Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-18, 01:14   #21
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał revd Zobacz post
25-30? Chyba 100kk raczej zobacz sobie w exp tabelkę ;] kto grał lub obserwował death listy widział ile wbiliście. ostateczna decyzja należy do administracji oby rozpatrzyła to pozytywnie to może wrócę

@edit

poza tym winny się tłumaczy i nikt tego nie zweryfikuje jak dostałeś expa - czy za kase czy po koleżeńsku, najwygodniej powiedzieć "ku pamięci przyjaciela" coś typu "kolega prosił o linka" haha ;]
komuś się dupa pali bo nie miał od kogo wziąć expa taka prawda + nie grałeś w tym czasie w którym exp był oddawany a wypowiadasz się jakbyś miał o tym największe pojęcie o.o
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 01:48   #22
sokoskiii
 
Zarejestrowany: Lip 2017
Postów: 155
Domyślnie

Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.
sokoskiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 02:08   #23
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.
W takim razie ban dla tych co sprzedali i kupili expa proste :v
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 02:56   #24
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Za wykorzystywanie war moda w niewłaściwy sposób Ban na 30 dni.
IV Podczas gry zabronione jest:
1-sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont6 za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia),
Także za sprzedawanie expa (czy tam oddawanie go z dobrej woli..) należy się kara.
No dobrowolne oddanie nie jest wymianą.
Bardziej bym to podpiął pod zachowania uznane przez administracje za niewłaściwe czy cos w ten deseń był podpunkt regulaminu. Jednak na początku podjęcia przez selba dialogu, pamiętam, że wypowiadał się, że było to złe i będzie utrudnione, dopiero w trakcie nacisków wysunęły się jakieś pomysły o cofaniu. Wobec tego powtarzał będę do zajebania: Apeluje o zaprzestanie prób prowadzących to cofania expa, nauczony doświadczeniem doprowadzi to jedynie do problemów, bo tak jak jeszcze cofniecie mi artezonowego expa(tak szuja, tylko artezonowego) przezyje, tak zabranie mi czegos więcej bardzo mnie wewnętrznie podłamie. Nie ma z tej sytuacji wyjścia zadowalającego każdego, dlatego po raz enty sugeruję wprowadzić dedykowany tej sytuacji podpunkt regulaminu sformuowany wedle uznania administracji z nadzieją, że konsekwencje działać nie będą wstecz(wydaje mi się to logiczne, ale roznie tu bywalo) i zyc dalej skupiając się na czyms produktywnym a nie zaspokajaniu jakiś prymitywnych ambicji. Nie stała się żadna tragedia, nie biegają 500setne lvle, magowie jak solowali przed tym tak i potym soluja bossy i gra ma ważne części do poprawy, a nie szarpanie się o wbitego NIEBUGIEM(szuja) expem.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 26-08-18 o 03:17
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 03:27   #25
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawlo182 Zobacz post
Dlaczego prawie każdy pomysł administracji jest dobry na testach, ale w grze już nie?
Exp robiony w warmode... No i co z tego? Ktoś z h lvl wbija 1kk expa w godzinę, noobek z 20 lvl go zabija i ile z tego dostaje? 50k? A h lvl ile traci expa? 1-2kk? W ostatecznym rozrachunku to się nie opłaca. Będą to robili gracze którzy mają dość kasy lub na tyle długo grają w altaron, że mogą kupić exp dla nowej postaci.
Jeżeli mam 2 postacie hlvlowe i postanawiam zrobić trzecią to dlaczego znowu mam przechodzić przez "piekło" expienia low lvlem? Kupuje expa lub biorę od innego chara zmniejszając mu lvl. W ten sposób będą 2 osoby grały zamiast jednej, bo nowa postać będzie grana (w końcu pp coś został kupiony exp) no i h lvl będzie grał bo musi zarobić stracony exp.

Po za tym pewnie wiele jest takich osób, która jest zawiedziona zlikwidowaniem nona, zabraniem połowy lvl, skilli i ekwipunku, więc chcą oddać to co im zostało tym którzy grają. Tak ma mój brat, który stwierdził że nie ma zamiaru grać tylko po to żeby znowu wszystko mu odebrać.
Po 1 musisz miec 60 lvl zeby moc z tego skorzystac. Po drugie dostajesz 50% expa tego co stracil zabity. Czyli z 2kk co straci 200 lvl ty dostajesz 1kk.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 03:32   #26
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Ale taki szuja powie ci ze za gościa który ma 62kk całego expa wbiłem 100kk bo popatrzyl w tabelke expa i się produkuje fachowiec za miedziaki

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 26-08-18 o 03:38
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 18:33   #27
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Poczyniłem kroki, by odebrać dla graczy doświadczenie, które zdobyli poprzez system wojny. Chciałem w ten sposób ukarać wszystkich tych, którzy z premedytacją wykorzystali te niedopatrzenie a przy tym zachęcić nowych graczy do gry na serwerze - mniej wysoko poziomowych postaci to zawsze swego rodzaju plus.

Wycofuję się jednak z tego zamierzenia. Mimo iż nie podoba mi się to co się wydarzyło, a każdy kto wykorzystał zaistniałą sytuację do swoich celów jest w moich oczach moralnym przegranym, nie mogę ku swojej radości naginać regulaminu.

Jeden z Was przypomniał mi o ważnej zasadzie - lex retro non agit - prawo nie działa wstecz. Winę za zamieszanie ponoszę jedynie ja i każdego, który czuje się pokrzywdzony przepraszam. Nie mogę jednak karać innych za swoje błędy i brak zainteresowania sytuacją w odpowiednim momencie.

System zostanie odpowiednio zmieniony, by ten incydent już nie mógł się powtórzyć i na tym poprzestanę.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 21:10   #28
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

czytaj: Miałem wywalone na serwer przez pół roku, mówiłem że update będzie najpóźniej w grudniu, a wy z jakiegoś powodu jeszcze nie odeszliście i nadal gracie na tym serwerze, więc wam tego expa nie zabiorę, żebyście i wy nie odeszli xD

a no i jeszcze czytaj przekaz: kto chce niech jeszcze przez tych kilka dni wykorzysta zły system, to przymknę oko

(ja też mam wywalone na ten serwer od jakiegoś czasu, ale tak rozumiem tę wiadomość)

//dzięki za ostrzeżenie i 4 punkty karne ;]
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 21:15   #29
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał wilddd Zobacz post
czytaj: Miałem wywalone na serwer przez pół roku, mówiłem że update będzie najpóźniej w grudniu, a wy z jakiegoś powodu jeszcze nie odeszliście i nadal gracie na tym serwerze, więc wam tego expa nie zabiorę, żebyście i wy nie odeszli xD

a no i jeszcze czytaj przekaz: kto chce niech jeszcze przez tych kilka dni wykorzysta zły system, to przymknę oko

(ja też mam wywalone na ten serwer od jakiegoś czasu, ale tak rozumiem tę wiadomość)

//dzięki za ostrzeżenie i 4 punkty karne ;]
pierdolisz farmazony, zachował się z klasą
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-18, 21:18   #30
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Napisałem tylko jak ja to rozumiem, skoro ty masz inną opinię to spoko.
Bardziej mnie interesuje kiedy startuje nowy serwer. Może w następny piątek?

Ostatnio edytowane przez wilddd ; 26-08-18 o 21:27
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin