Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-12, 18:22   #11
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Na przyszłość patrz, czy na pewno krajowe kupujesz. Na rynku warzywa kupuj. A jak chcesz mieć pewność, to zborze lepiej.
A tak na serio, ta kalkulacja mi się nie widzi.
Cytat:
np taki Warszafski Deszcz bierze 15 tysięcy (tak to jest w chuj pieniędzy) ale gra ich tam czternastu czy szesnastu więc wychodzi około tysiąc na łeb. Powiedzmy ze w miesiącu zagra te cztery koncerty. To niecałe 4 tysiące moze do pięciu. To nie jest mało, ale należy im sie, praca jak kazda inna.
Rób od poniedziałku do piątku/soboty, albo prowadź działalność i powiedz, że robisz mniej/zarabiasz lepiej. Fakt, zarobione uczciwie, nie czepiam się. Też jestem za kupowaniem utworów, ale ten argument raczej do mnie nie przemawia.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-12, 18:57   #12
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Hardstyle 4ever <3 <3
Sirian12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-05-12, 20:56   #13
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Kupujcie polskie RAP buraki!!!!!!
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 16:21   #14
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

pisze posty na telefonie i nie widze tworcy posta odrazu, ale o tych burakach wiedzialem, ze to ormo :D
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 23:18   #15
Andreas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 21
Domyślnie

Tu mało chodzi o to żeby kupować płyty żeby mieli z czego żyć. oni mają i żyją na pewno lepiej niż większość użytkowników na tym forum. Jeżeli chodzi o rap to od paru dobrych lat słucham ludzi którzy nie wydają swoich płyt w wytwórniach (podziemie). Jak tylko mam za co to taką płytkę zamawiam jeżeli mi się podoba i nie waham się ani chwili bo nie czuł bym się fair w stosunku do artysty którego szanuje, że kiedy ide na koncert i znam jego kawałki to są one tylko u mnie na twardym dysku a nie na półce. poza tym fajnie mieć autentyczny podpis na orginale od danego artysty i w ten sposób mu podziękować za to że poświęcił swój czas i energie na to żebym w drodze na uczelnie czy do biura miał jak sobie uprzyjemnić czas. Jeżeli chcesz ziemniaki na obiad to kupuj a nie kradnij z kosza na straganie :D
Andreas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-05-12, 23:47   #16
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Andreas Zobacz post
Tu mało chodzi o to żeby kupować płyty żeby mieli z czego żyć. oni mają i żyją na pewno lepiej niż większość użytkowników na tym forum. Jeżeli chodzi o rap to od paru dobrych lat słucham ludzi którzy nie wydają swoich płyt w wytwórniach (podziemie). Jak tylko mam za co to taką płytkę zamawiam jeżeli mi się podoba i nie waham się ani chwili bo nie czuł bym się fair w stosunku do artysty którego szanuje, że kiedy ide na koncert i znam jego kawałki to są one tylko u mnie na twardym dysku a nie na półce. poza tym fajnie mieć autentyczny podpis na orginale od danego artysty i w ten sposób mu podziękować za to że poświęcił swój czas i energie na to żebym w drodze na uczelnie czy do biura miał jak sobie uprzyjemnić czas. Jeżeli chcesz ziemniaki na obiad to kupuj a nie kradnij z kosza na straganie :D
Ziemniaki zawsze spoko.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-12, 21:15   #17
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał speedfire1993 Zobacz post
Uwaga! Mysle, ze 2/3 polakow ściaga muzyke z internetu.
Tak mało?!
Cytat:
Napisał speedfire1993 Zobacz post
NALEGAM, ABY WSZYSCY KUPOWALI PLYTY BO RAPERZY NIE MAJA Z CZEGO ZYC.
Muzyka = rap?
Cytat:
Napisał speedfire1993 Zobacz post
KUPUJCIE PLYTY!
Lepiej wejść na bandcampa i tam kupić muzykę. Całość idzie do wykonawcy. Grałem i gram w zespołach, dla jednego szukałem wydawnictwa nawet. Umowy są tak bardzo biedne, że jedynie na bandcampie/koncertach zespół może naprawdę zarobić(a grałem parę koncertów, wiem o czym mówię - czasem wychodzi się na zero po prostu, czasem coś zarobi - ale z czasem przychodzi więcej osób, a jak ktoś znany to ma publikę). Chcesz wspomóc swoich ukochanych wykonawców? Chodź na koncerty.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin