Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-07-11, 23:10   #1
Domyślnie Nadchodzące nowości - Zapowiedź II

Wielkie zmiany nadejdą już wkrótce! Przekonają się o tym najmocniej łucznicy - ci dzielni strzelcy przez długi czas mogli się czuć w gorszej sytuacji od przedstawicieli innych profesji. Jak nie gorsza celność, to skąpy wybór amunicji. Ucieszą zatem się zapewne, gdy ujrzą już wkrótce w asortymencie chociażby ich gildii poszerzoną ofertę nowych strzał i bełtów o różnej sile ataku.


Oczywiście pewne rzeczy ulegną zmianom. Na przykład z kusz (których 2 rodzaje bełtów będą silniejsze niż wszystkie 3 rodzaje strzał) będą mogli korzystać jedynie dobrze doświadczeni strzelcy.

Co z innymi profesjami? Ich zmiany dotknęły jedynie w pewnych elementach. Wojownicy, jako zakuci w ciężką zbroję siłacze, nie będą już mogli korzystać z czaru Mocnego Przyspieszenia. W zamian szerzej będą mogli się zapoznać z umiejętnością, którą do niedawna znała tylko pewna szemrana grupa rycerzy parających się magią nie do końca legalną. Ale nawet oni nie będą w stanie łatwo korzystać z potężnych run Pocisku Śmierci, których wymogi co do umiejętności magicznych używającego wzrosną.

Magowie będą mogli lepiej się bronić przed ciosami nieprzyjaciela. Jednak pamiętajcie: "Lepiej" nie znaczy wcale, że "dobrze"! Ich wytrzymałość wciąż będzie ustępowała tej u dwóch pozostałych profesji.


Kilka słów o łupach. Jasnym będzie, że wkrótce poszukiwacze przygód zmierzą się z nowymi przeciwnikami, albo zyskają siły na starych. Co ze skarbami, jakie zdobędą? Wiele osób już się skarży, że pewne przedmioty ciążą im w depozytach. Cóż, w wypadku tych najbardziej kłopotliwych rzeczy (tych, o jakich wieści np. do mnie dotarły!) pewni handlarze zechcą je zakupić po ustalonej przez nich cenie!


Przyjrzeliście się dobrze powyższemu zdjęciu? To kolejne interesujące nowości, jaki się pojawią. Proces nadawania własnego wyglądu światu przedstawionemu jest mozolny i wyczerpujący, ale nie tak łatwo się poddamy. Krok po kroku, a elementy, do których się przyzwyczailiśmy, nabiorą zupełnie innego wyglądu. Kto wie jak będzie się prezentował Altaron za kilka tygodni, miesięcy?



Ale wróćmy do najbliższych dni. Jutro dowiecie się więcej o zmianach w rozgrywce, a trochę później będziecie mogli ich doświadczyć. Tak jest! Dnia 20 lipca mniej więcej o godzinie 12 serwery zostaną wyłączone, by wprowadzić tę skromną aktualizację, o której tu tak się rozpisuję i jeszcze będę się rozpisywał. Oby mi aktualizowanie nie zabrało zbyt wiele czasu. W końcu wszyscy tego wyczekujemy w jakimś stopniu, czyż nie? :)

Ostatnio edytowane przez Tron ; 23-12-11 o 14:14.
Trav
Super Moderator
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 347
Odpowiedź z Cytatem Trav jest nieaktywny  
Stare 19-07-11, 23:16   #2
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

No nie! Akurat kiedy wyjeżdżam na wakacje wprowadzacie aktualizację! :( No ale życzę wszystkim dobrej gry i przyjemnej zabawy z nowościami. I co wy teraz zrobicie beze mnie na "Pomocy"? ;)

Co do zapowiedzi. Ulepszenie łuczników cieszy, ale podwyższenie obrony maga już nie. Mag najlepiej niech zostanie taki jaki jest, chociaż sam nim gram, to podwyższenie obrony ułatwi grę nim, to niedobrze (chociaż jestem pewny, że obniżycie siłę run SD). Także wy wojownicy, błagam, nie płaczcie z powodu utraty czaru "Mocnego Przyspieszenia".


Pozdrawiam!

PS. Nowa grafika smoków jest świetna! I czy ja tam widzę nowy strój? :)

@edit: Dyskusje prowadźcie tutaj.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 20-07-11 o 00:34
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 23:36   #3
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Wkońcu !!! Smoczki fajne. Ale z tym hape odes lipa... Jak ja teraz maga ubije ??? Szkoda, szkoda. Ale narzekanie to pewnie w innym temacie.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-07-11, 23:42   #4
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

zapowiada się ciekawie w końcu coś dla zwiadowcy ale jak będzie to zobaczymy bo ja jestem zadowolony nawet z tego jak jest teraz ;d;
malpaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 00:33   #5
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

hohohohoho :DDDDDD
dzisiaj PG ciśniemy !
ostani raz Hape Odes :( ( łezka w oku )
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 00:44   #6
Kozi1911
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 23
Domyślnie

Super informacja :)

PS. do wszystkich forumowych płaczków, JEST UPDATE niedowiarki !! 8)8)8)8)8)
Kozi1911 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 02:28   #7
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

ta altaron się poszerza a ja nie będę biegał na odesie -.- super
Eresol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 02:32   #8
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eresol Zobacz post
ta altaron się poszerza a ja nie będę biegał na odesie -.- super
też nie jestem zadowolony ale może EG będzie :DD
Jaram się tym :D
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 08:07   #9
Sollozo
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

takie pytanie, te 2 zapowiedzi będa wprowadzone 20 lipca i to wszystko? czy bedzie cos jeszce? nie lepiej od razu wprowadzic wszystko na raz?
Sollozo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-07-11, 08:54   #10
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sollozo Zobacz post
takie pytanie, te 2 zapowiedzi będa wprowadzone 20 lipca i to wszystko? czy bedzie cos jeszce? nie lepiej od razu wprowadzic wszystko na raz?
Wszysto zostanie wprowadzone ;)
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin