Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pomysł i czy jesteś za wprowadzeniem tego do gry.
Tak 74 66.67%
Nie 37 33.33%
Głosujących: 111. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 13:06   #21
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

No to teraz czekamy na wypowiedź Mistrzów Gry bo puki co chyba ignorują ten temat. A jak pytam ludzi w Altaronie to pomysł się podoba.
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 14:48   #22
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał drazbeczka Zobacz post
w sumie po zastanowieniu dobra sprawa ale i tak nie od nas to zależy tylko od adminów ;p
Szkoda że nie można dać ankiety, tak to by miało jakieś statystyczne potwierdzenie.

A co do pomysłu, ciekawy :) Jestem na Tak.

Zyskujesz na ataku, tracisz na obronie. Wyrównujesz jak chcesz, w zależności jak lubisz grać i z czym przyjdzie Ci się zmierzyć.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 14:59   #23
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ale po co wam dual wield, skoro macie miecze dwuręczne i wychodzi dokładnie na to samo - atak kosztem obrony?
Wicked jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 15:04   #24
Kyle Blaze
 
Avatar Kyle Blaze
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 4
Domyślnie

Jestem jak najbardziej ZA.
Wprowadzenie w/w pomysł zdecydowanie urozmaici grę wojownikiem.
__________________
Miecz i magia nie są mi straszne - potężnym jest ten, kto zwycięża sprytem i odwagą.
Kyle Blaze jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 15:07   #25
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Ale po co wam dual wield, skoro macie miecze dwuręczne i wychodzi dokładnie na to samo - atak kosztem obrony?
No ale wtedy zadajesz dwa ciosy, i możesz mieszać różne bronie tak by wyszło inaczej z atakiem (i zaklęciami/ładunkami). Przepuśćmy jeden cios z ognia drugi z trucizny :)
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 15:44   #26
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

Co do ankiety to bardzo dobry pomysł. A więc czekamy na reakcje Mistrzów Gry co do tej sprawy.
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:09   #27
Eduardo
 
Avatar Eduardo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Turek
Postów: 10
Domyślnie

Też jestem na tak ale szczera prawda jest taka, że są małe szanse by takie coś się stało.
__________________
Siempre lucho a fin - Zawsze walczę do końca.
Eduardo jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 16:42   #28
mopsiok
Pomocny
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 11
Domyślnie

Wszystkie profesje uderzają raz na turę. Dlaczego wojownik miałby uderzać 2 razy częściej? Dodając do tego jeszcze kwestię coraz większych obrażeń przy wzroście umiejętności mogę się pokusić o stwierdzenie, że para wojownik + mag (do leczenia tego pierwszego) byłaby zabójcza dla wielu, wielu graczy, i to nie tylko tych z niższym poziomem. Innymi słowy, pomysł może i ciekawy, ale moim zdaniem wojownik nie jest go godny :).
mopsiok jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 17:04   #29
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

to może bardziej jakiś czar który atakował by na dystans ileś kratek jak i potwora stojące przy rycerzu/wojowniku a nie 2 bronie na reku.
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 17:04   #30
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

mopsiok Chyba nie doczytałeś tego co pisałem... z Dual Wieldem masz hity mniejsze niż z bronią oburęczną... a do tego nie oddajesz dwóch ciosów takich samych tylko najpierw Prawa ręka (normalne obrażenia) a zaraz po niej Lewa Ręka (25% obrażeń możliwych do zadania przez broń+skill).
A więc mopsiok proszę cię o ponowne przeczytanie opisu mojego pomysłu ZE ZROZUMIENIEM.

Barrbosa Ty to chyba w ogóle nie przeczytałeś pierwszego postu tylko od razu zabrałeś się za komentowanie. :/
NerVvuS jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin