Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-13, 15:04   #21
leon
 
Avatar leon
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 161
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do leon
Domyślnie

a więc tak wszystko co chciałem napisać napisał Juju w oddzielnym temacie ja tylko dodam że powinniście z powrotem cofnąć zmianę z exp na taki jaki był jak można zmieniać takie rzeczy po takim czasie jest to nie sprawiedliwe i wgl tego nie powinno być.
leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 15:05   #22
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

@Merv

O ile do tego czasu wszyscy juz nie zrezygnuja z tej gry. Kazdy zna wasze tempo wprowadzania zmian :)

@Temat

Balans profesji - palek do 150 lvla naprawde prawie nic nie zarabia, po tej waszej super latce jest na pewno jeszcze gorzej. Podczas gdy rycki zarabiaja krocie gdziekolwiek by nie poszli, dodatkowo wyciagaja takze wiecej exp/h.

Mag necro jest zalosny jesli chodzi o PvP. Cos powinno byc zmienione, na pewno tak jak wspomnieli poprzednicy lekko podniesc dmg z sd. A i ja wogole wyjebalbym wpizdu palkom kpiro. 150 + palki bija w pvp czasem po 600 przeciez to gruba przesada i wogole exp zwiadkiem wyglada conajmniej dziwnie. Jako ze jest lucznikiem powinien uciekac od potworkow tymczasem stoi i tankuje niczym rycek spamujac kpiro. Mozna by pomyslec nad jakims czarem instant ew. wzmocnic uderzenia z bełtów tak zebys jakos zastapic to kpiro.

Denerwuje mnie tez paraliz w altaronie gdyz scina on caly ekran. Naprawcie to jakos.

Kolejna sprawa jesli chcecie aby ludzie tu grali po niedawnej latce musicie ja jak najszybciej dopracowac. Jak juz wczesniej gdzies pisalem logiczna rzecza byloby zmniejsze wszystkim expa o 30%.

Blessy ich koszt powinien byc uzalezniony takze od lvla. Niestety ale po waszym poprzednim niezbalansowanym upie 200+ lvle sraja talarami i 20 talarow na blessy dla nich to tak jak dla Billa Gatesa podetrzenie sie Benjaminem Franklinem. Nawet tego nie odczuja.

O reklamie i innych pierdolach zapomnijcie dopoki nie ogarniecie tego syfu ktory zrobiliscie po tej zajebistej łatce.
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 15:23   #23
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wyrosuaw Zobacz post
3. Nowy silnik!
Niestety, ten na razie wszystko blokuje.. nowy pozwoliłby na odblokowanie maksymalnej ilości skilli, co ustabilizowałoby sytuację między profesjami! Na wyższych lvlach byłoby widać, że rycerz 1h pakowałby więcej w obronę i o wiele bardziej widoczne byłoby, że dostaje mniejsze hity. Rycerz 2h miałby większy dmg. Przy aktualnych utrudnieniach gry sprawdziłoby się to. Aktualnie gra kończy się na wbiciu maksymalnych skilli które na dobrą sprawę nie odgrywają większej roli, bo później tylko klepie się lvl i nic więcej..
Skille ogólnie powinny odgrywać większe znaczenie.
Odblokowanie maksymalnej ilości skilli? Zły pomysł, oj zły, ty chyba sobie nie wyobrażasz jak starzy gracze będą w dupe ze skillami, a co dopiero ci co non-stop giną, jezeli tak by się stało to nowo wyexpiony char(np 200lvl) który padł np. 2/3 razy będzie miał np 160 skill, zaś ktoś kto już tu gra od dawna to może na 350 lvlu będzie miał taki skill jak ten 200

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
:

Co do tego, że jedna profesja ma dmg, druga zarabia - się nie zgodzę. Wiem jednak, że administracja nad tym pracuje (obszarówka rycerza za 120 many zabierająca 1k hp potworom?)
To żeś pojechał, po pierwsze to czar kosztuje 230 many, po drugie na 100 lvlu bije z niego po góra 550 będąc 2h, dopiero kiedy jakiś potwór jest mocno wrażliwy to wyciągam 650, co prawda to dalej sporo, ale ty przesadziłeś, jezeli czar będzie kosztować np 150 many, to moge bić po te 300-400, pozatym jaka to obszarówka skoro te dodatkowe 4 pola prawie NIGDY sie nie przydają
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 15:23   #24
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Hah jak wolicie, ja nie zamierzam grac na serwerze widmo.
Poza tym nie zeby byly to jakies wielkie pieniadze ale ludzie ktorzy wydali pieniadze na ss a teraz przez latke o ktorej nie zostali poinformowani nie beda grac powinni dostac opcje zwrotu pieniedzy. Napewno komus kto chodzi jeszcze do gimnazjum/liceum te dwadziescia zlotych kieszonkowego sie przyda.

Napewno dosc zgryzliwa ta moja uwaga ale tak sie ludzi w huja nie robi.

Milej gry.

Ps. z ~~15 osob ktore zawsze mialem online o tej godz od czasu latki mam 0.
Nie wiem co administracja ma na celu ale napewno jej sie to udaje.
ordzinal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 15:39   #25
MianDa
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 16
Domyślnie

1. Przywrócenie loota z przed ostt\aniej łatki. Dodanie słabym potworkom leciutko lepszego loota - potworkom na których expią początkujący - szczur owi można dodać miedziaka do loota. Rotwormowi jakieś przedmioty które można sprzedać w sklepie czy też kilka gp, itp.

To zachęci początkujących, a wyższe levele na pewno nie zmienią nawyków i nie zajmą rotów czy innych slabych potworków.

2. Stage exp ! Im wyższy level ,tym mniejszy exp. Do tego nowe potworki dla każdego levelu.

3. Nie mam nic do powiedzenia na temat balansu.
MianDa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 15:50   #26
Inhilist
 
Avatar Inhilist
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Białystok
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
To żeś pojechał, po pierwsze to czar kosztuje 230 many, po drugie na 100 lvlu bije z niego po góra 550 będąc 2h, dopiero kiedy jakiś potwór jest mocno wrażliwy to wyciągam 650, co prawda to dalej sporo, ale ty przesadziłeś, jezeli czar będzie kosztować np 150 many, to moge bić po te 300-400, pozatym jaka to obszarówka skoro te dodatkowe 4 pola prawie NIGDY sie nie przydają
Teraz to Ty pojechałeś, ja na 150 lvlu walnąłem z tego za 1080 w hydre, normalnie hity wahają się od 900-1000, więc jest trochę za silna. Jak już pisałem niech najlepiej zmniejszą pobór many do tych 150 i hity niech będą o 10% większe od odes rago i będzie ok.
Inhilist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 17:00   #27
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Inhilist Zobacz post
Teraz to Ty pojechałeś, ja na 150 lvlu walnąłem z tego za 1080 w hydre, normalnie hity wahają się od 900-1000, więc jest trochę za silna. Jak już pisałem niech najlepiej zmniejszą pobór many do tych 150 i hity niech będą o 10% większe od odes rago i będzie ok.
W którym miejscu pojechałem? Napisałem jak to tylko wygląda na lvlu 100 :), hity były przy dość małym skillu, bo jakoś 82, ale przy odkażaczu+7
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 17:12   #28
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie o

Cytat:
Napisał c770832 Zobacz post
Reklama!
Questy - nie jednodniowe tylko ciezkie wymagajace 20 shooterow i 2 blokerow
Wiecej przemyslanych miejsc do expienia
Swiateczne eventy - jakies specjalne zadania po ktorych mielibysmy dostep do czegos fajnego
Addony
Lepsze pvp
Questy taski
Nowe miasto/a

tak na szybko xd
Te rzeczy które wymienił Fardon, czy coś więcej ? na razie na pewno to by wystarczyło
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 17:50   #29
skyromk71
 
Avatar skyromk71
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 82
Domyślnie

To co tu jest napisane ukazywało sie na forum parę razy i do dziś nic z tego nie zostało wprowadzone powodzenia :D
skyromk71 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-13, 18:38   #30
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
uśmiech Aaa na co mnie ta ankieta ?

Dopóki jesteście ograniczani mozliwościami silnika, na którym pracujecie nie powinniście zadawać takich pytań ( ankiet ...whatever ). Dlaczego? Każdy gracz na 100% grał w Tibię i nie tylko samą Tibię mam tutaj na myśli całą masę OTS-ów czy innych "orszabund" :). Każdy chciałby zobaczyć w Altaronie coś innego, coś więcej. Obawiam sie ,że na daną chwilę możecie zmienić tą sytuację wprowadzając element trudności w grze i w jej rozgrywce, jak już pisałem wcześniej. "Trudności" - nie polegającej na tym ile expa dostajesz za moba (ta zmiana była dziwna po tylu latach trwania serwera....no ale ma nieść za sobą jakieś zmiany więc ok) tylko wprowadzeniu inteligentych pomysłów do gry, które same spowodują że gra stanie się trudniejsza. "Rozgrywka" czyli właśnie system PvP, który powinien być tak skonstruowany żeby jakiekolwiek gildie czy pojedyńcze osoby nie bały się walczyć o swoje i na odwrót czyli strona dominująca nie powinna czuć się na tyle swobodnie, żeby w kazdej chwili mieć możliwość wyboru.

1 Własny silnik plus reklama w internecie nic więcej nie trzeba.
2 Pomysł na grę i jego realizacja przy nowym silniku można by pokombinować choćby z Abitańczykami ( np wchodząc w konflikt z Abitańczykami jesteś narażony na "snejki" z ich strony będąc w pobliżu coś w stylu cały resp zmierza w twoją stronę lub nagła obrona danego spotu?????? Można byłoby ich uniknąć korzystając z nautralnej pomocy czyli np kogoś kto nie rozpoczął żadnej misji. Element gry drużynowej i RPG zachowany, dodatkowo robienie misji nabrałoby jakiegoś sensu ponieważ teraz robi się ja na odpier... żeby zrobić, a w tym wypadku musiałbyś niedość że wybierać jakie misje możesz w danym czasie zrobić a jakie nie to musiałbyś się liczyć z tym że druga strona nie będzie bierna i nie będzie patrzeć jak wbijasz na ich terytorium i po prostu ich mordujesz... Na pewno byłaby taka możliwość.
3. Są tylko 3 profesje jak mogliście jeszcze tego nie ogarnąć w ponad 2 lata ? Przecież były test serwery, byli doradcy, byli SG...pieniadze i czas wyrzucone w błoto. Nie wypowiem się w tej kwestii ponieważ temat był wałkowany "x" razy.

Ps. Nie oczekujcie że gracz "X" czy "Y" nagle powie wam jak to zrobić i co macie zrobić. Gracze Altaronu są wymagający i mają do tego prawo bo 3/4 z nich gra na SS. Czyli sa potencjalnymi klientami dla was czy tam dla iLop-a nie ważne. Najważniejsze jest to żeby dać im to czego chcą, ale nie tak jak właśnie zrobili to w CipSofcie (wiem że porównanie jest nie na miejscu, ale zmniejszmy skalę o parę tysięcy razy i tym własnie jest Altaron) bo zabierając radość z gry czyli skila jakiego miałeś automatycznie pozbyli się 3/4 graczy. Ponieważ za ekaranem siadziały masy klikające w hotkeye...

Pozdro 600 :)
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin