Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-14, 01:12   #91
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

I dla takich jak Ty jest informacja 'resetu nie będzie, grajcie'... kurwa, idioci everywhere... to ja poproszę server na osobnym dedytku dla Exoritów, osobny dla Collegiumów i po jednym na każdą gildie z non-pvp. Mało ludzi gra, a Wy chcecie więcej niż 1 server? Altaron tego nie utrzyma pod względem finansowym, ale srajcie się dalej i żałujcie 25zł na 2 miesiące gry... Blokada nowych postaci, zakupu ss? idź na jakiegoś otsa sobie pograj, tam co miesiąc masz reset i server stoi za to, że hlvle kupują softy w sms shopie... doceń to, że tej gry nie dosięgła aż taka komercjalizacja, a potem zamilknij...

kim ty kurde jesteś, że chcesz informacje do których wgląd mają ludzie, którzy kupe czasu zapewniają wsparcie administracji? Skoro jeszcze się pojawiają i nie ma przecieków na forum to znaczy, że idzie w pozytywnym kierunku... wszyscy fachowcy widzę w stawianiu serverów, a kilka złotych za ss to dla nich wydatek... wiesz ile statusów trzeba sprzedać żeby średniej klasy dedyka wykupić? a gdzie pieniądze dla programistów? grafików? gdzie profity? Mnie dziwi, że przy takiej populacji altaron jeszcze stoi, a jego rozwój? Pełen podziw... Mam nadzieję, że 'nowa' gra przyniesie administracji zasłużone pieniądze, a Nam sporo rozrywki na jednym, wspólnym serverze z liczną populacją graczy, bez orsh itemów, bez miliardów talarów...
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 01:30   #92
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mój kolega Windykator w ostatniej wypowiedzi(up) ma racje. ;)
Ark wchodzi do gry, nie dymu bez ognia, a ognia nie ma bez nas!
jak będą oficjalne ładnie opisane informację, może kupie ss, ale są inne priorytety u mnie i ss nie kupuję na chwilę obecną. : >
Merv wyobraź sobie, że postoimy razem w depo! A resetu nie będzie bo tak mówili Admini od początku + wiadomo, że postacie nie będą 1:1, więc podobnie jak teraz - nowe chary są lepsze.
ale od czego są rekompensaty? (wyrównanie strat, szkód, wszelkich braków zarówno w sferze materialnej, jak i moralnej) ;)
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 01:32   #93
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Skąd wiesz, że będzie coś takiego jak depo? Kolejna niewiadoma, która teraz zaprzątać będzie Twoją głowę, muhahaha!
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 02:11   #94
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Czy nowy silnik będzie w anglojęzycznej wersji do wyboru? Jeśli nie, dziękuje. w polskiej to możecie sobie konia walić za rogiem że przyjdzie masa ludzi, przyjdą tylko ci co grają na rożnych otsach i tak po miesiącu zmienią server bo powstanie nowa edycja revany czy primery
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 02:31   #95
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Skąd wiesz, że będzie coś takiego jak depo? Kolejna niewiadoma, która teraz zaprzątać będzie Twoją głowę, muhahaha!
wal się merv :x
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 08:22   #96
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemasia Zobacz post
Tu nie chodzi...a przynajmniej nie mi o to czy będzie reset czy go nie będzie...bo jest mi to obojętne...po prostu nie chce grac na serwerze pvp bo nie taka opcje wybrałem przy zakładaniu konta...Kos lubi się bić ok jego wybór, a ktoś nie ...i chciałbym by był wybór a nie narzucenie z góry...

Odchodzę z gry...i nie mowie tego by ktoś po mnie płakał lub by zmienić decyzje administracji..mnie taka gra nie odpowiada...wiec w nią nie będę grał jeśli pvp będzie narzucone.
Przecież napisano już gdzieś że będą strefy na których gracze będą mogli się atakować a miasta będą bez strefy pvp więc gdzie ci ten palec urwali że tak płaczesz
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 09:46   #97
carlcoxxx
 
Avatar carlcoxxx
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 521
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Przecież napisano już gdzieś że będą strefy na których gracze będą mogli się atakować a miasta będą bez strefy pvp więc gdzie ci ten palec urwali że tak płaczesz
Ciężko mi to sobie wyobrazić. Mapa jest mała. Wrzucą graczy z dwóch serwerów na jeden i do tego wyznaczą strefy gdzie pvp będzie dozwolone. Brzmi to strasznie klaustrofobicznie. Nie wiem w jaki sposób możliwe byłoby współistnienie dwóch tak skrajnie nastawionych grub graczy w taki sposób aby i jedni i drudzy byli zadowoleni
carlcoxxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 09:51   #98
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał carlcoxxx Zobacz post
Ciężko mi to sobie wyobrazić. Mapa jest mała. Wrzucą graczy z dwóch serwerów na jeden i do tego wyznaczą strefy gdzie pvp będzie dozwolone. Brzmi to strasznie klaustrofobicznie. Nie wiem w jaki sposób możliwe byłoby współistnienie dwóch tak skrajnie nastawionych grub graczy w taki sposób aby i jedni i drudzy byli zadowoleni
Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Na to pytanie na da się odpowiedzieć krótkim postem, kwestia łupów i przedmiotów będzie tematem jednego z newsów, które będą się w przyszłości pojawiać.

Mapa ulegnie wielu zmianom.
Mapa ulegnie wielu zmianom więc skąd info że nadal będzie za mała
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 10:35   #99
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Mapa ulegnie wielu zmianom więc skąd info że nadal będzie za mała
Bo nie Tron ją robi ? :P
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-10-14, 10:35   #100
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nirra Zobacz post
Highscore. Dane z 2014-10-04 godz. 3:20 z uwzględnieniem pierwszych 10 osób z dostępnych na forum list highscore obu serwerów.

Highscore PVP
1. Dark Shooter - 295 lvl
2. Aer - 279 lvl
3. Arteron - 278 lvl
4. Uruboros - 274 lvl
5. Siemanos - 253 lvl
6. Trannitis - 251 lvl
7. Kraa - 238 lvl
8. Attax - 230 lvl
9. Ecrotha - 227 lvl
10. Nikola - 224 lvl

Highscore NON-PVP
1. Janela - 330 lvl
2. Irvizz - 328 lvl
3. Bajerant - 319 lvl
4. Eletrix - 279 lvl
5. Matt The Healer - 270 lvl
6. Princess Miiniia - 265 lvl
7. Orenishi - 266 lvl
8. Scurvy - 263 lvl
9. Billy Lowca - 260 lvl
10. Hot Chicken - 246 lvl
i powiedzcie mi, że nowi gracze w dużych ilościach będą chcieli grać (zacząć przygodę na "nowym altaronie") widząc już takie lvl, kpina :) Nikt im nie wmówi że to jest coś nowego !!!

a i jeszcze jedno, bez angielskiej wersji klienta nawet nie startujcie z tym nowym silnikiem i klientem, bo to jest tak, jak by sobie strzelić w kolano :)

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 04-10-14 o 10:42
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin