Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-10-17, 14:49   #1
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie Zwiadowca

Witam w tym temacie poruszę temat zwiadowcy i powody dlaczego nie trzeba nerfić maga a lekko poprawić zwiadowcę :P.
Jeżeli ktoś nie czytał tematu o magach odsyłam tutaj - https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20897

Więc przechodząc do sedna sprawy moim zdaniem zwiadowca nie jest aż taki zły jak opisał to Enson lecz poprawki by się przydały np.
Po co nam 2 kusze na taki sam poziom ? Nie lepiej zrobić coś w style Jastrząb na 50lvl/Sójka na 70lvl/Sęp na 100lvl/Kruk 120lvl.
Słabsze kusze będziemy mogli założyć wcześniej a lepsza kusza poprawi nam jedynie szybkość bicia.
Druga sprawa Sójka trochę bez sensu, że nie można jej zdobyć bez przeszłości bo na starcie tak jak teraz jest to nie możliwe więc tutaj propozycja jest taka aby dodać ją do potworów na Ankardii lub Neolith.
I ostatnia sprawa zmiana bełtów a dokładniej Wzmocnione bełty zmienić z 50 na 55atk zawsze dostaniemy trochę dmg. A nie będzie trzeba zmieniać blokad skilla ;).
Szczególnie ostatnia propozycja poprawi grę zwiadowcą od 60 do 120lvla.
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 16:16   #2
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

1. Jedna jest dla duchownego, druga dla nekromanty, nie ma alternatywy dla elementalisty. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale miały one chyba bonusy od mroku i od światła.

2. Sójki może i jeszcze nie ma... ale 60 poziom to poziom, na którym da się już zrobić Rokitę. Rycerz właśnie zbliża się do 100 poziomu. Zrobienie przeszłości to teraz tylko kwestia zebrania ludzi (może już ktoś zrobił?).

Nie ma co wprowadzać sójki do innych respów tylko po to, by dało się ją wydropić tydzień wcześniej ;)

3. Chcesz, żeby różnica pomiędzy bronią na 60 a 120 poziom wynosiła 5 dmg?
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 16:29   #3
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

1.Różnią się tylko prędkością ataku.
3.Te 5dmg na większym skillu da więcej niż 10dmg na mniejszym.
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 20:27   #4
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

1. Podpisuje się pod kuszami. Według mnie dziwnie są porozkładane, słabo się opłaca ten biznes na razie. :/
2. NIECH. W. KOŃCU. KTOŚ. ODBLOKUJE. ALCHEMIĘ. Chryste panie. Jastrząb od 60 poziomu... robienie bełtów do niego od 75. xD
No troszkię żarcik, mało śmjeszny.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 20:43   #5
Nimri
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

Jak juz pare osob jest z 75+ alchemia
Nimri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 21:08   #6
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Em. Emm... nie mówię o alchemii, mówię o poziomach.
Na 60 lvlu możesz używać jastrzębia. Wzmocnione bełty.
Na 60 lvlu masz blokadę alchemii na poziomie 85~. Na lvlu 71 mam 96 alchemii i blokadę.

Od alchemii 100 można robić te bełty dopiero. Już widzisz gdzie leży problem? ;)
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 21:11   #7
Nimri
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

No ale belty zawsze mozna kupic w sklepie, to ze nie mozna ich zrobic w kostce nie znaczy ze nie uzyjesz kuszy.
Nimri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 21:49   #8
Azizy
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 36
Domyślnie

Ale zapewne robienie ich wychodzi o wiele taniej ...
Azizy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 21:50   #9
Nimri
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 16
Domyślnie

Oczywiscie ze tak
Nimri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-17, 21:54   #10
Enson
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 18
Domyślnie

Ogolnie to takie cos jak przestoj na postaci powoduje odstraszenie graczy od gry. Przestoj na tym serwie dla nowych graczy zaczyna sie od momentu gdy skoncza sie misje na generaly. Nowy gracz wtedy nie ma pojecia co ma robic, gdzie expic itp a glownie to chodzi tu o ryckow i zwiadow. Zwiad elementalista czyli ja w tym przypadku to byla katorgia zeby wbic glupi 50 lvl (jestem nowy i to tez dlatego ale to nowi gracze beda powodowac utrzymanie serwera a nie stala ekipa grajaca tu 8 lat). Nekro czy duchowny maja opcje niewidzialnosci lub dobrego expienia na nieumarlych (z tego co sie zorientowalem).

Ogolnie moim zdaniem (ale to tylko moje zdanie) powinno sie usunac ze zwyklego luku atak speed i zrobic nowy luk ktory bedzie mial predkosc ataku mniejsza od kompozyta ale wieksza od zwyklego bo ten zwykly jest zbyt OP. No i zeby ten luk byl mozliwy do wydropienia z czegos slabego zeby low lvl mogl go wydropic. A dlaczego tak z tym lukiem? Bo bez sensu uzywac kuszy majac taka predkosc ataku na luczniku. Nie oplaca sie uzywac kuszy do expa gorszej niz jastrzab ktory daje predkosc ataku(chociaz i tak jezcze nie wiem ile tej predkosci ataku dodaje tylko wiem ze srednio bo uzywac nie moge zeby sprawdzic). No i jezeli administracja zdecydowalaby sie wprowadzic ta zmiane z lukiem to przydaloby sie zwiekszyc atak wloczni na 20 bo 15 to jednak i tak o wiele za malo tym bardziej ze czesto sie nie trafia a lamia sie strasznie szybko mimo ze ma sie tworzenie wloczni i non stop tworzy na expie.

Zwiekszenie dmg z boltow co Azizy zaproponowal spowoduje ze na wyzszym lvlu to juz ten zwiad bedzie za mocny(a podobno na wyzszym lvl zwiad jest mega mocny), wystarczylo by troche bardziej rozlozyc blokade skilli na tym przedziale lvlowym u zwiada co napisal Azizy bo rzeczywiscie stoi sie z dystansem i tym samym dmg jest ciagle ten sam od chyba 20 lvli i to tez powoduje ten przestoj a nowi ludzie majac taki przestoj rezygnuja z gry i odchodza z serwera.
PRZYDALOBY SIE WPROWADZIC WIECEJ MISJI KTORE DAJA TZW TASKA NA MOBY, nawet zeby nie dawaly one expa duzo ale zeby ludzie widzieli ze maja zabic dany rodzaj potwora i ile do zabicia bo to jednak na psychike dziala i motywuje do bicia tych potworow i same te misje wtedy pokaza graczom co maja robic dalej.

Nawiasem mowiac jeszcze to potwor OFICER to jest przegiecie. predkosc jego to chyba jakis 60 lvl (bez przyspieszenia) nie wspominajac juz o dmg. 40 mag to pada od 2 takich oficerow a 50 zwiad to nawet od 3 tak jak to mi sie wydarzylo bo 3 podbiegly do mnie i splynalem na kape ze nie wyleczylem sie nawet \./

Kolejna sprawa jaka irytuje i to na kazdym respie ze na wejsciu na respa zawsze jest pelno mobow, PELNO.

Ostatnio edytowane przez Enson ; 03-10-17 o 22:12
Enson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin