Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 22-03-15, 23:23   #51
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Ja też za choć mało kiedy robię te misje.
__________________
Suchy [WKL]: SRAM Suchy [WKL]: NA TWOJA
Suchy [WKL]: MATKE Suchy [WKL]: PSIE
WarlordPL jest nieaktywny  
Stare 23-03-15, 07:17   #52
Xiverus
 
Avatar Xiverus
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 4
Domyślnie

Jestem za.
Xiverus jest nieaktywny  
Stare 23-03-15, 11:57   #53
Polcio
Doradca
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 19
Domyślnie

Popieram pomysł, obecne rozwiązanie jest uciążliwe.
Polcio jest nieaktywny  
Stare 23-03-15, 12:22   #54
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Jak najbardziej za
__________________
Marancza jest nieaktywny  
Stare 23-03-15, 12:53   #55
Krejzol
 
Avatar Krejzol
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Janów Lubelski
Postów: 39
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Krejzol
Domyślnie

Oczywiście że za :) Tak to nie wiadomo kiedy misja dostępna jak się nie zapisze tego nigdzie.
__________________
"Płacz na treningu, śmiej się po wygranej walce."
~Antoni Gołubiew
Krejzol jest nieaktywny  
Stare 26-03-15, 09:49   #56
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

naprawdę tak długo trzeba czekać żeby to zostało zmienione ?
Dather jest nieaktywny  
Stare 19-04-15, 00:06   #57
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

No przydałoby się, jestem za. W sumie będę szczery. Chuj mnie zaraz strzeli jak tego nie zmienicie.
Figovsky jest nieaktywny  
Stare 02-05-15, 20:20   #58
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Pomysł bardzo dobry, dałby człowiekowi swobode, a nie dostosowywanie się do do rytmu dziennych. Dobrze byłoby gdyby chociaż zostały wyrównane czasy odnawiania się misji dziennych, mi np. nie uśmiecha się latać co chwile gdzieś, przerywać skillowanie/expienie a już w ogóle expienie w drużynie..

Odnawianie co 24 h to bardzo słaba mechanika, zero elastyczności. A człowiek nie chce zostawać za innymi w tyle z pn.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 13:16   #59
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał pregusia Zobacz post
Jesli chodzi o zrealizowanie ich tak, aby mozna bylo robic je raz na zapis serwera, to pomyslimy o tym, jednakze wymaga to dosyc powaznych zmian w systemie tych misji - ze wzgledu na sposob w jaki sa zrealizowane od strony skryptow etc.
Natomiast, co do rozbieznosci, ze jedne misje sie wykonuje co 18h, a niektore co 24h to nie widze w tym problemu.
Mozna zamiast logowac sie do gry i wykonywac misje, bo akurat minelo 18h przyjac, ze to 18h tez robimy co 24h - wtedy logujemy sie do gry raz dziennie, mniej wiecej o tej samej porze, wykonujemy wszystkie misje, oddajemy je i za kolejne 24h robimy ponownie.
Bedziemy srednio co 4 dni wtedy stratni jedna taka misje, ale nasz sposob ich wykonywania nabierze regularnosci.
Myślę, że rok czasu już wam wystarczy żeby dać nam odpowiedz czy zostanie to zmienione...

Ponadto, zauważyłem, że do Administracji po prostu nie dociera jak bardzo upierdliwe są ów misje dzienne dlatego dobrym pomysłem byłoby gdybyśmy wypisali po jednym argumencie, który pomoże im w ocenie sytuacji... W innym razie nigdy nie doczekamy się zmiany tego.

To może zaczne. Najgorzej według mnie jest z czasem. Bardzo ciężko jest logować do gry, mniej więcej o tej samej porze, między innymi dlatego, że nie jestem maniakiem, który gra 24/7. W każdej chwili może ktoś zadzwonić ze znajomych i mnie nie ma cały dzień w domu. Może mnie zwyczajnie mama poprosić zebym zrobił zakupy albo po prostu mogę mieć jakieś plany. Przykładów jest bardzo wiele i można je ując jednym słowem: ŻYCIE. Tym bardziej, że wykonanie 6 misji dziennych zajmuje conajmniej 30min., a co za tym idzie - czas oczekiwania wydłuża się więc nawet jeśli bym zaczął wykonywać te misje w najbardziej odpowiednim dla mnie czasie, to po kilku dniach, już nie będzie on odpowiedni. Najgorzej jest w okresie letnim dlatego nie ma co się dziwić, że ten temat powstał właśnie w tym czasie i został odświeżony po roku.
Graata jest nieaktywny  
Stare 14-05-15, 13:26   #60
Shiverick
 
Avatar Shiverick
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 71
Domyślnie

Z tego co zaobserwowałem wygląda to tak
Misje klasowe - Gildia wojowników, magów, zwiadowców - dzienne co 20h
Misje profesji - Duchowni, Nekromanci, Alchemicy i Elementaliści - Dzienne co 24h
Eskorty - 1 dzień czasu altarońskiego

Nie zapominajcie że te misje NIE SĄ OBOWIĄZKOWE i nikt was do tego nie zmusza.
Więcej doświadczenia i punktów nauki można zdobyć najzwyczajniej w świecie poświęcając ten czas na expienie, jako że owe punkty otrzymuje się naprawde sporadycznie i w nieznacznych ilościach.
__________________
Shiverick jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin