Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-01-12, 17:29   #11
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Siwy, ma ale wole zeby mi pomagal i mowil co mam poprawic a nie krytykowac.

Sirian, nie mowilem zebys sie zamknal i chetnie przyjme rady ale Ty calkowicie inaczej napisales niz kemoc tylko sru tak jakby- Wszyystko zle bo to i to... jesli Cie urazilem, przepraszam.
Pozdrawiam SpeedFire.

Sirian, nie mowilem zebys sie zamknal i chetnie przyjme rady ale Ty calkowicie inaczej napisales niz kemoc tylko sru tak jakby- Wszyystko zle bo to i to... jesli Cie urazilem, przepraszam.
Pozdrawiam SpeedFire.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 19:00   #12
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Ja powiem tak: Dobrze, że ktoś chce pisać poradniki, lepsze, czy gorsze. Opinie graczy będą na pewno ważne i przydatne dla autora. ZWŁASZCZA doświadczonych graczy.
Jeszcze jedno: Jak uda się wspólnymi siłami spłodzić coś ciekawego, to wierzę, że poradnik trafi do odpowiedniego działu. Nie jest to, za przeproszeniem "dziecko", nad którym "pracuje" się samodzielnie. Proponujcie jak najwięcej. I rozwiązania i kwestie estetyczne i screeny i co się tylko da.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 19:39   #13
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Poradnik bylby wybitny, ale nie wiem czy zdadzanie tajemnic altaronu jest mówienie lub wklejanie zdjęć/filmów gdzie jest jakie expowisko.

Wklejacie screny pasujące do poradnika, np miejsce gdzie kupujemy potiony, linki stron napszyklad wiki.altaron i dana rzecz napisana w danym momencie, moim zdaniem wiele osób odchodzi z powodu braku doświadczenia altaronu, przez to że np. nie wiedza gdzie kupic poty- przez to padaja.

Wklejacie screny pasujące do poradnika, np miejsce gdzie kupujemy potiony, linki stron napszyklad wiki.altaron i dana rzecz napisana w danym momencie, moim zdaniem wiele osób odchodzi z powodu braku doświadczenia altaronu, przez to że np. nie wiedza gdzie kupic poty- przez to padaja.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 19:40   #14
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Map respawnów nie zrobi się na pewno, czy też filmów, czy zdjęć, ale napisać gdzie mniej więcej występuje jakiś gatunek potwora, można. (I zrobić screen z samego expa, ale tylko okno gry, bez mapy. Ew. z lootem na ziemi, jeśli chcesz pokazać, jak wygląda zarobek. Może temu towarzyszyć jakaś ciekawa wypowiedź, nie wiem, pamiętasz screen z galerii z krasnoludzkim berdyszem z wiwerny? Nie rób z poradnika stricte przepisu, algorytmu. Ważne też, żeby czytało się go z przyjemnością. Tu też przydadzą się sugestie innych osób)
Z tym "wybitny" też bym się nie spieszył. Są ludzie, którzy zajmują się tym zawodowo, my do nich nie należymy. Nam wystarczy, że będzie dobry, ale bez pracy się to nie uda.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 19:51   #15
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Rozumiem, bedziesz nam/mi pomagal w zrobieniu poradnika?
Z tego co wiem narazie poradnik jest tylko dla maga (oprocz tego ktory praktycznie nie jest poradnikiem).
Pozdrawiam, SpeedFire.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 20:12   #16
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to w wolnej chwili napiszę. Niemniej im więcej ludzi wysyła swoje propozycje, tym lepiej.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-12, 21:44   #17
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Chcialbym dodać ze kina malo nie bije. Silna bomba + exori moze złożyć na combo nawet mnie:P
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-12, 07:54   #18
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

ja mowilem ze bije duzo ;)
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-12, 18:30   #19
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

po pierwsze: brawo! wreszcie jakiś wojownik zrobił poradni xD
sam miałem to zrobić ale chciałem zdobyć jeszcze trochę większe doświadczenie.

no a teraz trochę mniej przyjemna lecz konieczna część: krytyka!
co to jest?! bez obrazy, o trenowaniu nawet nie czytałem bo żal mi czasu było na to ;)
ale twój poradnik jest niestety zły (chodź zawarte są w nim dobre miejsca)
jakie stonogi? 10-20 lvl (jeżeli ktoś chce do 25) czerwie! bo lvl wbijam w 40min-1h
na gruczołach można zarobić tyle żeby pokryć część kosztów leczenia miksturkami, exp jest blisko miasta...
cmentarz i krypy= większe pieniądze ale więcej mikstur trzeba zużyć i jest groźnie bo można otrzymać niezłe combo od kilku mobów naraz, trzeba mieć trochę umiętności.
krasnoludy nie będę komentował bo nie odkryłem ich od razu i na nie chodziłem tylko dla pieniędzy na ok 20 lvl.

na trolowy set nie potrzeba 5 talarów!
po za tym jest to zbędne wydawanie pieniędzy, chyba że ktoś nie ma co z nimi robić lub ma kolegę który mu da ten set, a jak nie to do 20lvl łuskowy set w zupełności wystarczy.
20lvl płytowy
30lvl stalowy
45lvl mosiężny itd...
po za tym trolowy max do 30 bo stalowy już jest lepszy pod względem obrony.
po 20 poziomie polecam bandytów na ankardii gdyż można bardzo dobrze zarobić i exp jest niczego sobie, można zdobyć dużo bardzo cennej hartowanej stali która rozchodzi się jak ciepłe bułeczki (chyba że jesteś alchemikiem to tobie się przyda)
raindar polecam jeżeli się jest duchownym ze względu na pewną misję.
30+ można siedzieć na bandytach tym razem w neolith bo są trochę trudniejsi ze względu na występowanie łowców (lepiej się expi i pieniądze lepsze, oczywiście lootbag)
lub iść na cyklopy (na cyklopach można już od 20 lvl tylko że władcy młota są zabójczy)
można mieć waste ale zarobiony majątek na bandytach na to pozwoli.
na smoki dopiero od 45lvl i tak będzie waste (zależy od szczęścia oczywiście)

mikstury: między 20 a 30poziomem przerzucić się na mikstury uzdrowiciela, gdyż wiele razy to może uratować życie.
mikstury many są nie opłacalne, gdyż najczęściej używanym czarem jest magiczne cięcie do którego polecam mikstury mocy lub maga.
magiczny rzut też polecam na moby które uciekają gdy mają mało hp żeby nie trzeba było za nimi biegać podczas walki.
Gruboskórnego nie testowałem podczas walki z mobami lecz tylko w PvP
repito przydatny gdy trzeba szybko uciec.


jak będę miał więcej czasu to opisze więcej miejsc do expa i jakieś strategię do walki

umiejętności nie komentuje bo to jest sprawa indywidualna nie którzy lubią trenować a nie którzy to odkładają.
lecz powiem że przed 70 poziomem umiejętności nie ma co rozdawać PN można też wbić ręcznie 80 jak się komuś chce.
według mnie nie ma co dużo trenować przed 30 poziomem bo łatwo można paść, lecz nie mówię że trzeba tego zaniechać.
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-12, 20:06   #20
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Zrobmy tak- ja Ci podam moj e mail (prosze- mikobarek@gmail.com) a Ty mi napiszesz co mozesz dopisac bo ja tez nie jestem wszechwiedzacym ;).
Przesylaj mi na ten email screeny z miejscem docelowym expowiska i lootem z danego expa i takie tam, przesylaj mi wszystko co Ci wpadnie do glowy.
Pozdawiam,
SpeedFire.
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin