Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-14, 09:49   #101
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Nie wiecie nic oprócz tego, że postacie będą przeniesione i połączone w jeden server, a płaczecie i spamujcie forum.
Jeżeli twierdzisz, że zmarnowałeś pieniądze i czas na grę i nie wiesz czy było warto to powiem Ci tylko tyle:

Zainwestuj ten czas i pieniądze w swój rozwój w RL, na 100% pieniędzy nie wywalisz w błoto bo Cie nikt nie zresetuje ;x

Grasz w grę to się musisz pogodzić, że kieruje się ona swoimi zasadami.
Kupuję status bo płacę za rozrywkę, to coś jakbym kupił piłkę żeby sobie pokopać, kiedyś się zepsuje i dupa. Natomiast przez jakiś czas dostarczała mi rozrywki.

Jak czytam te wszystko wiedzące mUZgi to mi głowę rozwala, skoroś taki mądry jeden z drugim to udowodnij to i stwórz swoją grę czy cokolwiek innego, STWÓRZ COŚ przecież jesteś taki mądry i tylko wszyscy dookoła to ciemnota.

Przestańcie snuć domysły, cierpliwości do jasnej.... '.'


Edit.
Piszesz, że płacisz to wymagasz.
Gra to świat jej twórców oni ją stworzyli i to oni mają prawo na nią wpływać. Ty masz wybór: chcesz rozrywki to płacisz i korzystasz z dzieła twórców, dostosowując się do zasad tutaj panujących, jeżeli zasady Ci nie odpowiadają to zostawiasz to w spokoju. Chcesz wymagać to stwórz coś swojego, będziesz tam Panem i Bogiem będziesz mógł to kreować w sposób jaki będziesz chciał. Nie rozumiem czemu coraz większa część społeczeństwa twierdzi, że jej się coś należy i mają do czegoś prawo. ;|

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 04-10-14 o 10:00
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 09:58   #102
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

nowy resp, już po przerobieniu grafik na nowe itp. wejście podobno 700+ i trzeba będzie mieć wykupione vip island które kosztować będzie 200euro

Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 10:11   #103
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Cytat:
Można podejrzewać, że gracze z NON-PVP mają większe zasoby
Moim zdaniem jeżeli forma pieniądza jakoś nie zostanie zmieniona to gospodarkę altaronu może uratować tylko i wyłącznie reset wszystkich kont. Nie wiem nic o np. klonowaniu na non-pvp, ale na pvp są tony sklonowanych talarów, które skutecznie w każdym momencie mogłyby już doszczętnie zrujnować gospodarkę, która nawet teraz jest w opłakanym stanie.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 11:29   #104
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Niestety albo stety nie wiem jak klonować :) ale u nas gospodarka to zwyczajnie URBAN :)
brak graczy (popytu) tak ją zrujnował + wymagania siłowe do opancerzenia...
Kiedyś droga była prosta płytowy, stalowy, mosiężny itd. teraz większość koksa siłę i zakłada odrazu bitewny albo smoczy. No bo przecież poziom nie ma mieć znaczenia :)

Podpisuje się w pełni pod tym co pisze Arteron. Dowiedzieliście się jedynie, że będzie jeden świat a 11 stron lamentów :) Powinniście się cieszyć, że uzyskaliście już dziś taką informację !!! Już teraz możesz zrezygnować jak ci to nie będzie odpowiadać :) nie będzie psikusa za pół roku czy rok :)
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 12:56   #105
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem by było połączenie pvp i nonpvp gdzie zostaną przeniesione wszystkie obecnie postacie i jednocześnie postawienie zupełnie nowego serwera gdzie będzie można zacząć wszystko od zera;) Myślę, że takie rozwiązanie wszystkich zadowoli;)
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 14:49   #106
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

,Miej wyjebane a będzie ci dane '

Forum- ta dyskusja nie ma sensu bo co byście nie napisali admini i tak mają swój plan którego będą się trzymać.

nowy pvp- tak niektórzy dostaną po piździe na pvp, sam nie gram na pvp i zapewne będe jedną z tych osób ale do cholery to tylko gra.

Postacie- jak dla mnie full reset nie ma co się bawić.

prośby i groźby-kilku napisze że odejdzie. i co z tego? dla adminów jesteśmy tylko statystykom w przychodach, odejdziesz ty przyjdzie następny płakać nikt nie będzie.

miłego dnia :)
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 15:20   #107
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

wy jesteście wszyscy jacyś dziwni. resetu nie będzie nawet jak to jest dla paru fajne, admini mówią od początku że w tym projekcie nie będzie resetu i niech lepiej tego się trzymają, wiadomo, że postać jest własnością firmy, my tylko mamy rozrywkę
ALE żeby rozrywka była resetu nie będzie, zepsułby wielu graczom radość z gry tutaj.
po drugie zaufanie "- resetu nie będzie. - aha okej, to gram." mmo się rozwija cały czas, więc reset jest zbędny. połączenie serwerów wywoła apokalipsę? moje poprzednie wypowiedzi były "dla żartu" bo niby mam już się bać payamentów. Nie wiemy jak będzie to wyglądać, osobiście przewiduję wspaniały test serwer. (jak zwykle będzie mowa o tym, że to tylko test serwer - finalna wersja będzie poprawiona, ale wy tego nie zrozumiecie, a przynajmniej cześć z was.) Następny etap to już update z finalną wersją + przetestowaną grą, nowym silnikiem i reklamą, wtedy możesz jawnie powiedzieć, że Altaron to gunwo, że oszuści robią tą grę, amatorka, altaron upadnie, że nie grasz.
no ale to tylko moje zdanie, czy uważasz podobnie, czy nie twoja sprawa.
/zamykam to moja ostatnia wypowiedź, joł.
i sram na to, ze ktoś ma zbugowane talary, długi czas już są na obecnym altaornie. o/
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 15:43   #108
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

brawo Arkon
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 18:32   #109
Zwiadowca Szokor
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 10
Domyślnie

'admini obiecywali ze nie bedzie resetu'

to ja poprosze zeby z test servera postepy zapisywaly sie w 'normalnej' grze, bo poswiecam swoj czas na tescie i czuje sie oszukany -.-
beta to beta, gotowiec to gotowiec, jak maja przejsc postacie to gratuluje rozumowania tym grajką którzy o to płaczą.
Zwiadowca Szokor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 21:12   #110
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Skoro tak sie domagacie swoich praw itd, tacy skłonni jestescie do buntu toodejdzcie od tych kompow, ruszcie spasione dupy i buntujcie się przeciw temu co sie dzieje w kraju. :/ A tutaj rozluznijcie już te swoje 4 litery, to tylko gra, która i tak nie wiadomo jak będzie wyglądać. Spinac się bedziemy po finalnym 'upie' więc teraz niech każdy sie zajmie sobą.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin