Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: czy uważasz, że dzienne powinny zostać takie jakie są, czy wprowadzić inne - 1x/24h
tak, powinny zostać. Nie chcę innego systemu. 25 52.08%
tak, chcę inny system 1x dziennie. 23 47.92%
Głosujących: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-05-14, 12:08   #21
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.
Co do bossów chyba sam sobie Pan odpowiedział, wystarczy dopisać skrypt żeby antykick nie dotyczył bossów i po problemie z naturalną ścianą.
Co do drugiej części, dlaczego nie?
Można by systemu w ogóle nie wprowadzać na pvp, lub po prostu ograniczyć, że antykick tyczy się tylko mobów. Nie widzę tutaj żadnych negatywnych efektów po update'cie gdy nie będzie systemu czaszek. Ten system można solidnie rozbudować wedle Pana potrzeb i sugestii, nie można go odrzucać ponieważ "mógłby zostać nadużywany na pvp".
Nowy system pvp czyli brak czaszek też będzie nadużywany w pvp, zwłaszcza do przetrzymywania PZ o którym Pan wspomniał.
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-05-14, 13:49   #22
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ustawić tak, że gracz po utracie połączenia zostaje w grze jeszcze przez minutę, z czego po 5 sekundach staje się niewidoczny dla mobów.

1. Nikt nie będzie rwał kabla ze ściany, gdy skuma, że biegnie po niego ekipa. Już lepiej zgubić pz i dać loga (podobny czas).
2. Nikt nie da exita podczas OB - w minutę to można nawet MG zabić
3. Nikt nie będzie podkładał noob charów pod bossy, bo proszę zabić w minutę borutę, czarnego smoka, czy tam kogo Pan chce

Proste.
Dziękuję.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-05-14, 14:33   #23
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Do niedawna wydawało mi się, że grupa ludzi dotkniętych problemami z netem jest dosyć nieznaczna, jednak im więcej słysze teksty w stylu: miałem kicka, znowu deska ;/ tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że taki system byłby bardzo przydatny.
Jeżeli chodzi o mnie to staram się expić dość bezpiecznie ale ciężko o to grając magiem Jedyne 3 deski, których doświadczyłem moją postacią spowodowane były rozłączeniem neta i za każdym razem wkur.... byłem tak samo. Ciężko pogodzić się z utratą expa, a jeżeli nie mamy blessów to też eq, w sytuacji gdy nie mamy na to najmniejszego wpływu, gdy dzieje się to bez żadnego błędu z naszej strony.
Dlatego też jeżeli nie jest to ponad siły administracji to proszę przynajmniej o dyskusję na ten temat bo, chyba nie tylko w moim mniemaniu taki system byłby bardzo pomocny graczom.

Pozdrawiam
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-05-14, 20:21   #24
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

Ja również podpisuję się pod to co piszą koledzy wyżej,
jeśli jest taka opcja że po 5 sekundach staje się niewidoczny dla mobów to jest szansa że samobójstwa w altaronie zmaleją... (nawet 5 sekund to dużo) niejednokrotnie miałem "laga" i wtedy tylko pozostaje w ślepo wciskac hota z uhami czy fluidami aby nie znaleźć się w lecznicy po kilku sekundach, choć niestety czasami to nie wystarcza

a taką zmianę można wprowadzić na nonpvp jeśli koligowała by z pvp zbyt bardzo.

Jeszcze napiszę że u konkurencji jest co (strzelam) poł godziny "zapis" - niewiem jak to sie nazywa fachowo ale co jakies 30 minut serwer sie zatrzymuje na 2-3 sekundy (moby też się zatrzymują) na początku wydaje się to nieporęczne ale całkowicie eliminuje kicki - grając tam 2 lata nie miałem NIGDY laga czy kicka.

Pozdrawiam
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 01:08   #25
Lisaveta
 
Avatar Lisaveta
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: daleko. nie ważne.
Postów: 26
Domyślnie

A co z misją z solą i karawanami ? ;) bo w sumie nie wiem czy one są też traktowane jako tzw. "dzienne"?
Lisaveta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 01:13   #26
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

no karawany zostają tak Merv wspomniał w jednym poście. z solą to nie wiem może sól zostawić bo gordon oszaleje bez gotowania jak mu zabraknie.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 01:14   #27
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Sól jest dzienna. Karawany jeżdżą wielokrotnie według rozkładu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 01:21   #28
Lisaveta
 
Avatar Lisaveta
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: daleko. nie ważne.
Postów: 26
Domyślnie

:) w sumie to uważam i proszę mnie nie negować bo w końcu każdy mieć swoje zdanie, ale to będzie troszkę nie w porządku ;). i bezsensu ...
Bo przecież jeśli misje dzienne będą tylko raz ;x to trochę jak by uproszczamy grę wszystkim graczom, bo co za problem zrobić raz misję ;) Tym bardziej że założę się że każdy aktywny gracz wejdzie i zrobi ...
Teraz żeby zdobyć exp trzeba jednak wejść parę razy i się więcej pomęczyć ...
Tak jak mówiliście że ktoś nie ma czasu pracuje itd . ale co mnie to obchodzi ;) przecież to jest gra a w grze powinno być trochę pod górkę a nie uproszczenia ... Jak dla mnie to duże uproszenie ... Myślę że lepiej jak by zostało ;) tak jak jest ;) mam nadzieję że ta nowość nie przejdzie ;)
Lisaveta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-05-14, 01:38   #29
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

no właśnie to ma przejść. czytaj 1 post i wejdź w link. dobrze mówisz, bo teraz gracze którzy robili 1x będą mieć 3x więcej expa, a AKTYWNI robili po 2-3 (4? xD) razy dziennie i mieli ten exp jakby zasłużony, bo grają więcej? tak to sobie wejdą na dzienne i dalej na lola czy dotę xd. o to chodzi? dzienne co 4h to są dzienne jak dzień w altaronie trwa 4h.
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin