na mmorpg.org.pl, bo ja, nie wiem czemu, ale po prostu nie potrafię tego zrobić ._. Niech chętny do mnie napisze, to zrobimy to wspólnymi siłami : P
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-12-13, 12:00   #22
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

@up użyj :)


Wynajmij jeszcze osobe do pozycjonowania strony w internetach. Na gruponie widziałem zniżkę, z 1299 na 299, okazja! Sami zajmą się tym nad czym się tak męczysz.
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-12-13, 12:56   #23
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oxar Zobacz post
Spokojnie. Administracja działa tutaj, z co najmniej półtorarocznym opóźnieniem. Było trąbione na temat SG, w końcu udało im się usunąć SG z gry. Niestety potrzebowali półtora roku. Także musicie się uzbroić w cierpliwość ;P
Ty przypadkiem nie maiłeś już odchodzić bo Cie koledzy nie lubią?

Wbij sobie do łba w końcu że SG zostali przede wszystkim usunięci z powodu anty-bot systemu który działa "poprawnie". I najnormalniej w świecie nie byli potrzebni. Nie zostali usunięci z powodu waszego płaczu, półtora roku to może zająć wam zrozumienie tego.

@topic

Wy wszyscy eksperci od anglojęzycznej wersji altaronu.

Nawet jeśli ktoś by stwierdził że to jest dobry pomysł (może jest) nikt tego nie zrobi. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić ile pracy było by przy przekładaniu tych wszystkich dialogów na j. angielski a w szczegolnosci nikt tego nie zrobi jak na serwerze gra po 40 osób, no bo po co?

over&out bo w oczy kole
Nil Loth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 00:59   #24
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
Nawet jeśli ktoś by stwierdził że to jest dobry pomysł (może jest) nikt tego nie zrobi. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić ile pracy było by przy przekładaniu tych wszystkich dialogów na j. angielski a w szczegolnosci nikt tego nie zrobi jak na serwerze gra po 40 osób, no bo po co?

over&out bo w oczy kole
Tępota ludzka nie zna granic.
A może po to, żeby grało WIĘCEJ LUDZI?
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 16:34   #25
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

To take śmieszne, że wszyscy tylko narzekacie, jak to admini nic nie robią, jakie to wszystkie pomysły są do dupy itd. a sami gówno robicie xd Serwer ewidentnie chyli się ku upadkowi, a więc albo zacznijcie coś robić, albo zamknijcie w końcu mordy i przestańcie zniechęcać innych, pierdolone, negatywne przygłupy. Na miejscu administracji specjalnie sprawiłbym, żeby serwer bardziej lagował, żebyście się powkurwiali, a później bym go wyłączył w cholerę, żeby wam tylko na złość zrobić, kretyni xd Naprawdę jeszcze nigdzie, w żadnej grze, na żadnym forum i w całym internecie nie spotkałem się z tak skretyniałym i negatywnym community, nie do wiary :D
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 16:41   #26
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
Nawet jeśli ktoś by stwierdził że to jest dobry pomysł (może jest) nikt tego nie zrobi. Nie jesteście w stanie sobie wyobrazić ile pracy było by przy przekładaniu tych wszystkich dialogów na j. angielski a w szczegolnosci nikt tego nie zrobi jak na serwerze gra po 40 osób, no bo po co?

over&out bo w oczy kole

Biorąc pod uwagę to, że Altaron nie jest byle jakim projektem, o jakimś tam kapitale, co za problem zatrudnić tłumacza? Oczywiście trzeba trochę zapłacić, ale zwróciłoby się to szybciutko.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 18:54   #27
rotaluklak
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czemyk Zobacz post
To take śmieszne, że wszyscy tylko narzekacie, jak to admini nic nie robią, jakie to wszystkie pomysły są do dupy itd. a sami gówno robicie xd Serwer ewidentnie chyli się ku upadkowi, a więc albo zacznijcie coś robić, albo zamknijcie w końcu mordy i przestańcie zniechęcać innych, pierdolone, negatywne przygłupy. Na miejscu administracji specjalnie sprawiłbym, żeby serwer bardziej lagował, żebyście się powkurwiali, a później bym go wyłączył w cholerę, żeby wam tylko na złość zrobić, kretyni xd Naprawdę jeszcze nigdzie, w żadnej grze, na żadnym forum i w całym internecie nie spotkałem się z tak skretyniałym i negatywnym community, nie do wiary :D
A teraz proszę Cię, ziomek, przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś. Jak zwykły gracz może zrobić coś co ulepszy Altaron? Może tylko pisać na forum co według niego jest nie tak, co warto zmienić, co poprawić etc. Chyba, że ma jakieś inne zdolności, którymi może pomóc w rozwoju gry. I jak na razie to ty tutaj wykazałeś się, za przeproszeniem, pieprzonym narzekaniem i ty właśnie gówno tym robisz.
rotaluklak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 19:39   #28
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

@up
hahahaha, no, jestem pod wrażeniem, zaprawdę, że można być takim kretynem xd
Co może robić zwykły gracz? Mmmm... Udostępniać serwer na rozmaitych stronach z grami, których jest na pęczki, a już raz udostępniony temat pielęgnować, odświeżać etc.etc. To chyba dużo. Bardzo dużo. Co ja robię? Dokładnie to, co może robić gracz. Udostępniam, odświeżam itd. No, ale znajdzie się kretyn, który wbrew sobie (bo wątpię, żebyś był aż takim idiotą, serio) i tak napisze, że robię gówno i narzekam... No i jest parę osób, może z 5% użytkowników forum, którzy piszą, co jest nie tak, co by zmienili, co należy zrobić itp. Jednak praktycznie zawsze spotykają się oni z negacją ze strony leniwych, zakompleksionych przygłupów twojego pokroju, którym nie wyszło w życiu i spełniają się ,,hejtując'' wszystko, co robią ludzie wokół nich. Ot co.
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 21:03   #29
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czemyk Zobacz post
@up
hahahaha, no, jestem pod wrażeniem, zaprawdę, że można być takim kretynem xd
Co może robić zwykły gracz? Mmmm... Udostępniać serwer na rozmaitych stronach z grami, których jest na pęczki, a już raz udostępniony temat pielęgnować, odświeżać etc.etc. To chyba dużo. Bardzo dużo. Co ja robię? Dokładnie to, co może robić gracz. Udostępniam, odświeżam itd. No, ale znajdzie się kretyn, który wbrew sobie (bo wątpię, żebyś był aż takim idiotą, serio) i tak napisze, że robię gówno i narzekam... No i jest parę osób, może z 5% użytkowników forum, którzy piszą, co jest nie tak, co by zmienili, co należy zrobić itp. Jednak praktycznie zawsze spotykają się oni z negacją ze strony leniwych, zakompleksionych przygłupów twojego pokroju, którym nie wyszło w życiu i spełniają się ,,hejtując'' wszystko, co robią ludzie wokół nich. Ot co.
Nie, po prostu do Ciebie nie dociera taka rzecz, że takich jak Ty w tej grze było kilku czy kilkudziesięciu. Pograli 2 miesiące i ich już nie było bo obrażali się na to, że ktoś hejtuje ich temat.. Po prostu nie rozumiesz, że "odgrzewasz kotleta". Wszystkie ostatnie nowo otwierane tematy to są 3 dniowe kotlety podgrzewane na patelni z opór zdartym teflonem i ten temat też się do nich zalicza. Poza tym mamy Ci dziękować za to co robisz? Jeżeli już coś robisz to przestań się z tym tak unosić, albo robisz coś dla siebie i nie potrzebujesz poklasku od całego świata albo zostaw to w spokoju. Co do hejtowania, myślę, że sam doskonale wyznajesz ten nurt bo nic złego nie można na Ciebie powiedzieć. Wszystko co napisane przeciw Tobie czy temu kotletowi jest według Ciebie BEEEEEEE i trzeba zbesztać osobę która raczyła się sprzeciwić..
Zostaw moc w palcach na zakładanie nowych tematów po UP'ie :)
Wyrosuaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-13, 21:06   #30
Czemyk
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 13
Domyślnie

Unoszę się w tym co robię? Założyłem ten temat tylko po to, żeby ludzie mogli dodawać gdzie jest serwer zareklamowany i żeby mieli to wszystko łatwo dostępne, ażeby odświeżać tematy, dodawać zdjęcia etc.etc. tymczasem spotkałem się z bólem dupy ze strony buraków, którym nic nie pasuje. I wytłumacz mi, proszę, ale jak ktoś może się nie zgadzać z tym, że serwerowi jest potrzebna reklama, kiedy gra średnio po 15 graczy, 30 w godzinach szczytu? ^.- i to na pvp, bo na non-pvp gra pewnie z pięciu xd
Żałosne jest, doprawdy, że tak bardzo staracie się, chamy, znaleźć cokolwiek, do czego można by się przypierdolić.
Czemyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin