Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-18, 13:16   #11
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

taa fafka, dostales procent z 30t, co ty zrobisz z tymi pieniedzmi
hejhop jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 13:33   #12
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
taa fafka, dostales procent z 30t, co ty zrobisz z tymi pieniedzmi
taaaaaaaaaa, będę expił dnie i noce !!
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 14:51   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

To w sumie jest poważna sprawa, więc po cholerę się wpieprzać komuś w jego sprawy?

Niech każdy wypisze co może jeżeli chodzi o tytułową Kradzież i na tym zakończy się rozmowa, a Obles po prostu zrobi swoje, bo to jest takie głupie bronienie jeden drugiego:

-Bo wiesz, ja go nie okradłem a on mnie oczernia
>no spoczi ufam Ci, będę jechał tamtego na forum bo pisał o Tobie
-Dzięki hehe ziomeczku (lol dał się nabrać)

To jest tylko przykład, nie mówię jak jest ale ten temat powinien zatrzymać się na 4 postach z tego ostatnim powinien być komentarz MG.



/Sprzedam czekan na licor
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 15:50   #14
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał DonVito Zobacz post
Dowody poleca do selba jak i jest opcja sprawdzenia logow z rozmow ( gdzie sam pisales ze wymienisz itemy altaron za hexere ) wyslalem ci hasla do konta

w drugiej rozmowie nastepnego dnia sam przyznajesz sie ze sharujesz konto z kolega

( wszystko jest do udowodnienia wystarczy zeby selbo zobaczyl logi ) jak i sprawdzil logi logowania mojej postaci na twoim ip i jestes skonczony

kolejny dowod ( wysylales mi hasla do konto na hexerze ) ktore nie dzialaly jak napisalem wyzej wszystko jest do sprawdzenia w logach moje zdjecia sa tu na nic bo i tak selbo bedzie musial zobaczyc w logi rozmow

Krótkowidz -> Sabamanoria ( gdzie wlasnie z tej postaci ci pisalem i na ta postac zalogowales jak ci wyslalem passy ) tak wiec sam se strzeliles w glowie

nie pozdrawiam pana
Z tego co rozumiem to Ty handlując kontem dopuściłeś się złamania regulaminu. Krótkowidz podstępem oraz będąc dobrym obywatelem Altaronu uniemożliwił Ci dalsze łamanie zasad gry- zabierając Ci cały dobytek łącznie z postacią. Wyręczył jedynie Selba ; o

Twoje konto zostało sprzedane, nie Krótkowidza i to właśnie na to konto powinna być nałożona kara.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 18:06   #15
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.
Makon jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 18:18   #16
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.
Bana dostaje osobą która udzieliła dostęp do konta, nie krótkowidz
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 18:35   #17
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Bana dostaje osobą która udzieliła dostęp do konta, nie krótkowidz


a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.



Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Powiało grozą, widzisz jakieś dowody ?
Jedynie przepychanki słowne.
Ja tylko mam bekę że gość płacze o śmieszne 30t.
Jeśli faktycznie "krótkowidz" mu to konto ukradł złamał regulamin.
Dziękuje za przyznanie mi racji.

Skoro sam nie widzisz żadnych dowodów to nie zaczynaj przepychanki słownej od

:1lvl rdzenny
:polecam gracza Krótkowidz

Kontynuując: nie widzisz dowodów? pozostaw sprawę do rozstrzygnięcia dla MG a nie hehe dla swoich dyrdymałów.
Raz piszesz odnośnie tego, że krótkowidzowi nie należy się ban za dzielenie konta a potem już, że za samą kradzież czyjejś własności się należy.

W każdej sytuacji ban dla Krótkowidza (jeśli wina jest po jego stronie) się należy.


/

Wiesz, chęci mam różne, pisze to co uważam za słuszne,
jeśli chcesz się z kimś bić to pójdź na ring bokserski i tam powalcz.
~Bard Oda

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 29-04-18 o 18:53
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 18:43   #18
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.
Powiało grozą, widzisz jakieś dowody ?
Jedynie przepychanki słowne.
Ja tylko mam bekę że gość płacze o śmieszne 30t.
Jeśli faktycznie "krótkowidz" mu to konto ukradł, złamał regulamin. (za to jest delate konta)
Osoba która chciała to konto sprzedać zamienić też go złamała. (za shared jest chyba 30 dni ban, za sprzedaż konta chyba delate.)
Więcej dystansu do siebie, jak masz taką super ochotę,"nacharać" mi w twarz, zapraszam do Krakowa, nawet zapłacę Ci za podróż :)

Ostatnio edytowane przez 19Fafarafa06 ; 29-04-18 o 18:54
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 18:57   #19
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Jeżeli krótkowidz lognoł na to konto łamie sam regulamin dzieląc konto.
W dalszym ciągu ban należy się na to konto, które było dzielone.
Czysto teoretycznie- jeśli używasz bota na danym koncie to czy ban należy się na to jedno konto? Czy na wszystkie konta logujące się z danego ip? (Czy to konto Twoje, brata, matki, wujka, kolegi z akademika)


Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
a osoba która wzięła konto, zmieniła passy i najprawdopodobniej bezczelnie ojebała z itemów postać na którą ktoś poświęcił czas jest dozwolone.

Wiesz co fafek, za to "fanbojstwo" ktoś powinien nacharać Ci taką gęstą śliną w twarz, skoro sam nie szanujesz czyjegoś czasu to ktoś powinien Tobie konto zabrać, zmienić passy i najlepiej wywalić wszystko co na nim posiadałeś, zaczynając od rozpoczęcia procesu usunięcia postaci.
Nie został ojebany- nikt mu hasła nie wykradł. Sam je udostępnił próbując przehandlować je za przedmioty w innej grze. Poświęcił na to czas, a potem najzwyczajniej NIEREGULAMINOWO się go pozbył i liczył przy tym na dodatkowy zysk. On już opuścił społeczność Altaronu wraz z tym wydarzeniem. Naprawdę zamierzasz bronić kogoś takiego niż aktywnego gracza, który jest jednym z ogniw zasilających ten server?

Inna perspektywa:
Krótkowidz to jest postać z konta, na które zostały umyślnie wysłane passy do konta pokrzywdzonego kolegi. Jaką mamy pewność, że właśnie posiadacz postaci Krótkowidz logował się na to konto? Może właśnie siedział przed monitorem z kumplem popijając piwo i to ten kumpel skorzystał na udostępnionych passach? Nikt nie został złapany za rękę. Trzymajmy się dowodów a nie jedynie domysłów.

Kolejna perspektywa i pytanie:
Komu należy się ban jeśli użytkownik pokrzywdzonego konta wysłałby passy nie konkretnej osobie tylko na czacie głównym czy też handlu? Każdemu kto teoretycznie mógłby te passy zapisać? Czy temu, kto je udostępnił?

Ostatnio edytowane przez Veliothe ; 29-04-18 o 19:14
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 29-04-18, 19:31   #20
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post


W każdej sytuacji ban dla Krótkowidza (jeśli wina jest po jego stronie) się należy.



I tak, wolę bronić jednej mało aktywnej osoby na rzecz osoby która posiada postać wysokopoziomową i duże zasoby pieniężne w grze z takiego względu, że oszukanie na małe ilości pieniędzy w grze (które dla osoby oszukanej są talarami zbieranymi od 1 poziomu do 70) jest po prostu ukazaniem jakim to śmieciem się jest, że nie potrafi się uszanować czyjejś własności.


Dla mnie kradzież to kradzież, kilka wieków temu była taka specyficzna kara za kradzież: ucinanie rąk, w brazyli nadal to praktykują (xD), wiecie czemu? żeby złodziej nigdy nie zrobił tego ponownie, a samo znamie tego pozostawało przy nim zawsze, by ludzie wiedzieli, że dana osoba kradła.

W altaronie też powinno być coś takiego: specjalny outfit, najlepiej coś w stylu żebraka.

A traktuje to na poważnie mimo tego, że jest to tylko internetowa gra ponieważ jako małolat zostałem oszukany w podexpianiu w metinie, i jest mi smutno z tego powodu :/.
Rahilux jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin