Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-05-12, 07:17   #1
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie Zabity przez SG

Colens, zostal zabity w depozycie wydaje mi sie, ze 20 maja, przez SG, ktory leczyl go po np. 7372946482729 a nastepnie zabieral mu tyle zycia, ze zostawalo mu 1hp.Zapewne przez przypadek zabil go w depozycie. Rzeczy ktore z niego wypadly to: Królewski Pancerz +2, (wzialem go, a nastepnie oddalem)Krolewski Helm (zapewne na plusie) oraz plecak. Kiedy sprawdzamy na forum, jaki ma poziom, i przez kogo zostal zabity, pokazuje, ze zostal zabity przez nieznan.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny  
Stare 23-05-12, 07:21   #2
Rhara
 
Avatar Rhara
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał speedfire1993 Zobacz post
Colens, zostal zabity w depozycie wydaje mi sie, ze 20 maja, przez SG, ktory leczyl go po np. 7372946482729 a nastepnie zabieral mu tyle zycia, ze zostawalo mu 1hp.Zapewne przez przypadek zabil go w depozycie. Rzeczy ktore z niego wypadly to: Królewski Pancerz +2, (wzialem go, a nastepnie oddalem)Krolewski Helm (zapewne na plusie) oraz plecak. Kiedy sprawdzamy na forum, jaki ma poziom, i przez kogo zostal zabity, pokazuje, ze zostal zabity przez nieznan.
Ostro, a ty to adwokat Colensa? On raczej sam potrafi załatwić podobne sprawy :D
__________________
Walczymy do końca chłopaki!
Rhara jest nieaktywny  
Stare 23-05-12, 08:13   #3
Thudaron
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 611
Domyślnie

Sprawa została już wyjaśniona, dostałem moje przedmioty z powrotem. Nie mam co się gniewać ponieważ zostałem zabity przez pomyłkę a przy okazji wyeliminowano błąd.
Thudaron jest nieaktywny  
Stare 23-05-12, 08:14   #4
9891404
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 285
Domyślnie

Aida nagrabiłeś sobie u mnie
9891404 jest nieaktywny  
Stare 23-05-12, 09:28   #5
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie został zabity przez złośliwość czy pomyłkę, a przez błąd gry. Zamiast go wyleczyć, to komenda go zabiła. Nie było to celowe, złośliwe czy sprowokowane głupotą w stylu (zjadę Cię do 1hp, ale pomyliłem się o 1), bo zabijanie graczy pod każdą postacią mamy zablokowane. Nie rozumiem takiego adwokacenia, temat zamykam, bo sprawa została wyjaśniona, a i sam gracz skargi nie składał, chociaż mógł, więc nie rozumiem czemu by miał to ktoś zrobić w jego imieniu.
A jeżeli zgłaszasz błąd, to został on już naprawiony. Topic off.
Wicked jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin