Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy Paaprikos96 jest noobem?
Tak 28 71.79%
Nie 11 28.21%
Głosujących: 39. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-16, 22:03   #11
aleksy5885
 
Avatar aleksy5885
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 106
Domyślnie

SPALIĆ KARMEMELKA INTERNETOFFEGO CFFFANIAKA!!! SPALIC LICOR!!!! SPALIĆ SOSNOWIEC!!!!! SPALIC ORCZE BAGNA !!!! SPALIC CALLYYY SFFFIATT!!! SPALIC CYFERKI ARTESSONA!!
Pozdrawiam Alol :)
aleksy5885 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 22:04   #12
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie

Nie będzie nic :D Tylko wielki Paaaparikos'a pysk :D
Psimgoth jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 22:11   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Nie raz widziałem jak padałeś jak szmata a potem obrażałeś innych.
Widać mylne info, imaginacja Tobie się troszkę za bardzo wkręca, jeśli coś mówiłem po jakiejś desce to na vc, nie na kanałach publicznych. Ilość dech na każdym z charów (Karnemelk/Maślak) dałoby się policzyć na palcach (nie liczę rookowania Karnemelka) :>
Widać też, że serwer pvp Cię przerósł, skoro zdecydowałeś się usunąć te postaci i przenieść się na Licor :/
Jakieś jeszcze nowe info, o którym nie wiem koleżko drogi? :>

Cytat:
paaaprikos96 (zapewne rocznik 1996)
Zapewne tak, chociaż fakt mało znany, owe konto należało drzewiej do innej osoby, jeszcze daaaaawno przed resetem, która notabene była chyba większym trollem niż obecnie jestem za takowego uważany

Cytat:
Napisał aleksy5885 Zobacz post
spalić karmemelka internetoffego cfffaniaka!!! Spalic licor!!!! Spalić sosnowiec!!!!! Spalic orcze bagna !!!! Spalic callyyy sfffiatt!!! Spalic cyferki artessona!!
Pozdrawiam alol :)
:DDDDDDDD
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-03-16, 22:42   #14
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał aleksy5885 Zobacz post
SPALIĆ KARMEMELKA INTERNETOFFEGO CFFFANIAKA!!! SPALIC LICOR!!!! SPALIĆ SOSNOWIEC!!!!! SPALIC ORCZE BAGNA !!!! SPALIC CALLYYY SFFFIATT!!! SPALIC CYFERKI ARTESSONA!!
Pozdrawiam Alol :)
*myszke artesona, legendarną myszke, o której wiem ja, mający po resecie 1 chara 1 lvl na pvp xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 00:38   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Powiem tyle. Ten ziomeczek powinien mieć miano Morgiano :). To stwierdzenie wiele wyjasnia haha.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 06:20   #16
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Hahahahahhahaha. Ja się popłakałem i poszedłem retired, bo wolałem odejść niż wbić nóż w plecy jak to ty zrobiłeś. Tisaja złamała serduszko i teraz próbujesz być forumowym bad boyem?
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 07:07   #17
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Tisaya złamała serduszko? xD O czym Ty mówisz chłopie :D
Tak bardzo retired, że nagle na Twoim koncie znalazł się 150+ knight na non-pvp?
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 10:22   #18
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
smutny

Wez wypierdalaj karnemelk . Cie pvp przerosło odrazu po wyjsciu z rooka, wieczne wychodzenie na akcje noob charami, potrafiłeś całą akcje biegać swoim 20 poziomem i nic na nim nie robic tylko przeszkadzać stroną walczącym. Jesteś jednym z tych typów człowieka, który nie powinien być liczony jako człowiek który się bije. Często było tak, że jest 15 ludzi na vc a przychodzi 8 takich co mogą coś zrobić a reszta to jakieś 50 lvle albo wlasnie takie karemelki ktore expily mainy tylko po wygranej akcji(na swoim noobie) albo jak enemy bylo retired. Nie wiem czy ty w ogóle miałeś jakiegoś main chara nie licząc maślaka, którego wyexpiłeś jak juz nie graliśmy a jak grałeś to byłeś z nami.
W dodatku piszesz jakieś głupoty o moim wyglądzie etc. kiedy ja nie powiedziałem nic na twoj, to co gdzieje się w grze niech tu zostanie. Nie masz na mnie argumentów odnośnie aspektów gry to wymyślasz jakieś bzdety. Chciałbym spotkać się z tobą i wysłuchać tego całego pierdolenia prosto w oczy a nie rzucaniu słów na wiatr tutaj. Ty nawet nie możesz opowiedzieć się po której stronie barykady się znadujesz. Gdy powstał podziemny krąg zabijając każdego, jednocześnie pisząc 20 razy DOMINANDO na defaucie pisałeś do mnie, czy nie będzie tutaj miejsca dla ciebie haha. Grzecznie podziekowałem bo mieć takiego grajka w teamie co daje dupy na lewo i prawo to jakaś desperacja.
Nazwałeś mnie Hipokrytą. hipokryta

Hipokryta- człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz.
Ten termin chyba bardziej pasuje tobie, niż mi bo ja dwulicowym psem na posyłki nie jestem.

Wyjaśniłem cie na tym forum po raz ostatni bo nie ma sensu dyskutować z taką osobą jak ty. Pewnie jak to przeczytasz napiszesz jakieś lanie wody na młyn, podyskutujesz o moim wyglądzie czy coś, ja to poprostu zleje.
To co pisze na forum w 50% jest żartem, troche mi smutno, że nie każdy to widzi a ty możesz się schować za moimi WIELKIMI USZAMI XD

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 10-03-16 o 10:30
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 10:50   #19
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Wchodzę od czasu do czasu na forum i nie mogę się nadziwić skąd tyle jadu jest na tym forum. I dochodzę do wniosku że "najwiekszego jada mają użytkownicy altaronu.pl" Ten cały roast me to jakaś marna podróba właśnie tego kochanego forum. Czy tylko ja tu wchodzę przeczytać kto tym razem kogo zwyzywał ?
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-16, 11:41   #20
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Zdecydowanie noob, nie polecam. I ten jad Legkana, który przed napisaniem każdego posta zażywa coś silniejszego niż metaamfetamina :O

Dobrze, że tak ważny temat został poruszony na forum
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin