Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-11-14, 07:02   #21
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

sprawdzamy skrzynki, konta zrobione.

VC uniwersalne, płace grosze, więc zapraszam żeby zostać w kontakcie ;-)
Nawet jak któryś 'pierniczy Altaron' to niech wpadnie pogadać, pokaże w co tam pogrywa. Można będzie na nowej grze ruszyć pełną parą [+ jeszcze ludzie odemnie to byśmy mieli zgrabne 40-50 osób łącznie] lub gdziekolwiek indziej... Caveki, we will need commandier [old altaron]. I try grab Wangler (maybe with old 'plan be') to new game.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 21-11-14 o 07:30
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-14, 09:17   #22
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

legkan jak chcecie tak się pobawić to można założyć gildi i war mode zrobić co ty na to?
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-11-14, 13:11   #23
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

darujcie sobie te zabawy, bo tu nawet nie ma o co walczyć, a pobawić to się możecie na karamy, albo zróbcie sobie 60 lvl na rerto pvp i też możecie się pobawić, zabijając co napotkacie na drodze w sumie 1050 osób do ubicia, jest w czym wybierać :)
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 00:35   #24
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Tu już niema o co walczyć i z kim się bić.
Rozeznałem się teraz co i jak i widzę, że oprócz kilku nic nie znaczących randomów z jakiejś ekipy remontowej to nikt inny nie gra.
Serio, dajcie sobie spokój, wyjdzie (jeżeli w ogóle wyjdzie) nowy server to się coś pokmini.
Próbowaliśmy ostatnio tej wojny. Nawet ludziom z Collegium nie chciało się bić bo większość w sumie nie grała, a ci co grali to bali się o lvl i tłumaczyli to brakiem war moda (bez spin ofc xd).
Teraz już nawet te osoby nie grają. Zostały jakieś randomy i keavira, który chce 230 magiem robić war mode z 60 magiem.

A kontakt każdy tam jakiś ma, poza tym jeżeli nowy server dojdzie do skutku to ludzie sami zaczną grać jeżeli będą mieć ochotę.

Caveki~
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 01:07   #25
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

O wielki Caveki przemówił, największy pro gejmer. Chwała ci panie. Nic nieznacząca Ekipa remontowa składa pokłony.

Ostatnio edytowane przez 7882118 ; 22-11-14 o 01:16
7882118 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 01:43   #26
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Caveki, wbij do cholery na vc do którego dane masz na pw i przeczytaj msg of the day... Każdy gra w co chce na tym vc. Jedni morta, inni league of legends. Uznałem, że stać mnie na wydawanie tych 2ch złotych na miesiąc za server głosowy dzięki któemu wszyscy są w stałym kontakcie i mogą grać w co tam im się podoba, niektórzy dzięki temu mają więcej osób w ekipach. To, że na altaronie się parę osób zabawia to jest typowa rekreacyjna sieczka pod depo. Nikt nie wysyła esemesów, ze Alos wbił pz'ta... Bawimy się i zostajemy w kontakcie. Tyle z mojej strony.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 09:28   #27
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał 7882118 Zobacz post
O wielki Caveki przemówił, największy pro gejmer. Chwała ci panie. Nic nieznacząca Ekipa remontowa składa pokłony.
Pogadałbym ale nawet nie pamiętam kim ty jesteś.



@Legkan

Grać w nic nie gram na chwilę obecną, ale wbije tam nieraz pogadać
Wyślij tam wszelakie dane na privie bo po formacie jestem.
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 12:54   #28
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Caveki, wbij do cholery na vc do którego dane masz na pw i przeczytaj msg of the day... Każdy gra w co chce na tym vc. Jedni morta, inni league of legends. Uznałem, że stać mnie na wydawanie tych 2ch złotych na miesiąc za server głosowy dzięki któemu wszyscy są w stałym kontakcie i mogą grać w co tam im się podoba, niektórzy dzięki temu mają więcej osób w ekipach. To, że na altaronie się parę osób zabawia to jest typowa rekreacyjna sieczka pod depo. Nikt nie wysyła esemesów, ze Alos wbił pz'ta... Bawimy się i zostajemy w kontakcie. Tyle z mojej strony.
To w takim razie mi tez mozesz podac pasy do vc ;d
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 13:13   #29
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

@Caveki
Nie gram na Altaronie więc nie zaliczaj mnie do takowych. Nawet jakby był war mode to nie miałbym czasu i możliwości na codzienne wojaczki ; ) nie mam pacca od 3 tyg nawet. Pomyśl wpierw co piszesz mój przyjacielu.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-14, 13:43   #30
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

tez moge xD
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin