Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co wy na to?
Jestem na TAK 34 75.56%
Jestem na NIE 6 13.33%
Obojętnie 5 11.11%
Głosujących: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-03-18, 16:36   #21
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

jestem na nie, Jeżeli nie przestaniecie wyciągać mojego name w jakiś śmiesznych tematach to ja tez zacznę się bawić inaczej.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 16:44   #22
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Ja nie miałem na celu niczego dowcipnego, tylko że na 195 lvlu to logiczne że robisz większego expa i że używasz wszystkiego co sie da żeby było PG. Bez obrazy.

Chodzi mi o to że tak ogólnie, na ile wiem, to mag robi więcej expa niż rycerz.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 17:53   #23
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

<3 Chce tego bonusu!!!
__________________
"Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon "
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 17:59   #24
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał 356278 Zobacz post
Dokładnie resp na rybkach do 140 zreki to świetny Exp. Pójdź na th i zobacz kto biję więcecej a bezpieczne odległość to według twojej opini wynosi 4 kratki? Na wodnikach czy piaskowych 4 kratki bić nie dają. Zanim wciśniesz hotkey dostaniesz spela i łapę. Znasz plotki a starasz się zabłysnąć na forum. Płaczesz, a wojownik robi solo największy exp/h. Grasz postacią, która może stać takich 4 zwiadowcow I drapać się po tyłku. Powodzenia na wymarzonym licorze. Up prawdziwe polskie cebule, sam nie skorzysta to innemu nie da i jeszcze nogę podstawi.
Nie wprowadzaj community w błąd, Mag kreci największy exp/h potem woj, i na końcu zwiad.
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 20:19   #25
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Royalks Zobacz post
A więc mówisz, że chcesz to dodać zwiadowi, którego głównym skillem jest zręczność i dyst. Max kryt w broni wbudowany to 5% do tego dochodzi 2% z misji, 200 zręczności to kolejne 5%. Plus tę misje można dublować na jednak broni. Pamiętaj o czarze hape odes kpiro, którym sie spamuje na respie.

Pisałem Ci już w zgloszeniu ze taki zwiad biłby krytyk co 8/9 uderzeń.

Musiałbyś wytoczyć na prawdę dobry argument żeby przekonać administracje ;p
Gdzie kusza ma 5 % wbudowanego, co Ty ćpałeś ?!
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-03-18, 21:41   #26
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

Generalnie nie oddałem głosu (w ankiecie) bo zwiadem grałem ostatnio 2 edycje temu. Wymieniliśmy się złośliwościami przez co zapomniałem o jednej ważnej rzeczy, o której wspomniał Adasiek i potem Razel. Woj ze względu na duala wbija zręczność jak zwiad. Przez co teraz rzeczywiście ten krytyk w kuszy ma prawo bytu. Zwracam honor.

Wbudowany krytyk może wypaść nawet 5 procentowy. To że szansa jest jedna na milion w przypadku kruka to już druga rzecz ;p
__________________
Tyle o nas wiemy...
...na ile nas sprawdzono.
Royalks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-03-18, 16:26   #27
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

*Temat
Pomysł świetny, zasady skillowania zręki zostały zmienione, quest pozostał bez zmian. Kryty rycka są 50% mocniejsze ponieważ ma łatwiejszą drogę do osiągnięcia wysokiej siły(zwiad 100+ siły to koszt ponad 30 pnów). Dodanie 2% kryta w kuszy zmieni niewiele, nieznacznie zwiększy exp/h. Pozostaje temat magów, osobiście twierdze ze mając stały hit nie powinni dostać nic, ewentualnie 1 ataku do magicznej broni.

*Prawe Oko
Brak teoretycznej i praktycznej wiedzy, forumowy hejt, olać.

*Kruk
Dodanie możliwości dropu kruka z wodników to bardzo zły pomysł. Daliście monopol dla 2 najwyższych wojowników na zarabianie mega kasy. Wodniki od powstania altaronu biją tylko woje, ewentualnie woj+mag. Kruk potrzebny jest dla zwiadów i nie mają możliwości go zdropić. Jeszcze ułatwienie wejścia na wodniki... Czy Makon ma jakies specjalne względy ? Proponuje zmianę na jednego z potworów Wieczny Pokutnik,Profan, lub któryś z Lodowych.

Cały czas spędzony na altaronie grałem Wojownikiem, jest najsilniejszą profesją jeżeli chodzi o gre solo, lecz jego wyskillowanie jest najtrudniejsze. Nigdy nie broniłem zwiadków, ale dodanie 2% kryta prawie nic nie zmieni. Ważniejszym problemem jet drop kruka z wodników... to chory pomysł.Walczcie o swoje, ponieważ nerf zwiada był konieczny, ale teraz jest po prostu za słaby.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-18, 00:59   #28
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Zacznijmy od tego co ty za prz******niem pier***lisz? zwróciłem uwagę wejścia na wodniki i się okazało ze był bug którego admini nie byli świadomi bo prócz mnie i Dacka ( UWAGA TO ZWIAD A NIE MAG ) nikt tam nie expi bo exp jest chu... ale oczywiście milion edycji temu tam sami wojowie siedzieli to na bank tam dalej 1.5 miliona na godzinę. Uwielbiam jak ludzie zabierają głos nie mając żadnego pojęcia o obecnej sytuacji :)
Zarobiłem mega kase xD sprzedałem 4 kruki i na serverze już nie ma innych zwiadów którzy by chcieli to kupić. PURE PROFIT.

50% mniejsze kryty ma zwiad od woja? także ciekawe, skąd te informacje tak z ciekawości? moje kryty 1.6k, Dacka 1.3k- 50% jakby nie patrzeć ( Pomijam fakt ze Dacek ma o 20 lvl mniej niz ja, wiec na logikę jeszcze z 5 skilli dista wbije )


Kruk ma spadać z profanów,Pokutników, lodowych? Spoko. to ja poproszę Szpona z kościanego smoka albo czegoś podobnego:)

Czemu Zwiad ma zdobywać prawie end game bron z gównianego moba? a ja muszę brać team 6 osobowy żeby zdobyć swoją?
Makon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-18, 10:19   #29
Royalks
Doradca
 
Avatar Royalks
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Gdańsk
Postów: 324
Domyślnie

Małe sprostowanie: nagrody nie można dublować. Nawet jak ktoś z innego konta wbije bonus misją wcześniej. Zle zrozumiałem gościa, który opracowywał ten quest.

Można jedynie podbić wbudowany kryt. Sory za wprowadzanie w błąd.
__________________
Tyle o nas wiemy...
...na ile nas sprawdzono.
Royalks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-03-18, 10:49   #30
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

A cóż to za bug ? Otwieranie wejścia po kilka razy, żeby potu transportować to bug? Pięć lat tak sie tam wchodziło, nikt nie zmienił. Jeżeli chodzisz tam ze zwiadem to sie ciesze, lecz jest to nieopłacalne, więc albo nie masz już żywcem kogo tam zabrać albo masz za dużo kasy ze sprzedaży pacc ;] Mi chodziło o to, że zwiad solo nie ma możliwości dropac kruka.

Co do dropa najlepszą opcją jest Ymirson. Szpon spada z Garga, Pogromca Smoków z bagiennych. Wprowadzenie tej zmiany pomoże w zbalansowaniu możliwości zdobycia jak to nazwałeś "end gameingowej" broni. Dla zwiada ostatnia bron to orzeł. Dzięki tej zmianie "prawie end gameingowe" bronie będą możliwe do zdobycia jedynie w TH, i to z założenia logiki altaronu jest najlepsze rozwiązanie.

Woj 150 siły, zwiad 100, różnica w krycie 33%. Chyba ze masz 90 siły i nie rozdałeś pnów.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin