Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-10-14, 21:00   #31
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał MaciejB Zobacz post
to nie jest dobry pomysl pvp to pvp , a non to non po to zrobilsicie taka opcje zeby ludzie mogli sie tym bawic...

osobiscie mam wyjebane na pvp
Wiesz,spojrz na to z innej strony,mogles spokojnie wyexpic chara,nie traciłeś pieniędzy na walki z graczami,wielu chciałoby mieć taki komfort :)
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 21:03   #32
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nowa gra, to powinien być nowy system pvp. Fakt faktem sporo graczy na pvp gra tylko ze względu na to, w jakim systemie jest on obecnie (zbliżonym do tibii).

Gdyby wprowadzić jakiś bardziej rozwinięty system pvp, rangi, bonusy za pkt pvp, turnieje, a samo pvp zrobić tak jak na większości gier mmorpg (wyzywanie na duel, system thiefów itd.)

Można też wprowadzić coś takiego jak frakcje (przynależność do strony dobrej lub strony złej), gdzie to czy dany teren (należałoby podzielić mape na różne parcele) należy do danej frakcji jest podyktowane stoczoną walką pomiędzy frakcjami na tym terenie. Liczyłyby się punkty zdobyte podczas walk zarówno 1vs1 jak i grupowych.
Dana parcela należałaby do frakcji przez powiedzmy 3 dni i przynosiłaby różne profity (zwiększenie expa o x%, zwiększenie dropa o x% itd.), a z kolei gdyby przebywała tam osoba z przeciwnej frakcji to uzyskiwałaby bonusy ujemne.

Skąd byśmy wiedzieli, kiedy wchodzimy na daną parcelę i do jakiej frakcji ona należy? Po mapie gry. Tak, chyba będzie można wprowadzić taką funkcję, że po kliknięciu na klawiaturze litery "m" wyświetlałaby nam się mapa, a kolorami czerwonym i białym zaznaczone byłyby parcele i przynależności. Poza tym informowałby nas o tym komunikat w grze typu:

"Wchodzisz na teren frakcji jakiejś tam"


Takie coś sprawiłoby, że z pewnością każdy chciałby uczęszczać w jakichś walkach, ale nie byłby do tego zmuszany. I wilk syty i owca cała
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o

Ostatnio edytowane przez tomakeo ; 02-10-14 o 21:13
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 21:14   #33
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

No i co ,że mieliśmy komfort?! Mieliśmy i nadal chcemy go mieć. Gdybyśmy lubili pvp to byśmy grali tam czyż nie?
brave12013 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 21:22   #34
sofik
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ależ Collegiumy teraz będą rozkokszone, przecież połowa npvpowców to ich ziomy, a przynajmniej liderzy największych gildii na npvp. Teraz to będzie masa, już to widzę Collegium i Sojusznicy 100 + osób XD
sofik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 21:46   #35
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie insynuujcie niepotrzebnych rzeczy.
Poczekamy, zobaczymy. Kto wie jak to będzie?
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 22:02   #36
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Wiesz,spojrz na to z innej strony,mogles spokojnie wyexpic chara,nie traciłeś pieniędzy na walki z graczami,wielu chciałoby mieć taki komfort :)
Wiesz jakbys chcial miec taki komfort mozesz zrobic sobie konto npvp. Nie widze w tym problemu.
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 22:11   #37
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Wiesz,spojrz na to z innej strony,mogles spokojnie wyexpic chara,nie traciłeś pieniędzy na walki z graczami,wielu chciałoby mieć taki komfort :)
przepraszam ale ja sie nie chcialem grac na pvp ... gram sobie for funy tak dla siebie dla ziomow z gildi dlatego wybralem non pvp...

wydaje mi sie ze wrzucanie wszystkich do jednego koszyka mija sie z celem ..
a jezeli to jedyny sposob zeby zapelnic server?

Ostatnio edytowane przez MaciejB ; 02-10-14 o 22:16
MaciejB jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-14, 23:42   #38
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Takiego rozwiązania szczerze się nie spodziewałem że te 2 serwery będą połączone


Ciekawe ile Exoirt zrobił już postaci na npvp?
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 08:43   #39
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

W sumie to nie takie glupie, jezeli by expowiska jakies były pod strefą non pvp. Takie gdzie mozna bic z 70-80 lvl i pozbierac troche kasy. Przegrywająca strona czesto przestawala grac bo juz nie miala kasy na suple i blesy. To by było takie miejsce. Wszystko to powinno być obszarem wokół głównego miasta. Nie w ogół mniejszych. Można by było Ankardie zrobić takim terenem. Zdecydowanie będzie wielu niezadowolonych jak cały neolith bedzie non pvp. To był bardzo fajny teren do walki.
__________________
Sprawdź ten flow, mam w sobie go na 100%
Skąd? Skąd się wziął, to nieokiełznane moce
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-10-14, 10:30   #40
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jak każdy wie 90% walk na pvp odbywała się na terenie neolith. Niewiele było akcji na ankardi a jeszcze mniej na przeszłości. Respy pod ochroną ale oczywiście te słabsze, a te lepsze typu piaskowe, bagienne, gargi to strefa pvp. Na tych respach napewno jakiś low lvl nie poexpi ;D
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin