Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-09-13, 23:28   #1
pezet
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 17
Exclamation Bug w grze

Witam, chciałbym zgłosić, że ostatnimi czasy, mianowicie w ciągu 2 dni byłem świadkiem kilku bardzo dziwnych sytuacji gdzie gracz nie mógł się ruszyć, uleczyć, rzucić czaru. Po pushnięciu samego siebie wszystko wracało do normy. Dzisiaj sam byłem ofiarą tego buga, niestety przytrafiło mi się to na czerwonych smokach, gdzie niestety mialem dookoła siebie fire fieldy i mogłem tylko patrzeć jak umieram :p W związku, że padłem z winy serwera chciałbym dostać rekompensatę w postaci pełnych blessów, całego lvla około 1,7 kk expa i mlvla.
Exterd Tiro
pezet jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 00:06   #2
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

To się zdarzało(jakiś czas temu mi cały czas). Z tego powodu przestałem grać w Altaron. Niektórzy twierdzili, że jest lepiej, ale jeszcze nie do końca przeszło. Jak naprawią, to wrócę ;] Jestem za oddaniem lvla i naprawieniem gry
Uiop jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 00:13   #3
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Poświadczę śmierć Exterda, zresztą sam byłem ofiarą tego buga, postać staneła w miejscu, wszystko do okoła ruszało się normalnie, na szczęście obok stała osoba która wspomogła mnie uhem i skończyło się pomyślnie. Pomogło "pushnięcie" swojej postaci.
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 00:22   #4
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Dzis rowniez ok. 11 rano mialem ten problem jednak bylem razem z Artezonem dzieki czemu udalo mi sie uniknac deda. Postac nie mogla sie ruszac,wszystko wkolo bylo przyciete przez ok. 2min nie moglem nic zrobic... uwazam dlatego,ze powinno zostac zwrocone graczowi to co stracil :)
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 06:45   #5
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Deski z winy serwera powinny być rekompensowane -,-
Takie moje zdanie ;d
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 08:30   #6
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Jeśli będzie to w jakikolwiek sposób pomocne, to zdarzyło mi się to samo dość dawno, jeszcze przed masowymi banami, a w okresie zbierania przez system info o botach. (Może on coś mieszał?) W każdym razie byłem wtedy koło obozu szkoleniowego i mogłem się po ludzku relogować, to pomogło.
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Tym tępym jesteś Ty...
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 17-09-13, 08:55   #7
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6801 - przypominam o tym newsie. Zachęcamy do wysyłania wiadomości do Trava, bo to najlepsza droga do rozwiązania problemu. Temat zamykam bo myślę że tu już nic do dodania nie ma.
Majkul jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin