Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-07-11, 11:57   #11
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

A jak się tu przygotować ( wbić większy lvl na tą słowa wojne) jak tu 50-70 lvl zabijają 20 lvl i to przylatuje po 5-10 postaci z 50+ lvl na jeden 20 lvl to jest aż śmieszne i żałosne, mi by był wstyd w tylu przylecieć na 20 lvl postać
Lord Darkei jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 11:57   #12
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

No nie wiem pamietajcie ze altaron to tez serwer RPG gdzie chodzi o rozwiazywaniu questow i ogolnej zabawie ze znajomymi. Wydaje mi sie ze to chcieli stworzyc tworcy Altarona a nie bez myslnej rzeźnie jak na WAR OTS'ach
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 12:07   #13
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sosnus Zobacz post
Siwyus
Dokładnie - każdy może was zabijać kiedy chce -w nie przekracza to w żadnym stopniu regulaminu. Nie ma PA, wojen - nie ma zabay. (PA wywołują wojny). Mówicie, że nikt tu nie będzie grał - a czy wy gracie tylko dla tego żeby expić? Najlepsza zabawa jest podczas wojny, a exp to tylko stan przejściowy, przygotowanie postaci (wyższy lvl itd).
popieram

btw. ja tez Lodz
powiedz cos o sobie wiecej ;p
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 12:15   #14
Sosnus
Pomocny
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Łódź
Postów: 17
Domyślnie

Podaj mi na pw swoje gg
Sorki za offtop.
Sosnus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 13:54   #15
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maffy Zobacz post
A ja się pytam?! Czy to temat o "stadzie debili", czy o ignis? A ch** tam zabili Cię to płakać na forum na ignis, a jak!
Ale to chyba jedno i to samo.


@Noon przestań... Zalogowaliśmy się o drugiej w nocy rozpędziliśmy wszystkich do depo, potem (chyba) Zły On zaczął się śmiać że masslogujemy o 2, a po 10 minutach zalogowało się wasze stadko razem z Wawro co 24/h siedzi i tylko czeka na noobcharze

Ty jeszcze mi mówisz że mieliśmy wtedy przewagę liczebną, cofnij się do podstawówki, by nauczyli cię na palcach liczyć chociaż do dziesięciu

Cytat:
Napisał Lord Darkei Zobacz post
A jak się tu przygotować ( wbić większy lvl na tą jebaną wojne) jak tu 50-70 lvl zabijają 20 lvl i to przylatuje po 5-10 postaci z 50+ lvl na jeden 20 lvl to jest aż śmieszne i żałosne, mi by był wstyd w tylu przylecieć na 20 lvl postać

To tylko świadczy o tym jak bardzo się boją, bo wiedzą że cały server ma tej bandy dość. Tak więc nie pozwolą nikomu wbić chocażby i 45 levela by móc w jakikolwiek sposób się przeciwstawić. Gówniarskie i smutne zachowanie.
Ryzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 15:10   #16
MagicDragonp
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 9
Domyślnie

Maffy kazdy to widzi ze nie pozwalacie sie wybic. jebał was pies..
MagicDragonp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 17:57   #17
Maffy
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 24
Domyślnie

Właśnie chciałem napisać w tym temacie, że jeszcze magic dragona brakuje ahahahha.
Maffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 19:15   #18
19kazu94
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 11
Domyślnie

O japierd...... w czym wy tutaj widzicie problem ??? przecież to Collegium wypowiedziało wojnę Ignis dawniej " Plan B" a wy płaczecie że z dp nie można wyjść ?? podziękujcie Collegium gdyż jak by nie wypowiadali był by spokój znam pare osób z Ignis i od tak nie zabijają , musi być jakiś powód ,, a tak na marginesie jak nie lubicie PVP ty wyjazd na rl NO-PVP albo idzcie na ots poplakac...


to do "Lord Darkei""

Wiesz ja jakoś nie widzę żeby Cb zabili .... podaj nick swojego Hara gdyż na Lord Darkei zero Huntów od strony Ignis ...
19kazu94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 19:37   #19
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

@up nie wiesz jak było to po kij jadem plujesz. Ignis rozpętało tą wojnę. Collegium po prostu jako, że nie jest barbarzyńskim klanem napisało deklaracje wojenną przed akcją.
Ryzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-07-11, 23:05   #20
Angelene
 
Avatar Angelene
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z nienacka
Postów: 10
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Angelene
Domyślnie

To jest po prostu śmieszne, co piszecie. Byłam wczoraj o tej drugiej w nocy i rzeczywiście nagle wbiło Was, z Collegium, osiem czy dziewięć osób, kiedy z Ignis były tylko dwie. I zaczęliście bić, to co się dziwicie, że jak dziewięć osób atakuje jedną to ona ucieka do depo? Wojna to wojna, ale nie wystawianie się na stu procentową śmierć jeden-na-osiem/dziewięć. A kiedy zalogowało się od nas więcej osób, zaalarmowanych przez nas, a nie siedzących na noob charach po nocach, to od razu daliście loga (chociaż było po równo, albo mieliście przewagę liczebną). Tak się zachowują ci, którzy wypowiadają wojnę?

Bez urazy, ale z tego co wiem, to Collegium wypowiedziało wojnę Planowi B i od tamtej pory niewiele się wydarzyło, wszyscy cały czas siedzą w depo (poza tą godziną drugą, kiedy ze starego Planu nikogo prawie już nie było online). To jaki to ma sens?

Ja sama jestem w tej gildii od niedawna ale gadam z nimi i widzę, że nie biją nikogo kompletnie bez powodu, jak ktoś jest złodziejem albo ubije jako pierwszy, to nic dziwnego, że w końcu pada. Nie ma wybijania randomów. Nie mówię, że nigdy się nie zdarzyło, żeby zrobili coś bez sensu, bo jestem z nimi od niedawna i niewiele mogę się nawet udzielać w tej całej wojnie (za low lvl), ale z tego co wiem, to od jakiegoś czasu nic.

Wyciągam wnioski co prawda głównie z tego, co czytam na forum, ale wygląda na to, że Collegium (albo chociaż część z Was) rozdmuchało aferę, że niby Plan B/Ignis niszczą wszystkich naokoło i nikomu nie pozwalają grać. Ale pokażcie mi, gdzie jakiś random padł przez tych ludzi, to zwrócę honor, bo co do kolegi piszącego kilka postów wyżej, to nie widać, żeby miał gdzieś na postaci deada od nich.

Wiem, że nie jestem jakoś genialnie wtajemniczona w sytuację, ale mimo to wieje tu taką hipokryzją, że aż przykro czytać i nie mogłam wytrzymać, żeby się nie odezwać.

Przez to pieprzenie o ubijaniu każdej napotkanej postaci przez ludzi z Ignis odstraszacie potencjalnych, nowych graczy, boją się, że będą padać co pięć sekund, a przecież, gdyby tak było, to wszyscy z Ignis mieliby już bana. Czy to nie jest logiczne? A nie mają. Bo nie nabijają fragów na randomach, a nowy system pvp powstał niedawno.

PS: Może i wojny dodają uroku grze, ale to nie jest ani war ots, ani non-pvp. Trzeba znaleźć coś pomiędzy. Nikt tu nie gra tylko dla wojny ani tylko dla expienia (a jeśli tak, to źle trafił).
__________________
i'm drinkin' too much blah blah, i want to blah blah blah
Angelene jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin