Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: j.w
reset charów 40 35.40%
powiększenie xp potrzebnego na lvl 12 10.62%
nic nie trzeba robić 61 53.98%
Głosujących: 113. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-08-13, 15:46   #11
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Szczerze mówiąc reset postaci będzie JEDYNYM sensownym wyjściem po re-worku profesji, zaklęć i podprofek. Nie ma się co oszukiwać, każdy będzie wtedy patrzył łakomie na co inne, a wszystkim by było szkoda zaczynać od nowa. Zresztą. Naprawa PNów, inne rzeczy. Jak na moje, to gdy takie rzeczy ulegną zmianom, trzeba by zresetować wszystko, dla dobra ogółu. Bo rozliczanie PNów potem, naprawy, poprawki, płacze, że czemu moja postać teraz jest taka słaba... nie. Ja jestem za resetem, ale dopiero gdy wszystko zostanie zrobione z tego, co jest wymagane od dawna. Balansacja, rework, poprawki, czary, insze rzeczy.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 15:55   #12
Majkul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 745
Domyślnie

Pozwoliłem sobie dodać opcję: nic bo widzę że paru ludzi ma w tym temacie odmienne zdanie.

Przy okazji, przypominam że sama ankieta i wypowiedzi graczy są nieoficjalne, więc nie należy na ich podstawie wyciągać żadnych wniosków
Majkul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:14   #13
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Matko bosko częstochowsko i ostrobramsko cóż to za głupota ;O Resetu postaci chcą chyba osoby którym się poprzewracało. Jak nie macie co robić to wasz problem. Trzeba było nie grać nałogowo jak jacyś narkomani. To administracja powinna zapewniać nowe rozrywki jeśli wszystkie już zostały zapoznane. Totalny ŻAL że aż ciśnie :d
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:17   #14
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

nie róbcie żadnych resetów charów -.- co wam to w ogóle da? zrobią ten głupi balans a za jakiś czas znowu takie nobki wpadną i będą płakać że chcą res charów bo dupa ich boli że nie mogą wbić takiego lvl jak irvizz czy ktoś inny z 200lvl+ ogarnijcie się i zacznijcie grać nie patrząc na innych, reset lvl jest jak najbardziej złym pomysłem i wpłynie on bardzo negatywnie na liczbę graczy w tej grze jak na samą rozgrywkę, chcecie hard exp to niech wam zrobią oddzielny serwer z expem 0,1 gdzie za demona będziecie dostawali 100xp i se grajcie.
Gekko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:21   #15
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Restes charow i reset mózgów dodajcie .. a graczy prosze o glosowanie na to drugie.

W sumie jak ludzie maja tak swietne pomysly i propozycje . To ja napisze o tym zeby od grudnia elfy biegaly z prezentami , starsi panowie w czerwonych kapeluszach z saniami i reniferami dowozili na respy , o niech jeszcze daja nam amulety szczescia 50% lepszy loot i szansa na unikalny przedmiot . chyba tyle Dziekuje.

Wyslij sms o trescji Juju Rose na +894556286458954 lub napisz list do sw mikolaja.
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:22   #16
tarzan15
 
Avatar tarzan15
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 13
Domyślnie

Osobiście żadna z opcji mi się nie podoba, jeśli już to jestem za zwiększeniem siły potworów, żeby nawet na krasnale chodziło się w dwie, trzy osoby. Przede wszystkim nie ruszać expa potrzebnego na lvl (chyba żeby zmniejszyć straty podczas śmierci).
tarzan15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:24   #17
davido1616
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 1
Domyślnie

Zwiększenie expa potrzebnego na lvl jest nieuczciwe wobec nowych graczy - to na tyle.
davido1616 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:46   #18
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Zastanawiam się czemu tutaj ludzie myślą takimi ograniczonymi torami.
Reset postaci jak już by było, to nie punktów doświadczenia i bijcie sobie znowu od 1 poziomu, tylko na przykład wyczyszczenie skilli i możliwość rozdania PN na nowo w zależności od poziomu. Poza tym, wyczyszczeniem pewnie niektórych zadań, jak już cofnięciem poziomów nieznacznie, czyli, jeśli wszystkie potwory by dostały -20% expa, to każda postać ma -20% expa i na tej podstawie przeliczenie nowego poziomu. Zaznaczam, przykład, żeby mnie ktoś tu nie zjadł. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:47   #19
Saabiinaa
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 1
Domyślnie

Zróbmy reset i poodbierajmy statusy szlacheckie! :D
Będzie wszystko od 0 :D:D:D
Zresztą i tak wielu graczy już nie gra :P:P:P
Saabiinaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-13, 16:48   #20
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Ja jestem za usunięciem postaci i zaczęcia wszystkiego od nowa.
Amara12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin