Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-17, 10:29  
Listopadowa Promocja
Obles Obles jest nieaktywny 05-11-17, 10:29

Zapraszamy do udziału w konkursie "Listopadowa Promocja"!

Zasady zabawy są bardzo proste - trzy osoby, które przez okres najbliższych dwóch tygodni, kupią największą ilość dni statusu szlacheckiego otrzymają nagrody - a jest o co walczyć:
  • 1 x Nagroda Główna Mysz (Corsair Scimitar RGB 12000 DPI USB) + podkładka pod mysz z logiem Altaron.pl + kubek z logiem Altaron.pl
  • 1 x Nagroda II stopnia podkładka pod mysz z logiem Altaron.pl + kubek z logiem Altaron.pl
  • 1 x Nagroda III stopnia kubek z logiem Altaron.pl


Zapraszamy do udziału w konkursie - ponoć picie herbaty, z kubka, z logiem Altaronu dodaje +5% do siły!

Szczegółowy regulamin konkursu "Listopadowa Promocja" dostępny jest tutaj.

Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	final2.png
Wyświetleń:	23982
Rozmiar:	442.8 KB
ID:	4558  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 05-11-17 o 11:20.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 14395
Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-17, 16:59   #11
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Ja mam aby pytanie, Czy tu chodzi o ilość dni załadowanych na swoje konto czy ogólnie kupionych oraz odsprzedanych do ludzi?
Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Szczegółowy regulamin konkursu "Listopadowa Promocja" dostępny jest tutaj.

Altaron.pl
Drobny druczek
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-17, 17:51   #12
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Jeśli byłby sklep to bym kupił kubek z logiem chętnie :D
neccoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-11-17, 20:22   #13
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

+ Za konkurs i fajne nagrody
- Za ograniczenie się do pay 2 win, które jeżeli chodzi o myszkę jest dla mnie zrozumiałe, ale kubki... Można było wrzucić do puli 5 kubków i losowanko (osoba z większą ilością kupionych pacców miałaby więcej szans) czy coś :)
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 09:29   #14
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dejmonix Zobacz post
+ Za konkurs i fajne nagrody
- Za ograniczenie się do pay 2 win, które jeżeli chodzi o myszkę jest dla mnie zrozumiałe, ale kubki... Można było wrzucić do puli 5 kubków i losowanko (osoba z większą ilością kupionych pacców miałaby więcej szans) czy coś :)
Byłoby dużo lepiej dla samego konkursu, JEDNAK tu wkracza nasze bohaterskie państwo. Z tego co pamiętam to konkursy w których organizator losuje wygranych w drodze przypadku, musi uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie danej loterii i poddać ją tym samym pod nadzór organów celnych xD

,,Za losowanie nagród z naruszeniem przepisów grozi grzywna w wysokości do 240 stawek dziennych (w 2016 r. jest to maksymalnie niecałe 6 milionów złotych). Karę tę można nałożyć na osobę, która jest odpowiedzialna za przeprowadzenie nielegalnej loterii. W przypadku podmiotów, które nie są osobami fizycznymi (np. spółek), odpowiedzialność mogą ponosić np. członkowie zarządu lub pracownicy, którzy organizacyjnie odpowiadają za marketing firmy.''

DZIĘKUJĘ DOBRANOC
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 10:38   #15
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

Swietna inicjatywa. Szczerze popieram kazdy sposob promocji altaronu. Poprosze o sklepik z gadżetami to z checia kupię koszulke.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 13:12   #16
Dejmonix
 
Zarejestrowany: Sty 2017
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicher Zobacz post
Byłoby dużo lepiej dla samego konkursu, JEDNAK tu wkracza nasze bohaterskie państwo. Z tego co pamiętam to konkursy w których organizator losuje wygranych w drodze przypadku, musi uzyskać zezwolenie na przeprowadzenie danej loterii i poddać ją tym samym pod nadzór organów celnych xD

,,Za losowanie nagród z naruszeniem przepisów grozi grzywna w wysokości do 240 stawek dziennych (w 2016 r. jest to maksymalnie niecałe 6 milionów złotych). Karę tę można nałożyć na osobę, która jest odpowiedzialna za przeprowadzenie nielegalnej loterii. W przypadku podmiotów, które nie są osobami fizycznymi (np. spółek), odpowiedzialność mogą ponosić np. członkowie zarządu lub pracownicy, którzy organizacyjnie odpowiadają za marketing firmy.''

DZIĘKUJĘ DOBRANOC
To nie wiedziałem xD
"Polska, mieszkam w Polsce...."
Dejmonix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 14:35   #17
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

Mnie osobiście słowo "promocja" kojarzy się z obniżką ceny lub np. kup 3 w cenie 2 etc. więc po tytule sądziłem, że kupie SS z np. 20% rabatem, albo jeśli kupie w ciągu tych dwóch tygodni 2 to 3 dostane gratis etc. Niemniej, wiadomo, że wygra ten, który kupi ich najwięcej i sprzeda w grze.
Camol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 15:28   #18
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Camol Zobacz post
Mnie osobiście słowo "promocja" kojarzy się z obniżką ceny lub np. kup 3 w cenie 2 etc. więc po tytule sądziłem, że kupie SS z np. 20% rabatem, albo jeśli kupie w ciągu tych dwóch tygodni 2 to 3 dostane gratis etc. Niemniej, wiadomo, że wygra ten, który kupi ich najwięcej i sprzeda w grze.
Cóż, może warto dodać, że faktycznie od niepamiętnych czasów przy zakupie statusu dostajemy jego dodatkową ilość - nie zostało to wyłączone po pewnej promocji.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 15:52   #19
jaskolaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 47
Domyślnie

I chwala wam za to. Niech tak zostanie. A ze sklepikiem to serio jakies koszulki byscie mogli dac. Moglbym jeszcze bardziej wspierac server, a koszulka zawsze fajna sprawa.
__________________
12:52 Dreazillo [19]: EEE gdzie som krasnoludy bo poszłem w dul od bramy pulnocnej i nie ma
jaskolaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-11-17, 15:56   #20
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ja akurat od tygodnia nie mam podkładki (ale i tak psa nie sprzedam) to jeżeli ogarnęlibyście jakiś dobry materiał + obszyte krawędzie to bym kupil :v.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin