Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 13:05   #11
myszek1xd
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 6
Domyślnie

Hah eremce fajne zasady :) tylko czemu bronicie "pokrzywdzonych" jak nie wiecie ,czy sami kiedyś nie krzywdzili ? a teraz to my się na nich odgrywamy!?!
myszek1xd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 13:47   #12
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Puki nie podacie, jakiś niepodważalnych dowodów, jak sami się skarżycie że zostaliście pokrzywdzeni, zwyzywani i sponiewierani na serwerze, wasze słowo jest nic nie warte. Jak już mówiłem, próbujcie robić z siebie kozła ofiarnego.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 29-04-11 o 14:26
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 14:07   #13
gwander
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Spoon Zobacz post
Niestety nie mogę się zgodzić. Nick mój w grze to Spoon. Spokojnie polowałem sobie w jednym z grobowców na cmentarzu, po czym wpadł gracz z Waszej gildii, dokładniej Gwander. Chcąc zwolnić sobie resp, przyblokował mnie na dwóch Ghulach, co skończyło się śmiercią. Pierwszy raz go spotkałem, nie naprzykrzyłem się mu, ani żadnemu z Was. Więc moim zdaniem, panie Eremce: gadasz Pan wierutne bzdury, a Pana gildia składa się w pewnej części z zawistnych, opryskliwych i dziecinnych ignorantów (wnioski wysnute z rozmowy z Gwanderem, akurat gracza Blood Nemezis zapamiętałem zupełnie neutralnie).

Oskarżasz mnie o zblokowanie i bezczelnie mówisz: "Chcąc zwolnić sobie resp".Nigdy nie zabijam bez powodu.

1.Expiłem tam z 2h i ja tam byłem 1.
2.Sam sobie nie radziłeś to biłeś moje potworki.
3.Gdy cie uprzedziłem ,że masz nie bić moich potworków to zacząłeś mnie bluzgać.


Więc jak już piszesz coś na mnie na forum to przynajmniej powiedz co ty mi zrobiłeś,a nie walisz ściemę ,że nic mi nie zrobiłeś.Mogłeś tam expić ,ale zacząłeś hamsko bić moje potworki , sam do tego doprowadziłeś.
Pozdrawiam
gwander jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 14:53   #14
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Cytat:
Napisał gwander Zobacz post
Oskarżasz mnie o zblokowanie i bezczelnie mówisz: "Chcąc zwolnić sobie resp".Nigdy nie zabijam bez powodu.

1.Expiłem tam z 2h i ja tam byłem 1.
2.Sam sobie nie radziłeś to biłeś moje potworki.
3.Gdy cie uprzedziłem ,że masz nie bić moich potworków to zacząłeś mnie bluzgać.


Więc jak już piszesz coś na mnie na forum to przynajmniej powiedz co ty mi zrobiłeś,a nie walisz ściemę ,że nic mi nie zrobiłeś.Mogłeś tam expić ,ale zacząłeś hamsko bić moje potworki , sam do tego doprowadziłeś.
Pozdrawiam
Twoja wypowiedź trochę się gryzie z tym, co powiedział vice-leader. :O
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 14:54   #15
Spoon
 
Avatar Spoon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 4
Domyślnie

Gwanderze kochany, nie wiem, skąd wziąłeś informację o tym, iż Cię wyzywałem. Nic takiego nie miało miejsca. Mówisz, iż byłeś pierwszy, lecz nikogo na całym respie nie było gdy tam wchodziłem. Mogło to być spowodowane tym, iż polowałeś w dwóch lub więcej grobowcach, co oczywiście rozumiem i sam tak czasem robię. Lecz kiedy inny gracz wchodzi na drugi z grobowców, to jednak musisz się podzielić. Jeżeli Cię wyzywałem, to okaż chociażby screen, lub spróbuj mnie zacytować. Wybacz, ale nie wyzywam graczy na lewo i prawo, gdyż jestem świadomy regulaminu i konsekwencji jego nieprzestrzegania.
Spoon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 15:22   #16
thorus
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 2
Domyślnie

Po mnie przyszło wczoraj chyba 7 czy 8 osób z tego cudownego klanu i mnie zabili (o dziwo zajęło im to co nie co) a potem zażądali żebym im dał 5k. Jakby tego było mało to przedwczoraj również padłem przez jakiś 3 pk którzy chcieli po prostu zarobić. Już nie wspomnę o tym jak wczoraj późnym wieczorem pod depo Blood Nemezis chamsko bił osoby z bodajże Fallen Angels. Nie wiem co to ma wszystko wspólnego z klimatem RPG bo jak na razie to jest dla mnie bardziej enfo/war. Bardzo dużo ludzi szczególnie z Fallen Angels/Collegium w ogóle nie może przez Was normalnie grać i poznawać tej cudownej gry jaką jest Altaron bo wy sobie urządziliście dla zabawy jak to powiedział sam lider waszego klanu drużynę tylko do PK.

Pozdrawiam
EO
thorus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 16:52   #17
Ciamcia
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

No to nie mozecie sie umówić żeby sie nie zabijać i tyle? a gracza który zabije innego gracza z przeciwnego klanu np. wywalać? Po co takie problemy ludzie?
Ciamcia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 17:24   #18
mixtape
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wawa
Postów: 1
Domyślnie kolejny dowód?



pozdrowienia dla kolegi :D
mixtape jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 17:36   #19
Klawizna
 
Avatar Klawizna
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

mara ludzie zaczna wam pomagac ich tępic tak mysle ;>


/S
Klawizna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-04-11, 17:38   #20
thomson1708
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wielkopolska ;>
Postów: 10
Domyślnie

Ja osobiście jestem bardzo ciekawy czy owi gracze z super pro iloł iloł gildi co powiększają sb. przyrodzenie przez kabel od internetu nie znudzą się jak przyjdzie wbijać samemu 50 czy też 60 lvl bo już nikt nie będzie grał na servie przez masowy PA? O ile pamiętam PA jest karany tak więc strzeżcie się przed banami i zachowajcie swoje groźby i próby powiększenia przyrodzenia dla siebie ok?
Oto fotka jak powiększali sb. przyrodzenie 1 vs 8



Ostatnio edytowane przez thomson1708 ; 29-04-11 o 18:02
thomson1708 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin