Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-02-19, 21:03   #1
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie Petycja - dyskusja

temat do dyskusji o petycji
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:16   #2
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

c - od graczy dla graczy
PvP - player versus player

To niezłe petycje xD

PS Warmode nie był bugiem
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:17   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

No to może sami zainteresowani rozpiszą się jak wygląda to z ich strony?

Ty Ruda oraz Ugi powinniście mieć najwięcej do powiedzenia w tym temacie,
oczywiście jeszcze fajnie jakby Lovelasik, Huntz czy inni którzy byli poszkodowani w mniejszym lub większym stopniu przez kogokolwiek z tzw. osób które działają na niekorzyść serwerka.

Ja w sumie mógłbym trochę napisać, ale w żadnym stopniu nie jestem związany z tym tematem przez cokolwiek, dlatego też wstrzymuje się z podpisywaniem tej "petycji".
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:23   #4
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał mexiunio Zobacz post
c - od graczy dla graczy
PvP - player versus player

To niezłe petycje xD

PS Warmode nie był bugiem
ten ktoś nie czyta a trolluje, raport wysłany.

community serwer to serwer społecznościowy, nie rozumiesz idei serwerów oraz ignorujesz prośby lub nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
No to może sami zainteresowani rozpiszą się jak wygląda to z ich strony?

Ty Ruda oraz Ugi powinniście mieć najwięcej do powiedzenia w tym temacie,
oczywiście jeszcze fajnie jakby Lovelasik, Huntz czy inni którzy byli poszkodowani w mniejszym lub większym stopniu przez kogokolwiek z tzw. osób które działają na niekorzyść serwerka.
Nie wchodze w dyskusje z osobami wykorzystujacymi kłamstwa i machlojki do osiagniecia celu, to bezsensu.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:30   #5
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie

Śmiechy płacz o pvp HAHAHAHAHAHA CYRK ....

Ciesz się , że masz strefę no pvp i respy w niej :D

Chcesz usuwać graczy za to , że cie biją ziomek zastanów się jeśli masz coś na kogoś zgloś 5 banów = delete konta .
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:35   #6
Rhagius
 
Avatar Rhagius
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 10
Domyślnie

Hmm, w petycji jest mowa o karaniu graczy łamiących regulamin i wykorzystujących błędy gry, uprzykrzając tym samym rozgrywkę pozostałym, nie ma w niej mowy o banowaniu czy karaniu tych, którzy używają trybu pvp. Sądzę, że jak ktoś nie ma pod tym względem niczego sobie do zarzucenia (łamanie regulaminu, wykorzystywanie błędów) to nie ma czego się obawiać, bo to go nie dotyczy, wręcz przeciwnie, chyba każdej uczciwie grającej osobie powinno zależeć na zdrowej rywalizacji i pozytywnej atmosferze panującej na serwerze w myśl budowy, nie destrukcji.
__________________
| Steam |
Rhagius jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 21:55   #7
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

nie, chodzi o bicie każdego kto gra dłużej, o handel talarami, wykorzystywanie bugów, trollowanie, zastraszanie itd itd. To był jedynie pkt zapalny do napisania petycji. Serwer jest community więc jego geneza jest tworzenie spolecznosci graczy, grajacych wg. zamierzen autorów, Ty i garstka ci podobnych tego nie rozumiecie, gdyby było możliwe to odizolowalibyśmy się od Ciebie i podobnych. Tutaj dopuściłeś się do wielu naruszeń, nie rozumiem dlaczego po tylu łamaniach regulaminu nie zastosowano tu kasacji po entym przewinieniu. Wchodzenie w dyskusje tobą jest bezcelowe bo jesteś ukierunkowany na cel do tego stopnia że wychodzisz z groźbami poza serwer altaron, oraz będziesz głosić nieprawdę więc zamierzam zakończyć tu nasza dyskusję by temat wrócił na właściwe tory: "debaty o petycji".

to bylo do ugiego

oto do czego sie posówa ugi:
Cytat:
Ugi Gago Libula: hej polecam wyjsc z gildi
Ugi Gago Libula: bo juz nie bedzie "bezpieczna"
wystla do kazdej osoby GKN i zastrasza.

dostałem wiele kopi jego wiadomości, to zgniłe jabłko altaronu nie pozwala spokojnie gracz grupie osób na niskich poziomach ^^ wielki kozaczyna :D
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 22:01   #8
455265
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 22
Domyślnie

moja propozycja brzmi usuniecie czaru akus bala żeby nie było nadmiernego pk
455265 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 22:07   #9
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

Ja w sumie wiele do powiedzenia nie mam, bo ten cyrk trwa i tak już od bardzo dawna. Wspomnieć tu mogę jedynie to, że są hunty za lvl i nick ( historia z typem, który miał podobny nick do mojego starego Knicza ) oraz za to, że ma się większy lvl.

Co jak co, ale za przeproszeniem taki no-hand ma zastraszać ludzi? Czasami sobie wejdę popisać czy to z noob chara czy z Darmiego i akcje typu, że gość zastrasza go w taki sposób, że przyjedzie do niego pod dom i mu naje*ie, i mówi to do dzieciaka, mając sam +20 lat czy Bóg wie ile i nie reprezentując sobą i swoją budową ciała kompletnie nic, bulgocze coś przez kabel( tak, mowa tu o Ugim ;) ). Więc skończcie tą fanaberię i zrobcie coś z tym. Bo nie wiem czy administracja nlnie widzi lub nie chce widzieć, ale można to powiązać z rozmowami o przenosinach. Ludzie nie chcą przenosin, bo nutella majtki liże. Boją się przekopy i tak samo teraz biją ludzi i dają hunty tym, którzy grają dłużej i nie są ze starych wyjadaczy lub od nich z grona "ludzi bijących bossy". Z chęcią bym wbił na server i popykał, ale jak mam grać z oszołomami ganiajacymi za 50 lvlem to nawet nie chce mi się marnować czasu. :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-02-19, 22:56   #10
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Community PVP - powstało ponad dwa lata temu i miało byc tworzone przez graczy dla graczy, nie w celu tworzenia społeczeństwa.

Co do nieuzasadnionych zabójstw, jest specjalny system który to ogranicza. Jeżeli wykorzystuje on swoja przewagę poziomów, to wystarczy podlozyc sie kilka razy i przestanie zabijać bo nie będzie mial "fragow".

LUB

"IV. 10. zachowywanie się w inny sposób, który według administracji jest niedopuszczalny", czyli działanie na niekorzyść serwera: blokowanie na respach, lurowanie, leczenie potworów itp. nieuzasadnione lub powtarzane w nieskończoność są jak najbardziej dobrym powodem do wymierzenia kary banicji na okres od 7 do 30 dni.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin