Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-08-13, 21:46  
Domyślnie Ankieta II - jaki potwór zasługuje na największe zmiany?

W ostatniej ankiecie, wypowiadaliście się na temat profesji, która zasługuje najbardziej na poprawę. Najwięcej głosów, bo aż 56 otrzymała profesja zwiadowcy, drugie miejsce zajął wojownik z 45 głosami, a na trzeciej pozycji uplasował się mag otrzymując 32 głosy. Zagłosowaliście łącznie 133 razy w ankiecie, z czego 62 osoby uzasadniły swój wybór pisemnie. Padło wiele naprawdę ciekawych propozycji i obszernych opinii, które na pewno będą brane pod uwagę podczas wprowadzania zmian w zbliżających się aktualizacjach. Dziękujemy!

Jak obiecaliśmy, spośród osób wypowiadających się będzie losowany trzydniowy status szlachecki. Szczęśliwą[*] osobą został użytkownik Ezreal, serdeczne gratulacje! Jednocześnie przypominam o specjalnych nagrodach dla osób najbardziej aktywnych! A jeśli w tej ankiecie zostanie przekroczona liczba 50 postów, rozlosujemy dwa statusy szlacheckie!

W dzisiejszej ankiecie, możecie głosować tylko w postach, gdyż możliwych odpowiedzi do wyboru jest zbyt wiele. Pytanie na drugi tydzień brzmi:

Cytat:
Który potwór zasługuje na największe zmiany? Uzasadnij swój wybór i przedstaw zmiany, które byś wprowadził/a.
Proszę o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tej zasady będą karane.

Temat zostanie zamknięty 31 sierpnia. Zapraszam więc do wypowiadania się!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta poprzez stronę www.losowe.pl

Ostatnio edytowane przez Tron ; 01-09-13 o 20:24.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Tron jest nieaktywny  
Stare 26-08-13, 23:59   #41
Artur II.
 
Avatar Artur II.
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

wedlug mnie to czerwie bardzo malo expa 0 dropa
Artur II. jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 03:55   #42
apophenion
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 6
Domyślnie

1. Abitańskie Monstrum - A teraz pomyślmy dlaczego... Ahh no tak... Patrząc na to że jest to potwór questowy którego najczęściej się spotyka przy wykonywaniu misji, jest stanowczo za mocny, zbyt mocne dmg moim zdaniem.

2. Mysmenia - Przesadzone dmg, marny loot... po wybiciu ok 50. nie spadło kompletnie nic :)

3. Szeregowy - To już jest poprostu śmieszne... Taki nowy gracz wybiera się na krasnoludy... niby fajnie ładnie wszystko mu sprawnie idzie a tu nagle wyskakuje Szeregowy... Pierwsze skojarzenie z Dwarf Soldier który wcale nie był taki mocny więc nacieramy na niego... a tutaj nagle dostajemy placka za 90 i co się dzieje, nie obkupiony nowy gracz nie ma zbytnio szans w starciu z nim.

4. Widmo - No wydaje mi się że mana drain to on ma zbyt zajebisty... Drain po 4~~ many w moim przypadku to chyba za wiele?

5. Troll Twardziel - Powiedzcie mi... dlaczego on klepie wszystkie moby dookoła pożerając przy tym exp hm..?

6. Drzewce - Nigdy nie spotkałem tam nikogo... ciekawe dlaczego? Odpowiedź jest prosta, tak kolosalne waste że szok.. jeżeli na wejściu łapiemy już mana drain, parala odebranie draina byłoby dobrym wyjściem...

7. Rekinołaki - Przesadzone dmg / ilość hp...

8. Żywioły Energi/Wody - No moim zdaniem tak samo jak w większości przesadzone dmg

9. Wiwerna - Dlaczego na yellow hp zaczynają już uciekać ?

10. Zabójczynie - Zbyt szybki atak, w przeciągu chwili może zadać ciężkie obrażenia, patrząc na jej hity zauważone przeze mnie 50-100 nie są spore ale jak atakuje 3-5x pod rząd to coś tu nie halo ta?

11. Kościej - Niby nieumarły a zapierdala jak Usain Bolt

Wymieniać można by było w nieskończoność... No ale zabrakło by czasu :D

Ostatnio edytowane przez apophenion ; 30-08-13 o 03:31
apophenion jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 19:30   #43
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Mysmenia - po zabijaniu sporej ilości tych potworków stwierdzam jednoznacznie exp jest praktycznie znikomy (tyle samo a nawet trochę więcej jestem w stanie zrobić na krasnalach) jak i lota praktycznie w ogóle nie ma, na spędzone tam 3 godziny wydropiłem Zaibatsu sztuk dwie oraz Kościste Nogawice sztuk jedna no i troszkę praktycznie nic nie wartych śmieci.
naus jest nieaktywny  
Stare 27-08-13, 21:55   #44
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Niech trolle twardziele widzą niewidzialnych i zmniejszyć z nich loot (ze wszystkich trolli) bo na niskich lvl jest tam naprawde za szybki exp i do tego wychodzi się na zero albo lekki minus, już ktoś pisał że najpiwr muszą zarobić na pierścienie (jeśli nie są nekromantami) ale zrobienie paru lootbagów na 20-30 lvl nie jest adekwatne do wyciągania 100-200k/h. Zwiększyć lekko siłe, exp i loot dla elfów i orków(tylko Berkserkerów nie zmieniajce) dodajcie jakieś itemki typu katana, płytowy pancerz, siekiera (rzadko) myślę że to zachęci graczy w przedziałach lvl 10-15 do grupowych polowań tam bo teraz te miejsca naprawdę świecą pustkami i są tylko dlatego "jak to gra rpg beż elfów i orków?!" hmm i w sumie to wszystko miałem okazje sprawdzić wszystkie potwory (poza tymi nowym najsilniejszymi typu gargantuany, szkwały, praojce itp) na różnych przedziałach lvl i dla mnie jest w miare okej (pozatym że dla mnie wszystko powinno być trudniejsze :D)

smuci mnie troszkę że większośc ludzi z non-pvp pisze że albo coś jest za silne albo że ma słabego lota, ta gra i tak jest już łatwa... mam nadzieje że administracja nie bedzie szła w tą strone :)

@down no może przesadziłem z 20 lvl ale taki 30-40 już tyle wyciągnie a i tak bedzie to o wiele za dużo.

Ostatnio edytowane przez sidexxx ; 27-08-13 o 23:02
sidexxx jest nieaktywny  
Stare 29-08-13, 20:59   #45
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Orkowie - Moim zdaniem są całkiem bezużyteczni. Nie słyszałem ani nie widziałem aby ktokolwiek tam expił. Dodac im więcej hp, lepszy loot oraz exp - coś w podobie trolli byłoby ok.

Konkwistadorzy, ?Bagieny? - to samo co wyżej. Żywej duszy tam nigdy nie widziałem.

Strzyga
- prawie z każdej leci biały materiał(chyba że mam takie szczęscie lecz wątpie bo dzieje się to na każdym refilu). Więc pomniejszyc drop rate na szmatkę.
Zly On jest nieaktywny  
Stare 29-08-13, 22:01   #46
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

żywiolaki wody maja za duze dmg wzgledem expa jaki sie za niego dostanie i w porownaniu z innymi zywiolakami
czerwie jakis loot ciekawszy jakies miedziaki czy jakies bronie co da sie sprzedac
a propo respu z trollami twardzielami dodac jakies mobki co widza niewidzialnych i troche respa powiekszyc przez co bedzie w miare exp i nie beda tam latac 30 lvl z ringami na nie widke

Ostatnio edytowane przez Kennis ; 29-08-13 o 22:06
Kennis jest nieaktywny  
Stare 30-08-13, 08:52   #47
kedzi0591
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Jestem nowy więc ciężko mi się o wszystkich potworach więc proszę o wyrozumiałość jeśli napiszę coś nie tak.

Smoki. Smoki nie powinny uciekać, dlaczego tak potężne istoty, które występują we wszystkim co ma związek ze światem fantazy, które są potężne i stąpają po ziemi od wieków uciekają gdy mają mało życia? Według mnie powinny walczyć do końca bo wyróżnia je odwaga i wielka siła. Wszystkie rodzaje smoków oprócz tych młodych powinny walczyć do końca.

Wampira. Zmieniłbym nazwę na Wampirzyca, wampira brzmi jakby ktoś pytał "Nie ma kogo/czego?" Nie ma wampira :P

Ostatnio edytowane przez kedzi0591 ; 30-08-13 o 09:19
kedzi0591 jest nieaktywny  
Stare 30-08-13, 13:30   #48
Dreat
 
Avatar Dreat
 
Zarejestrowany: Kwi 2010
Skąd: Tricity
Postów: 82
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Dreat
Domyślnie

Powinniśmy się bardziej skupić na rodzimych stworzeniach i to z nich czerpać inspirację. Mamy swoje własne legendy i stworzenia, co za dziada pradziada żyły w kniejach, warto by z nich skorzystać. Byłoby ciekawiej.
__________________
But no matter how distant in space or time
One constant remains
Chaos.
Dreat jest nieaktywny  
Stare 30-08-13, 17:06   #49
Draugh
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Moim zdaniem powinny zostać zmienione czerwie( wiekszy exp) w tym momencie sa one nie oplacalne w porownaniu do krasnali.

Minotaury- niby jakis tam exp ale w zasadzie nikt tam nie chodzi, czemu ? waste dla low lvli. Proponowalbym dodanie jakiegos itemku do lootu.
Draugh jest nieaktywny  
Stare 31-08-13, 01:17   #50
Byko
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Domyślnie

Cytat:
Napisał Draugh Zobacz post

Minotaury- niby jakis tam exp ale w zasadzie nikt tam nie chodzi, czemu ? waste dla low lvli. Proponowalbym dodanie jakiegos itemku do lootu.
Na 45 robiłem tam 50-70k/h, a tyle da sie zrobić i na 35, tyle że waste.

Zmienić koscieja. Jest dużo za szybki, oraz jego obrażenia są zbyt kolosalne. Błagam, tylko mi nie wylosujcie pacca na to acc >.<.
__________________
twój talent to śpiewanie lalala do baletu, lapaj faje, mentalnie dupy,dajesz, a ziomom twym mentalnie stanie, he.
~Byko
Byko jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin