Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-12-12, 16:06   #11
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Pomysł przedawnień mi się nie podoba, nieuchronność kary to podstawa przestrzegania prawa.
Z drugiej jednak strony dlaczego akurat Zao był wyjątkiem?
Nie chodzi mi tu o wnikanie w poszczególne strony czy wspieranie w dyskusji, rzucam pytanie dotyczące systemu.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 16:37   #12
blania133
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Ponieważ o hacku zacząłeś mówić dopiero wówczas, gdy on powiedział, że miał dostęp do Twojego konta. Jakbyś się zorientował szybciej i naprawdę przypominałoby to włamanie to sytuacja byłaby inna. Nie jesteśmy na tyle naiwni by wierzyć, że ktoś haker wbija na cudze konto... by na nim pograć.
Slythio, to jest gówniarz, który ma 11 lat, hasło nie działało po czasie, a gdy odzyskałem to e-mail się zmieniał. Nie musicie wierzyć bo mi i tak już nie zależy, chce być tylko sprawiedliwy, aby to dziecko również zostało ukarane :)
blania133 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 19:21   #13
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Zao nie jest wyjątkiem. Jakby system działał, jak nam się początkowo wydawało, to także wasz kolega Y... (nienawidzę tego nicku, pora go zmienić ;x) miałby usunięcie postaci nie dopiero teraz, a 'ban' temu. Sądzę, że jakbym się postarała, to znalazłabym o wiele więcej tego typu osób po obu stronach barykady. System działa na każdego identycznie, nie tworzy wyjątków wobec nikogo.
Czyli tak podsumowując... Teoretycznie każdy może bocić co pół roku przez taki czas dopóki go nie złapią? Czyli praktycznie jak się jest bardzo przebiegłym człowiekiem i administracji ciężko przyłapać kogoś na używaniu "takiego a nie innego oprogramowania" to można być bezkarnym?

Jak już mi ktoś odpowie na to pytanie to można ten temat zamknąć, bo i tak wyjdzie jak grochem o ścianę, a po co śmiecić forum :D
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 19:25   #14
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@waite

Nie możesz oczekiwać, że ktoś Ci uwierzy. To nawet nie chodzi o to jak się tłumaczysz chociaż osobiście mnie śmieszy Twoja argumentacja. By coś osiągnąć musisz udowodnić swoje racje.


System nie jest doskonały ale czy którykolwiek regulamin w grach, życiu jest idealny? Nie. Niektóre wykroczenia są przesadnie karane, inne za łagodnie, ale bulwersowanie się na forum tego nie zmieni. Jeżeli uważacie, że regulamin jest zły to zaproponujcie jakieś zmiany. Może administracja weźmie je pod uwagę. Tylko nie w stylu "on niema delete ja dostałem jestem nie winny" itp.

Skończcie już z tym po kogo stronie jest administracja bo aż głowa boli jak się to czyta.

@edit

Teverix gdyby administracja chciała wyłapać wszystkich odrazu to by zajmowało to trochę czasu. Tutaj bulwersujecie się by robili z serverem, by go reklamowali, by nie wiadomo co. To są ludzie nie roboty. Podaj mi nazwę gry gdzie wyłapuje się odrazu wszystkich, którzy łamią regulamin.
Magnaturon jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 20:16   #15
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

No dobra nie ma takiej gry w której wyłapywaliby wszystkich od razu. No ale po 8 miesiącach...
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 20:18   #16
miko123
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Domyślnie

@Waite

Wszystkie chary (waite,lindo,just me i jakis ek ktorego sprzedales) to full boty 24/7 ktore Ci banowali po tygodniu. Wzzystkie mialy 40~~lvl. Potem nie chcialo Ci sie wyjsc z rooka i powiedziales, ze oddasz mi Waite za to, ze wyjde z rooka. Ok, ja wychodze,a Ty nie odpisujesz. Mojemu bratu podales pasy na ktoregos chara a Waite mial password taki sam. Glupio zrobilem, bo nie zmienilem hasla, chyba sie spieszylem etc.
Pozdrawiam :)
miko123 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 21:34   #17
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Czyli wychodzi na to że go haknąłeś, proste. Uważam to za dowód, że Waite jest jak najbardziej niewinny
__________________
22:26 Pawel: Albo tak: ‡ Jestem drwalem i jestem SPOKO! ‡
makmej jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 21:38   #18
blania133
 
Zarejestrowany: Kwi 2012
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 31
Domyślnie

Cytat:
Napisał miko123 Zobacz post
@Waite

Wszystkie chary (waite,lindo,just me i jakis ek ktorego sprzedales) to full boty 24/7 ktore Ci banowali po tygodniu. Wzzystkie mialy 40~~lvl. Potem nie chcialo Ci sie wyjsc z rooka i powiedziales, ze oddasz mi Waite za to, ze wyjde z rooka. Ok, ja wychodze,a Ty nie odpisujesz. Mojemu bratu podales pasy na ktoregos chara a Waite mial password taki sam. Glupio zrobilem, bo nie zmienilem hasla, chyba sie spieszylem etc.
Pozdrawiam :)

Proszę, oto mój dowód, dziękuje :*
blania133 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 22:25   #19
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

"Forum to nie dowód!!!" Nie no a tak suma sumaru, gościu chyba się przyznał...
:D Waite niewinny :D
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 10-12-12, 23:24   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Kto napisał za współdzielenie z kim Waite ma bana? Został ukarany za sharowanie konta z Lindo, nie z osobą, która tu napisała, że zalogowała na jego konto. 2 sprawa - skoro ktoś dostał hasła, nie użył żadnego oprogramowania do ich pozyskania to nie jest hackerem.
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin