Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-10-14, 14:43   #1
Werty
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 40
Domyślnie Zadanie Organy

Witam, mam problem z zadaniem Organy, za 1 razem po przyniesieniu szpula nici, 20pajęczyn, 10 kawałków białego materiału i runę przemiany, odczekaniu 2 dni, przyniesieniu 3 ciast i 5 butelek wódki i odczekaniu kolejnego dnia, NPC Jerzy wręczył mi strój i butelki wódki, jednakże nie udało mi się poprawnie wykonać tego zadania i musiałem przynieść mu kolejne 11 kawałków białego materiału itd. Przyniosłem i musiałem odczekać 2 dni, po odczekaniu tych 2 dni i napisaniu do Jerzego odpisał mi tak:
Jerzy: Dałeś się przyłapać? Ech, trudno. Moje przebranie już mam, ale tobie przebranie muszę zrobić od nowa. Teraz potrzebuję 16 kawałków białego materiału, 20 sztuk pajęczyn, szpulę nici oraz runę przemiany.

Teraz nie wiem czy jak znowu nie przyniosę mu tych materiałów to po 2ch dniach nie powie mi, że znowu mnie przyłapali i każe przynosić kolejne.

Miał ktoś problem z tym zadaniem ?
Werty jest nieaktywny  
Stare 22-10-14, 14:51   #2
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

strój działa pewien czas, jak gadasz musisz być pijany. to zadanie jest najbardziej pokręcone xD
i trwa za długo. :x
zrobiłbym inne zadania na blessy. ;x
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 22-10-14, 15:03   #3
Werty
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 40
Domyślnie

Moim błędem było że nie poszukałem najpierw tego NPC do którego trzeba było zagadać, myślałem że chodzi o tego koło Organów, a to był Maurycy a nie Mateusz.

Strój się skończył i trzeba było od nowa przynieść materiały Jerzemu, tylko ze teraz chce je już 3 raz, mi się nie widzi znowu wtapiać tyle białych materiałów by znów po 2ch dniach usłyszeć, że znowu ktoś mnie nakrył i muszę je przynosić po raz 4 :/
Werty jest nieaktywny  
Stare 22-10-14, 15:11   #4
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

jeśli to jakiś błąd powinni Ci oddać itemy, wiecie jak ciężko o białe szmatki? xd
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny  
Stare 22-10-14, 15:21   #5
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał arkon Zobacz post
to zadanie jest najbardziej pokręcone xD
i trwa za długo. :x
zrobiłbym inne zadania na blessy. ;x
A według mnie jest to jedno z lepszych zadań, bo po jego wykonaniu masz możliwość bardzo szybkiego zakupu błogosławieństw po zgonie. Czyli robisz coś raz a porządnie i masz spokój na Amen.
Tylko zmniejszyłbym cenę do 6t za błogosławieństwo życia i do 7t za błogosławieństwo ekwipunku.
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny  
Stare 22-10-14, 15:23   #6
Werty
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 40
Domyślnie

Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale w tych 2ch dniach czekania na kolejny etap u Jerzego, byłem u tego Ojca Mateusza bo myślałem że jest potrzebny do innego zadania(nie był) i zerwałem też z jego ogródka białe róże po czym mnie przyłapał i wyprosił.

Nie wiem czy to mogło mieć wpływ na zadanie Organy i zaliczyć, że nie byłem u Mateusza w stroju i przez to mi Jerzy napisał, że zostałem przyłapany i muszę znowu zbierać materiały.
Werty jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin