Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-03-14, 02:51   #1
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie Status Szlachecki - Zamrożenie

Cześć, wpadłem na wspaniały pomysł który możliwe że już padał lecz nie zaszkodzi by pojawił się znowu tym razem moimi słowami. Przechodząc od razu do sedna sprawy opiszę w miarę jakby to miało działać.

Jak wiemy często zdarza się sytuacja kiedy mamy przysłowiowy "pacc" na 30-60 i więcej dni a prywatne sprawy powodują że musimy wyjechać, odpuścić grę, i inne tego typu rzeczy co powoduje bezsensowną stratę zamówionych przez nas dni "pacc". Pomysł mój wyglądałby następująco..

Osoby mające na koncie np.+30dni statusu szlacheckiego mogłyby zablokować go, jednocześnie blokując dostęp do swojego konta tak by nie wdzierały się jakieś błędy że ktoś zablokował "pacc" a gra sobie dalej na tym samym "pacc". Zablokowane konto rzecz jasna wyświetlałoby odpowiednią informację np.-Twoje konto zostało zamrożone, aby je aktywować prosimy zrobić to w panelu zarządzania kontem -. Jest oczywiście wiele rozwiązań tego pomysłu, wnoszę jednak o konkretne rozpatrzenie go jeżeli przypadnie adminom do gustu ponieważ sam miałem ostatnio przypadek gdzie prywatne sprawy nie umożliwiały mi aktywną grę a na koncie zmarnował się status szlachecki który był na 44dni.

Pozdrawiam
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 03:00   #2
Sunshine
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 9
Domyślnie

Pomysł fajny ale Administracja straci na tym $$$, więc na jakieś 99,9% nie przejdzie :D
Sunshine jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 08:52   #3
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Nikt nie zmusza Cię przecież do kupna SS na 60 dni :) Możesz kupować po 3-5-7 dni a tym sposobem nie stracisz wiele w przypadku opuszczenia gry na jakiś czas.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 09:09   #4
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

nikt nie przewiduje też przyszłości, tak więc załóżmy, że kupuje pacc na 60 dni a tu nagle jest dupa bo Huragan Ksawery szaleje i nie mam prądu ;o to wbijam jak najszybciej na neta w komórce i zamrażam sobie pacc i jest spoko :D

~true story~
Arkon jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 13:27   #5
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

W sumie spoko, ale taka opcja powinna pobierać każdorazowa od 3 do 7 dni pacca, żeby nie bylo ze ktos pogra 1h potem zamrozi, i jutro znowu tak ;d
Mastach jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 13:50   #6
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

A nie lepiej zrobić tak żeby pacc lecial tylko wtedy kiedy jestesmy w grze
wejnos jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 14:34   #7
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Pacc jest na tyle tani(w porównaniu do innej tibiozy), że jestem przeciw jakiemukolwiek zamrażaniu go.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 15:28   #8
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

"Jestem przeciwny zaoszczędzaniu pieniędzy innych gry!" Żałosne :D

Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Nikt nie zmusza Cię przecież do kupna SS na 60 dni :) Możesz kupować po 3-5-7 dni a tym sposobem nie stracisz wiele w przypadku opuszczenia gry na jakiś czas.
Kupowanie pacca na 3-5-7 przysporzy nam o WIELE większych strat, poza tym jest to mniej wygodne (opcja sms)
cewix jest nieaktywny  
Stare 18-03-14, 16:57   #9
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Powiedz mi zatem jak z Twojego punktu widzenia wyglądałaby sprawa z domkami? Także byłyby zamrożone? Czy automatycznie traciłbyś swoje cztery kąty? Pomysł na nie. Wg mnie administracja powinna mieć coś za trud jaki wkłada w rozwój. Im tego więcej tym większa zaangażowanie ;) dobrze zarabiający pracownik (tutaj administrator) = szczęśliwy pracownik = wydajny pracownik.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 21-03-14, 08:13   #10
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Rzeczywiście czytając wasze opinie widzę że to byłoby bez sensu.


Cytat:
Napisał Veliothe Zobacz post
Powiedz mi zatem jak z Twojego punktu widzenia wyglądałaby sprawa z domkami? Także byłyby zamrożone? Czy automatycznie traciłbyś swoje cztery kąty? Pomysł na nie. Wg mnie administracja powinna mieć coś za trud jaki wkłada w rozwój. Im tego więcej tym większa zaangażowanie ;) dobrze zarabiający pracownik (tutaj administrator) = szczęśliwy pracownik = wydajny pracownik.
Jeżeli nazywasz to zarobkami
Zenon von Wons jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin