Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-16, 22:20   #1
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech Polska, co zawiodło na euro

Witam, chciał bym nieco podsumowac występ naszej reprezentacji w piłce ręcznej.

Nie wiem czy jest tutaj ktoś kto síę interesuje, uprawia właśnie ten sport ale trochę napisze.

Co do zawodników, kazdy pracował na tyle ile mógł. Krytykowany był Daszek, zachwalany natomiast Jurecki wiemy jak było. Problem jest dość złożony i składa síę na niego wiele czynników.
Pierwsza sprawa jest to, ze zbyt wiele wymagamy od zawodników takich jak Jurecki / Bielecki. Wiadomo jak jest w sporcie a szczególnie tam. "gdzie gra piłka " nie da síę w tak długiej imprecie zachować rownomiernej formy zawodników, raz ten zagra lepiej a ten słabiej. Do takiej sytuacji, która miała miejsce dzíś musiało wkońcu dojść, zobaczcie Bielecki z Jureckim nie mieli dzíś swojego dnia, kto mial poprowadzić ten w miarę młody zespół?
Mamy wielu bardzo dobrych zawodników lecz jak widać nasz trener nie patrzy do przodu. Gołym okiem było widać to, ze gdy "Dzidzius" jak i "Jedno oki bandyta " nie sprawdzają síę w meczu to nasz trener jest kompletnie bezradny i nie mial obmyslonego planu na gre gdy dojdzie do takiej sytuacji która miała miejsce właśnie dzíś, tutaj (- )dla trenera. Nie wiem czemu mając tyle czasu nie przygotował síę na taki scenariusz.

Druga sprawa jest to, ze po tych kilku meczach w grupie jak i poza nią nie potrafiliśmy "wyczuć " jak powinno grać síę w tych zawodach. Otóż jak można było zauważyć po obejrzeniu większości spotkan tych mistrzostw wybrane zespoły stawily na szybkość/kontr ataki, głównie bieganie. Okazało síę, ze jest to klucz do walki o medale. Co w tym wypadku robią inne zespoły? Macedonia po mało udanym starcie zaczęła grać bardzo szybko i wywierać ogromną presję, Norwedzy na początku przespali zawody jednak potem przebudzili síę i swoją dynamika pokazali, ze są w stanie walczyć o medale. Co w tym przypadku robimy my, Polacy? Stoimy w miejscu, gramy swoje typowa klasyczna gra, która napędza Jurecki, Lijewski, Bielecki. Okazało síę to nie skuteczne, i tutaj rowniesz( - )dla trenera, który nie naprowadzil swoich podopiecznych na dobre tory. Mam nadzieję, ze nasz nowy trener będzie konsekwetny i wyciągnie wnioski tak jak to zrobili inni trenerzy po rozegranych meczach.

Trzecia sprawa, za mało gramy piłka. Nasi skrzydlowi nie mogą tak naprawdę pokazać na co ich stać. Większość akcji musi kończyć síę uderzeniem z 12 metra ho nie potrafimy rozegrać nawet zwykłej "krzyżówki"

Czwarta sprawa leży rowniesz po stronie trenera, słabe decyzję dotyczące zmian w ataku, obronie. Zmiany praktycznie wcale nie wpływały na gre naszej drużyny. Tutaj rowniesz można zauważyć, ze brakuje nam skutecznych zawodników na ławce

Co myślicie? Zmiana trenera jest raczej oczywista. Obecny trener wypowiadał síę kiedyś w magazynie, ze pracuje mu síę zajebiście z naszym zespołem i związał síę z zawodnikami w chciały by kontynuować to dalej po mistrzostwach, pytanie tylko czy mu na to pozwolą, ale po dzisiejszym występie może chyba pakować walizy


Pisałem z telefonu
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 10:06   #2
8741531
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 86
Domyślnie

Było tak blisko, a jednacześnie tak daleko do półfinału. Może na mistrzostwach olimpijskich lepiej pójdzie.
8741531 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 18:35   #3
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Hahahahahhahaha. Chorwacja musiała zdobyć przewagę 11 pkt a Polacy mogli przegrać 4 pkt żeby przejść dalej. Jestem zadowolony z wygranej Chorwacji, zasłużyli.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 19:59   #4
Plyteq
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 13
Domyślnie

sprzedali mecz i tyle
Plyteq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 23:12   #5
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

nie spodziewałem się fajerwerków ale i tak lepiej niż nożna :)
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin