Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-05-14, 16:09   #41
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

"Osłabia". Wolę mieć 5 żywiołów po 25% niż samą śmierć za 40%. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 09:20   #42
Arkadiasz
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
"Osłabia". Wolę mieć 5 żywiołów po 25% niż samą śmierć za 40%. :D
Tylko co ci z tych 5 żywiołów po 25%, skoro bd bił mniej niż zwiad na tym samym poziomie. Chyba nie o to w magu chodzi...

Wg mnie administracja powinna:

1) nieznacznie/znacznie osłabić wszystkie czary, !!dodając!! uzależnienie ich dmg od lvla (nie usuwając uzależnienia dmg od siły, zręczności, mlvl'a, skill'i)

2) Magowie to mistrzowie magii, więc i ich arsenał powinien być ogromny, przy czym radziłbym podzielenie księgi czarów (w quest logu) na kategorie czarów - defensywne, ofensywne, wspomagające, runy. Więc powinno się dodać kolejne czary (tak samo działające, tylko) na wyższe poziomy, które miałyby większe wymagania, lecz i lepszy dmg.
(Stworzenie jednego uniwersalnego czaru na każdy poziom jest bardzo trudne, jak nie niemożliwe.)
Mógłbym to porównać do czarów leczenia :
(Exura) Tawis< (Exura Gran) Hape Tawis< (Exura Vita) nie pamiętam inkantacji xDD
Czarów przyśpieszenia:
Odes < Hape Odes

3) testować zmiany na bieżąco, na normalnym serwerze, tworząc dodatkowe okno czatu (do ustalania razem z resztą graczy siły czarów) biorąc w miejsce dla innych niedostępne paru graczy z różnymi:
poziomami, profesjami, statystykami,

W tamtym miejscu:
Stworzyć parę potworków a'la training monk z różnymi statystykami, naśladującymi różne potworki.
Wyjaśniać dla graczy "ten training monk naśladuje potworka dla twojej profesji, ten z gorszymi, tamten z lepszymi supplami"
"A ten training monk bd potworkiem na którego nie polecamy ci chodzić ale musimy sprawdzić twój dmg dla niego"

Dzięki zwiększeniu ilości czarów oraz natychmiastowemu ich zbalansowaniu mamy lepszą kontrolę nad siłą każdej profesji.
Z czasem można dodawać kolejne czary oraz o wiele silniejsze potworki, które przy obecnym balansie nikt by nie pokonał.
Każda profesja będzie bardziej różnorodna, a gracze będą mieli większy arsenał do wyboru i kłopot z hotkeyami xDD

Mam też inną propozycję:
Gracze z różnicą ~50-100 poziomów nie mogą atakować ani blokować siebie nawzajem.
Dla takiego 240 poziomowego gracza nie wyświetla się różnica między 150, a 60 poziomem.
Jeśli ci gracze są z wrogich względem siebie gildii, które są objęte war modem, ta blokada przestaje działać.
To by usunęło problem hlvli bijących o wiele słabszych od siebie graczy.

Ostatnio edytowane przez Arkadiasz ; 30-05-14 o 09:33
Arkadiasz jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 09:28   #43
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Merv
Pisząc ten post odpisywałem na inny i dotyczył on tzw. buły, która mimo wszystko słabnie po wybraniu ele.

@Vailo, tak zwiad nekro alche będzie bił mocniej niż mag nekro ele, nie ma w tym nic dziwnego, zaś taki mag nekro alche, nie oszukujmy się będzie bił o wiele mocniej, jedynym problemem jest przedział lvlowy ~50-~120 gdzie faktycznie mag jest za słaby w porównaniu do innych profesji.
cewix jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 09:30   #44
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

@Vailo
Popieram. W tym całym updacie mag dostał 3 aury do rzucenia i to wszystko.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 09:58   #45
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

@up a zwiadowcy zabrali jeden czar. To dalej 4 więcej dla was.
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 10:15   #46
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Zwiadowca ma bazować na obrażeniach z kuszy, mag-czarodziej jak sama nazwa wskazuje ma używać czarów,
według mnie nie na miejscu jest wytykać to, że ma on więcej czarów niż zwiadowca....
kolejna kwestia to przydatność tych czarów, chodzi mi o czary ofensywne oczywiście.
Osobiście używam (od wczoraj) łańcuch błyskawic i ....?
I na tym koniec, także tego xd
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 10:42   #47
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Estebano Zobacz post
@up a zwiadowcy zabrali jeden czar. To dalej 4 więcej dla was.
Właściwie to zabrali go samemu nekromancie, a sam zwiadowca dostał jakieś nowe.
cewix jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 11:21   #48
naabster2
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 5
Domyślnie

Wypowiadajcie się na temat maga. Wasze komentarze utwierdziły mnie tylko w tym, że magiem nie ma sensu grać(200 lvl i 160m lvl dla kolesia, który ma 60+ lvl to odległa przyszłość).
naabster2 jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 11:44   #49
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Te maksymalne skille u maga na lvl to kpina i tyle, mag jest takim gniotem do momentu w ktorym zacznie bic z sd znacznie wiecej niz z pociskow. Chcesz grac magiem pomecz sie do 160 lvl i powkurwiaj sie ze wszystko do okola bije mocniej, ze wszystko ma wiecej hp, ze wszystko biega szybciej z takim samym obladowaniem w plecaku a ty biegasz jak bys narobil 5kg w gacie uehehe. Chcecie grac ,grajcie zwiadkami,rycerzami, a magow na pk zostawcie jak ktos tam wczesniej napisal zakladajcie pk teamy 10 osobowe po 30lvl i z pociskow na combo zabijajcie sobie 100 lvlki, przynajmniej dobry fun jest bo wojny i tak nie ma xd
bilsom jest nieaktywny  
Stare 30-05-14, 12:12   #50
wojo.rojo
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 1
Domyślnie

Ale przeciez mag ma tyle czarow! I to nawet obszarowe! Szkoda ze pewnie do 200lvl zadnego z nich nie uzyje... zaje*isty czar taiw fomes! Bierze tylko 250 many! Czyli prawie 1/2 mojej calej many! Dzieki niemu udeze od 120 do 220 w czlowieka i ulecze sie za tyle samo... ale po co mi to? Jak za 300 many robie 5 pociskow z czego kazdy bije na caly ekran od 200 do 240 w czlowieka GDZIE TU SENS? Albo mam obszar... bije z niego 120-160 w ludzia! Ale przeciez te kratki x dmg to nawet duzo wiecej bije! Fakt ale co ja moge lurac na obszar takim magiem? Nic! Juz lepiej zainwestowac w GFB i isc na abi niz bic ze spella ktory zzera w k*rwe many i zadaje smieszny dmg mniejszy od runy ( TAK RUNA OBSZAROWA OD ZYWIOLU!! Zadaje wiecej z niej bedac NEKROMANTA niz obszarowy czar od mroku! I jest mniej oplacalny pod wzgledem many/uzycie jak i many/caly dmg no i trzeba byc otoczonym a runka strzelasz na caly ekran gdzie chcesz...)

Ostatnio edytowane przez wojo.rojo ; 30-05-14 o 16:40
wojo.rojo jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin