Witaj w Altaronie!
Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!
|
||||||
| Rejestracja | FAQ | Lista użytkowników | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze posty | Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#71 |
|
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 70
|
Nie tylko ja straciłem zbroje myśliwego mówisz? To ciekawe bo Janosika ubiliśmy ponad 10 razy i zbroja myśliwego spadła tylko raz - za pierwszym razem. Ktoś jeszcze wydropił?
Ukryty tekst: |
|
|
|
|
|
#72 |
|
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 620
|
ja, rahilux i ktos tam jeszcze xd
|
|
|
|
|
|
#73 |
|
Ukryty tekst: I na CPVP starym były 2 przynajmniej. W ogóle zbroja myśliwego to syf przy tym co jeden wyspiarz stracił po usunięciu 1 CPVP, oprócz korbacza to jeszcze tarcze myśliwego ;p. (Nie wiem czy nick mogę ujawnić, ale jakby chciał to sam się przyzna) |
|
|
|
|
|
|
#74 |
|
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
|
Nadchodzi Nowy stały wyspiarz :)
![]()
|
|
|
|
|
|
#75 |
|
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
|
Jak się wrzuca screeny? :)
tarcza http://scr.hu/9yy8/megf8 korbacz http://scr.hu/9yy8/q0ejc pierw straciłem itemy z wyspiarza później itemy z non, olać taki system ciepłym moczem :) ale suma sumarum props dla administracji że zniechęcili mnie do gry to był ukłon w moją stronę, naprawdę dziękuję :) Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 05-03-18 o 16:50 |
|
|
|
|
|
#76 |
|
no tak:
![]() Osobiście polecam imgura, uploadujesz zdjęcie, klikasz ppm -> otwórz w nowej karcie, kopiujesz link i wkładasz pomiędzy [IMG]link[/IMG] albo do tego znaczka obrazka przy wysyłaniu komentarza. |
|
|
|
|
|
|
#77 |
|
Doradca
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 232
|
No to czekamy na wyciągnięcie broni z kamienia 8)
__________________
"We can run away to the walls inside your house I can be the cat, baby, you can be the mouse" |
|
|
|
|
|
#78 |
|
Niedługo mam plan zorganizować przeprawę do szczerbca, i osobie która wyciągnie póki co jestem w stanie zaoferować 30t + pacc 31 + jakieś złote puchary z zdjęć tygodnia xD.
|
|
|
|
|
|
|
#79 |
|
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 42
|
juz niedlugo cała droga bedzie w truciznie zasyfiona ;p
|
|
|
|
|
|
#80 |
|
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 620
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|