Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-08-18, 16:12   #201
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
Bardziej chodzi o karawany, dzienne czy rybki
Prawda, będą mniej opłacalne i możliwe, że mniej uczęszczane, ale no wiesz... nie będzie tak, że ten serwer będzie 1:1 z globala. Takie smaczki jak właśnie dzienne należą do magii globala i tak zostawmy - tutaj rozgrywka ma być nacechowana innymi rzeczami. Nie da mi wyników do badań bieganie graczy na dziennych, za to już exp czy walki - tak ;).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-08-18, 19:53   #202
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Ja to chcę poznać osobę, której będzie chciało się po 3 miesiącach gry na serwerze resetowanym zacząc przygodę od nowa na globalu, gdzie będzie pusto, trudno i nudno, a i 300lvle w topce.

Niemniej jednak taki serwer resetowany na powrót do Altaronu dla wojenki ma sens, tylko nie wiem czy x2 exp to czasem nie za mało jak na serwer, który zostanie zresetowany po 3 miesiącach. Patrząc na czas którego większość nie ma i chęci (szczególnie tych, którzy się nawet nie wypowiadają) to x2 exp to będzie za mało.

Proponowałbym exp stage:

1-50 - 5x
51-100 - 3x
101+ - 2x
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 13:42   #203
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

A co ze skilami ?
zrecznosc x3
siła x3
Reszta chyba moze zostac jak jest. Mysle ze to konieczne bo komu bedzie sie chciało katowac zreke czy sile a pny tak od początku dawac w te skile to lipa.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 14:24   #204
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Up dobrze prawi
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 15:16   #205
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Prawda, będą mniej opłacalne i możliwe, że mniej uczęszczane, ale no wiesz... nie będzie tak, że ten serwer będzie 1:1 z globala. Takie smaczki jak właśnie dzienne należą do magii globala i tak zostawmy - tutaj rozgrywka ma być nacechowana innymi rzeczami. Nie da mi wyników do badań bieganie graczy na dziennych, za to już exp czy walki - tak ;).
Weź pod uwagę że czasami lubię robią dziennie idą do pracy czy innych obowiązków :)
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 15:26   #206
356278
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 126
Domyślnie

Można wręcz zrobić tak aby dzienne dawały % lvl, powiedzmy 4- dziwne =1lvl. Nie ma znaczenia czy masz 100 czy 20 to i tak dostaniesz jeden poziom. Patrząc z perspektywy 3 miesięcy nawet jeśli ktoś wykona wszytskie dzienne to hmm 100 lvl mu wpadnie?
356278 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 15:48   #207
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

How about NO?
Że też wam się chce tak te dzienne katować - po co wam ta monotonia? Im mniejsza będzie motywacja do robienia dziennych tym lepiej moim zdaniem.
[do tego 100lvl w 3 miesiące ZA SAME DZIENNE to dużo Stifmajster aka zabójco niewinnych]

Przyspieszenie wbijania siły i zręczności to popieram.

Mam nadzieję, że w planach są lekkie zmiany w balansie, bo inaczej to szykuje się serwer magów nekromantów.
No i może lekkie zmiany w respach - z tych najpopularniejszych lekko zmniejszyć zysk, a te najmniej uczęszczane znacznie poprawić. Dzięki temu nie będzie sytuacji, gdzie połowa serwa chce iść na ten sam resp xD
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 15:58   #208
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

trochę się smucę faktem, że selbo teraz bardziej nad waszym war otsem pracuje niz na update :x
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 16:37   #209
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Dzieci wojny przestańcie pisac juz tą gowno burze macie cos do wyjaśnienia to Pw a nie temat zaśmiecacie.

Selbo bedzie przed startem serwera dostep do test serwera?
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-08-18, 16:40   #210
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post

Mam nadzieję, że w planach są lekkie zmiany w balansie, bo inaczej to szykuje się serwer magów nekromantów.
Coście się usrali na tych magów? Ilu zwiadowców jest w topce, a ilu magów necro? Chodzi o to, że 200 lvl stoi na 5 górskich? Tylko pragnę przypomnieć, że Górski troll ma poziom "Potwór ten posiada poziom pomiędzy 88 a 132. " więc średnia jego poziomu to 110 lvl. To jest prawie 2x mniejszy niż ten mag, który robi 1kk/h na nich. Nikt jednak nie zwróci uwagi, że mały błąd i mag ląduje w świątyni, więc ten exp/h trzeba podzielić przez deski... Miałem 150 rycka nekro, też stałem na 5 górskich, a ryzyko dędki było mniejsze :/
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin