Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-11-18, 19:17   #11
krok
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Postów: 93
Domyślnie

+1 ^ rep daje lajka
krok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 11:43   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cześć,

Od początku planowaliśmy zrobić przerwę pomiędzy jednym a drugim serwerem sezonowym. Teraz zaś mogę powiedzieć, że przerwa ta na pewno będzie - nie wiem też jak długa.

Serwer sezonowy na pewno wymaga wielu poprawek - zarówno od strony zadań, jak i od strony rozwiązań tam wprowadzanych (nowinek lub zmian w parametrach). Dodatkowo problemem jest szybko znikająca liczba graczy na sezonowym i niskie zainteresowanie oraz znacząca strata graczy na serwerze CPVP w momencie uruchomienia SPVP.

Wiem, że macie dużo pomysłów na rozwiązanie tych problemów: wprowadzanie nowinek tylko na sezonowym, przenoszenie postaci i rzeczy z sezonowego, zrobienie reklamy, przyspieszenie exp 3x, naprawienie zadań pod kątem krótszego okresu, gruntowna zmiana systemu nagród itp. itd.

Niestety, my nie mamy czasu ich wdrożyć - mamy inne priorytety. Pracujemy jednocześnie nad poprawkami do klienta, drobnymi poprawkami do bieżącej rozgrywki, reagujemy na błędy, pracujemy nad dobrze wszystkim znanym update.

Dlatego też - chwilowo nie planujemy otwarcia kolejnego sezonu i nie podejmujemy prac nad poprawkami do niego. Zobaczymy jak uda nam wyrobić w czasie i ogarnąć obecne obowiązki przy ograniczonych zasobach ludzkich i czasowych. Jeżeli pojawi się przestrzeń - nie wykluczamy jego powrotu.

Naturalnie wszelkie Wasze uwagi dot. serwera sezonowego chętnie przyjmiemy w tym temacie.
Chętnie poznamy też skalę zainteresowania serwerem sezonowym. Może w formie jakiejś ankiety?

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 22:21   #13
3373722
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: katakumby
Postów: 74
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Cześć,

Od początku planowaliśmy zrobić przerwę pomiędzy jednym a drugim serwerem sezonowym. Teraz zaś mogę powiedzieć, że przerwa ta na pewno będzie - nie wiem też jak długa.

Serwer sezonowy na pewno wymaga wielu poprawek - zarówno od strony zadań, jak i od strony rozwiązań tam wprowadzanych (nowinek lub zmian w parametrach). Dodatkowo problemem jest szybko znikająca liczba graczy na sezonowym i niskie zainteresowanie oraz znacząca strata graczy na serwerze CPVP w momencie uruchomienia SPVP.

Wiem, że macie dużo pomysłów na rozwiązanie tych problemów: wprowadzanie nowinek tylko na sezonowym, przenoszenie postaci i rzeczy z sezonowego, zrobienie reklamy, przyspieszenie exp 3x, naprawienie zadań pod kątem krótszego okresu, gruntowna zmiana systemu nagród itp. itd.

Niestety, my nie mamy czasu ich wdrożyć - mamy inne priorytety. Pracujemy jednocześnie nad poprawkami do klienta, drobnymi poprawkami do bieżącej rozgrywki, reagujemy na błędy, pracujemy nad dobrze wszystkim znanym update.

Dlatego też - chwilowo nie planujemy otwarcia kolejnego sezonu i nie podejmujemy prac nad poprawkami do niego. Zobaczymy jak uda nam wyrobić w czasie i ogarnąć obecne obowiązki przy ograniczonych zasobach ludzkich i czasowych. Jeżeli pojawi się przestrzeń - nie wykluczamy jego powrotu.

Naturalnie wszelkie Wasze uwagi dot. serwera sezonowego chętnie przyjmiemy w tym temacie.
Chętnie poznamy też skalę zainteresowania serwerem sezonowym. Może w formie jakiejś ankiety?

Pozdrawiam,
Strażnik Gry Catthon
I to jest odpowiedź jakiej oczekiłem wszystko rzetelnie wyjaśnione. Na prawdę jestem w szoku i oby tak dalej trzymam kciuki za update :v reszta rzeczy poczeka a nowy kontent sie przyda.
3373722 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-11-18, 23:00   #14
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

a nie możecie otworzyć im po prostu tego samego serwera żeby przestali truc dupe?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-18, 12:53   #15
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Wypuszczanie kolejnego sezonu musi poprzedzić masę zmian, dobrze ze Catthon zdajesz sobie z tego sprawę.

Przede wszystkim trzeba odejsc od koncepcji serwera sezonowego na koncepcję serwera Speed - który będzie resetowany jedynie w momencie gdy po prostu sam z siebie obumrze (przykład medivia, zezenia). Exp stage równiez stanowilby ciekawe rozwiazanie 1-50 x4, 51-100 x3, 101-200 x2, 200+ x1

Grajko-napinacze, które chciały serwer sezonowy przestały grać po 2 tygodniach, nie mowiac nawet o tym, ze nie doczekali ani jednej bitki bo najpierw chcieli ,,wjebać lejvele''
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin