Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-11, 15:50   #31
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

dacie blokade 150 lvl ok i co wbije jaksa gildia 150lvl np. magi same i beda sidziec przy depo i niepozwola nikomu wyjść bo niemają co robić bo questy itd. porobili jezeli ma być blokada lvl to niehc bedzie np. w styczniu 150lvl a w litym 180lvl jakos tak
demonks jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 16:02   #32
Xaynus
Pomocny
 
Avatar Xaynus
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Koszalin
Postów: 27
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Xaynus
Domyślnie

Kosiek dobrze pisze. Ponadto, ograniczenie poziomowe powstrzyma pg, no-life'ów i innych przed biciem lvla na złamanie karku, aby być ,,pr0 m3g@ eVul k0ks3m". Dzięki temu gracze będą mogli nie tylko poświęcać czas na bicie poziomu, ale np. na umiejętności, odkrywanie mapy, niezbadanych terenów, a także poznawanie siebie nawzajem.
Jak najbardziej jestem za ograniczeniem poziomów
__________________
Bo dzieło zniszczenia w dobrej sprawie jest święte...
Tysionc ka gold plz :B
Xaynus jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 16:37   #33
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piglet Zobacz post
jak sadze, ludzie chcacy blokady obawiaja sie, ze nie dadza rady dogonic ludzi z wyzszym lvlem.
Ludzie chcący blokady najprawdopodobniej mają ważniejsze priorytety niż lvl. Moglibyście to w końcu zrozumieć, i przestać Nas zamęczać stwierdzeniami, że po prostu nie umiemy grać.

Dokładnie tak jak napisał Xaynus. Ciągle tylko exp, exp... jeden wielki wyścig szczurów, przy czym "szczurów" nie zawsze jest przenośnią ^^. Na serwerze jest exp x1, potwory wcale nie są zbyt łatwe jeśli się poluje solo. Nie widzicie? Altaron różni się znacznie od innych otsów z expem x<liczba dążąca do nieskończoności>. A to w nich chodzi o to, by mieć jak największy poziom i być jak najwyżej w rankingach. Wniosek? W Altaronie expienie nie jest najważniejsze, a rankingi zupełnie niepotrzebne.
Ktoś wyżej napisał, że po wprowadzeniu blokady poziomowej ludzie poświęcaliby więcej czasu na pogawędki z innymi, na zwiedzanie mapy, i takie tam. I słusznie?
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 16:39   #34
demonks
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie

jak ma byc ograniczenie lvl to po co bedą uptade ??? rozumie questy itd. ale żeby zrobic niektore questy bedzie trzeba miec na 100% ekipe 150 lvl + wszytko zalezy od twórców ALTARONA a nie od graczy . Może ktos umi grac i wbije 150 lvl i tu niepisze moim zdaniem zgadzają sie osoby które mają mało czsu na gre i niewiedza co to za fraida mieć wysoki lvl ;p,zazdroszcza że inni wbiją lvl a oni tego niepotrafią . TO WASZA STRATA JEŻELI NIEUMIECIE GRAĆ
demonks jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 16:49   #35
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Właśnie takie komentarze miałem na myśli... :facepalm:

Update'y. Słysałem, że są po to, by wprowadzić do gry coś nowego.
Questy... jakie questy? Skoro sądzisz, że poziom jest najważniejszy, to dlaczego w argumentacji używasz właśnie ich? Zresztą. Na serwerze najwyższy poziom to pewnie coś w granicach 30, więc jeszcze duuużo mamy do odkrycia. Zamiast wyciągać pochopne wnioski, może lepiej poszukać i poczekać?
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 17:02   #36
Tummi
 
Avatar Tummi
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Poznań
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tummi
Domyślnie

Ja powiem Wam tak... skoro dal Was jest ważne odkrywanie mapy, robienie questów, no to wtf? Róbcie je sobie a innym dajcie expić i trzaskać lvl. Sam jestem w tym neutralny. Wolę expić niż łazić bez sensu po mapie, czasami strzelić questa albo wybrać się szukać nowego expowiska. Nikt tutaj nie mówi o "Pro elo nou lajferach" tylko o ludziach którzy wolą polować niż robić zadania dla wieśniaków. Pozdrawiam wszystkich.
__________________
Klimat nade wszystko.
Tummi jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 17:56   #37
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał mopsiok Zobacz post
Rozumiem, że masz na myśli wiek emocjonalny/psychiczny? Bardzo możliwe.

Kosiek, jesteś jednym z nielicznych wypowiadających się w tym temacie, których da się czytać. Są ważniejsze rzeczy niż exp, ale najwyraźniej spora część serwera tego nie rozumie. Może mały przykład. W Guild Wars - wprawdzie nigdy nie grałem, ale to z opowieści kolegi - można wbijać tylko do 20 lvla, a później robi się inne rzeczy i wcale się nie nudzi. Przestańcie w kółko powtarzać "LOL z blokada to bendzie nódne!!!1! jak masz 150 lvl to jestes koksu i masz respekt a tak to nic", bo czuję się (i chyba nie tylko ja) jak na tibijskim game chacie :|. Naprawdę.
Tylko ze w guild warsie nie ma czegos takiego jak exp, sa tylko i wylacznie zadania, ktore trzeba robic w grupie. Pozatym po wbiciu 20 lvl, pasek doswiadczenia skacze dalej, punkty rozdaje sie dalej, zdobywa sie skille i itemy. Calkiem inna gra, wiec nie ma sensu porownywac jej z Altaronem, ktory czy chcecie czy nie jest na silniku Tibi.
voagar jest nieaktywny  
Stare 28-04-11, 19:50   #38
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

WoWie od zawsze jest limit. I tam gra zaczyna się dopiero od osiągnięcia tego limity. Rajdy, grupowe questy, insty... Najlepsze iemy można tylko w ten sposób dostać i naprawde gracze świetnie się bawią. No i to jest sprawdzian czy dobrze kreowało się postać przez ten cały czas.
Jestem za.

Dzieci neo niech spadają do Tibii i ostów
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:37   #39
Thratlin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Jestem za ograniczeniem maksymalnego poziomu nawet do 100. Wszystko w temacie klimatu i zadań zostało powiedziane w poprzednich postach. Całkowicie popieram. Może dzięki temu gra nie zdobędzie miliona graczy, ale za to ich jakość się podniesie.
Thratlin jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:53   #40
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Szczerze? Nawet lepiej że będzie mniej ludzi. Nie ilość, a jakość.
mopsiok jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin