Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-13, 23:23   #41
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

No własnie, wbileś kazdą postacią lvl tylko na misjach to co możesz wiedzieć o expieniu? Tyle wiesz co ci ktoś powie, wiec nie wiem czemu się udzielasz.
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:25   #42
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
@UP Jak widzisz... niektórzy grają niestety tylko dla cyferek.
@Agri - przeczytaj jeszcze raz mój post - 110lvl zwiadowcą wniłem tylko i wyłącznie misjami poświęcając tym samym 15 minut gry raz na 4 godziny. Nie bawi mnie mordowanie niewinnych potworków.

No tak, ale zobacz - bijemy te śmieszne poziomy, więc chcemy widzieć różnicę. Po łatce zamiast dodać nam lepsze bronie z większym dmg ... zmienili poziom broni, które już były. Owszem doszły bronie na 70/80/100 poziom, ale przez to poprzednie przedmioty straciły na wartości. Weźmy tutaj tizonę - wcześniej kiedy dropnęła jakaś tizonka to w 5 min miałem walkę o nią. Teraz zalegają mi 3 w dp i nie ma kupców bo .. lvl wymagany to 90. Bądźmy szczerzy - niewiele rycków wbija sobie taki poziom, a jak wbija to pewnie ma już sobie smoczy tasak +7, a palenie tizony mu się nie opłaca. Się rozpisałem, a tutaj temat czegoś innego dotyczy.


Niektórzy grają po to żeby porozmawiać ze znajomymi, czasami z nimi coś pobić, a niektórzy grają z myślą rozwijania postaci. Swoją drogą o to chyba właśnie chodzi w takich grach. Nie wierzę, że założeniem RPG jest stanie w protection zone i podziwianie innych graczy stojących w pz.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:26   #43
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Mi tam misje dawają 8%, więc samym zwiadowcą musiałbyś robić te misje 1375 razy. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze czasem śpisz, więc robiłbyś je maksymalnie 3 razy w ciągu doby robiłbyś je około 459 dni. Postaci 100 lvlowych masz 3. Dalej sądzisz że expisz tylko misjami, czy masz zamiar kompromitować się dalej ?

Nie chodzi o cyferki, chodzi o to, że po 2 latach gry daną postacią, powinno zyskać się coś więcej, niż wkurwienie się w PvP, expie na potworach, leczeniu, bieganiu i wszystkim innym.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:31   #44
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Moje skromne zdanie jest takie: Nie dodawać ataku wojownikom lecz zwiekszyć bardziej ich obronę, leczenie oraz przydatność w party.. np wiecej expa w pt z rycerzem za moby. Tank powinien być tankiem w pvp jak i pvm.
PVM bloker a PVP chodzący mwall. (nie gram rycerzem)
Jestem za poprawą Rycków.
Veliothe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:32   #45
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

+ karawany
+ misja powtarzalna na przeszłości
+ grabarz
+ obóz szkoleniowy
+ mechaniczna rezydencja
itp, itd.

Zrób nową postać wbij 20 poziom i zrób wszystkie możliwe misje w altaronie wbijesz spokojnie 100 poziom. Kompromitujesz się Ty. I tak dla Twojej wiadomości - im mniejszy poziom tym więcej % za misje. 100 dni starczy.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:39   #46
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Niestety, kompromitujesz się nadal Ty, już argumentuję.. :).

Grabarz, obóz szkoleniowy, mechaniczna rezydencja, to misje, dające ilość expa uzależnionego od danego lvl, ( dające % lvlu, nie stałą ilość XP na każdy lvl ). Z doświadczenia wiem, że cały obóz szkoleniowy daje około 150%, grabarz 150-200, rezydencja 90%~, co w najlepszym przypadku wszystko razem daje jakieś 4 lvle.
Grając Twoim przytoczonym 20 lvlem, robiąc wszystkie te misje mamy 24 lvl !
Ach wybacz, zapomniałem o karawanie dającej 10-30k, i misji na przeszłości, która co 4h daje możliwość wbicia 0,75% ( zabicie 10 dzików ).
Przypuśćmy, że jakimś ogromnym cudem, wszystkie jednorazowe misje + farmienie misji na przeszłości + misji w gildii, których nie przytoczyłeś + karawany dadzą Ci ten śmieszny 40 lvl ( w końcu expisz się tylko tymi misjami ).
PS. Jesteś kozak, masz przeszlość 20 lvlem!
Dam Ci radę. Każdy Twój wpis przynosi coraz to większą kompromitację, nie wiem jak mogłeś jeszcze tego nie zauważyć. Najlepiej kwestię wypowiedzi, zostaw bardziej doświadczonym graczom :)

Edit. A tak w ogóle, to Ty udajesz, czy na prawdę na tym kończy się wiedza SG w Altaronie?
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:43   #47
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Nie wiesz jak działają questy powtarzalne - nie dają zawsze stałego % za lvl, a są wyznaczone wzorem. 20 poziom robiąc 3 questy powtarzalne wbija cały poziom. Robią je 3x dziennie wbije 3lvl i tak, aż do 30. Do 60 poziomu robiąc misje 3x dziennie można spokojnie wbijać 1+ lvl / dzień. Grając jedną postacią nijak nie wiesz jak te questy działają. Nie wiem tez czy jesteś tak głupi czy tylko udajesz. Nie wiesz o Altaronie nic, a nic pomimo 2 lat gry.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:52   #48
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Widzę, że ograniczyłeś swą grę tylko i wyłącznie do robienia misji, fajnie!
Fajnie jest grać w grę Twoim tokiem myślenia. Najlepiej jest nastawiać sobie alarm co 4h w telefonie, wbić na 15 min na grę, porobić wszystkie możliwe misje i wylogować, bo nic innego nie przynosi przyjemności i profitów. Każdy w owych czasach marzy o serwerze, na którym może grać właśnie w ten oryginalny sposób, serio!

Stawiam Ci skrzynkę wódki, jeśli tym stylem gry wbijesz chociaż 150 lvl, gl :).

Idę spać, bo jesteś zbyt głupi żeby marnować mój cenny czas. Marzę o dniu, w którym końcu ktoś przejrzay na oczy i zrobił porządek z ludźmi Twojego pokroju, rządzącymi tą grą, dobranoc.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 23:54   #49
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

I właśnie potwierdziłeś, że wszystko o czym pisałeś jest bujdą, o co mi właśnie chodziło. Smutno mi, że musiałem zniżyć się do Twojego poziomu aby to osiągnąć. Żegnam.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 00:23   #50
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Nie, żeby coś, ale Agri ma trochę racji. Co to za wiedza o grze i komentowanie, jeżeli się wszystkie lvle wbiło na questach, które wymagają absolutnie 0 ogarnięcia? To tak, jakbym ja się zaczął wypowiadać o prognozach pogody na jutro, bo przecież widzę chmury za oknem. : \

Fajnie, no okej, ale jednak grałeś rycerzem do 100 poziomu, kiedyś, gdy gra była inna. A teraz? Teraz jest inaczej i wiedzą to wszyscy. Każdy jeden rycerz z którym gadałem, zadowolony nie był. Fakt. Wszyscy się jarali 2h, bo był LEPSZY, ale lepszy, nie znaczy, że zajebisty. Lepszy od gówna wciąż pozostanie raczej nie za ciekawy. ;)
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin