Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-02-14, 09:01   #1
kasko43
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 51
Domyślnie Loot z Oficerów i Generałów.

Jakiś czas temu robiłem pewną misję na zabicie krasnoludzkich przywódców. Powoli jakoś mi to poszło. po jakiś 2h z lootu miałem "lootbaga" o wadze jakieś 1,7k-2k ciężaru (głównie płytowy staff). Pomyślałem wtedy, mimo że exp słaby a i ryzyko śmierci spore (dla niskolvlowego maga), to jest to dobre miejsce do zbierania loota.

Wczoraj postanowiłem już na wyższym lvlu spróbować znowu. Myślę > wyższy lvl > szybsze zabijanie> więcej loota w krótszym czasie.

Jakież było moje zdziwienie gdy po jakiś 3,5 godzinach cały mój loot mieścił się w moim plecaku ( jedynie 2 puklerze na glebie).

Dlaczego tak drastycznie zdegradowano loot z oficerów i Generałów? Z oficera płytówka to rzadkość. Z generała wypadł mi przez te 3h jeden mosiężny pancerz. W ogóle z generała nie spadają już runiczne miecze (poprzednim razem miałem z 10). Najsilniejszy z krasnoludów a dropi mikstury natężenia. Jedyne co nie zmieniono to chyba siekiery z oficerów.

Czy była degradacja loota z oficerów i generałów przy okazji wprowadzenia "rzadkich przedmiotów" i "podrobionych przedmiotów"? Czy to była decyzja administracji czy też ktoś się pomylił?
kasko43 jest nieaktywny  
Stare 10-02-14, 10:13   #2
Lith
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 12
Domyślnie

Jeśli zdobywasz doświadczenie sam to masz zmniejszony loot.
poniżej wklejam fragment zapowiedzi ( 23-09-13, 22:18 Dzisiejsza Łatka)

Ad. 2) Powiedzmy, ze zbroja jest możliwa do zdobycia z potwora z szansą 70%. To jest nasze obecne 1. Jeśli gracz jest sam, wartość 1 spadnie do 0,7. Tym też szansa na zdobycie przedmiotu to 70%*0,7 = 49%. Jeśli w drużynie jest jedna osoba, to będzie to 70%*0,75 = 52,5%, aż do obecnej wartości 70%.

Jeszcze dodam ze swojego doświadczenia. Raz byłem na generałach to mało co leciało a poszedłem drugi raz to mi posypało. Parę mosiężnych, miecze runiczne i dużo diamentów
Diamenty zawszę lecą. A jak było kiedyś to nie wiem bo nie miałem okazji tam być przed tą zmianą.

Ostatnio edytowane przez Lith ; 10-02-14 o 10:39
Lith jest nieaktywny  
Stare 10-02-14, 10:30   #3
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Radzę przetestować to chociaż 2-3 razy. Mogło się tak zdarzyć, że akurat miałeś pecha i tak słabo poleciało. Na pewno tak drastycznie nie obniżono dropu z bardzo opłacalnych krasnoludów.
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny  
Stare 10-02-14, 11:29   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Loot nie został zmieniony. Ten podany na wiki jest w 100% zgodny z stanem faktycznym gry.

Swoją drogą - ci, którzy są częstymi gośćmi na wiki zauważyć mogli, że loot mobów jest systematycznie edytowany. W tym momencie łup potworów jest adekwatny do gry od Motylka aż do Starszego Czerwonego Smoka, więc jak widać i z Generała i z Oficera nadal jest odpowiedni łup, tylko jak już wspomniano - grając samemu, % szansy wypadania itemów jest lekko zmniejszony.

Trzeba szukać alternatyw. Może lepiej wybrać się na mocniejszych rywali, ale za to z drużyną?
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin