Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jaką widzisz przyszłość dla nowego serwera i obecnego CPVP?
Nowy serwer NON PVP, serwer CPVP zostaje bez zmian 24 18.60%
Nowy serwer PVP, serwer CPVP staje się NON PVP 76 58.91%
Żadna z powyższych 29 22.48%
Głosujących: 129. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-22, 15:38   #31
keroseforP
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 213
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
To jest bardziej przez drop ratio. Powiem ci na moim przykładzie. Na 30 refili na piromantach zdropiłem 2 orły, demon hełm, bitewny pancerz i 2x bitewne buty.

Piromantów zabijałem z 30 na refil. Kapłanek z 20. Czempionów z 60 Magów ponad 80.

Takżę na 1800 czempionów spadł mi bitewny pancerz, a na 900 piro 2 orły.

takim rycem (ktory najbardziej potrzebuje seta do expa) to se mozesz helm zdropic jako tako (giga rare z hydry raz na 5-6 refilli spada albo i rzadziej) do tego masz jeszcze nogawice z monstr np taki anqua 150 rycem tam chodzil 17 refilli zrobil takich godzinnych i spadly wreszcie nogawice a to juz nie jest spot pod ryca

no i jeszcze starsze smoki mysle ze jak tak przesiedzisz tam ~20-30 godzin to dropniesz sobie buty rycem i na tym sie konczy bo pancerz leci z profanow ktorych solo nie pobijesz essa
keroseforP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-02-22, 17:30   #32
trup5831
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 28
Domyślnie

jestem za zrobieniu servera pvp i non pvp oraz sezonowego servera gdzie będzie można przenieść postać na non pvp i na pvp z tym że na pvp cała postać by została przeniesiona z lvl itemami skilami, Non pvp skolei zostałaby przeniesiona postać nie co osłabione z faktu że nie można skilować na drugim graczu. I zróbcie coś z licznikiem ile osób się zalogowało albo przybyło to jest bardziej oszukiwanie nowych graczy że ten server jest zaludniony a jest odwrotnie.

Ostatnio edytowane przez trup5831 ; 03-02-22 o 07:05
trup5831 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-22, 17:52   #33
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

@up
+1 :D
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-02-22, 12:13   #34
michal900
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie Witam

Tak jak inni już pisali, również to napisze: ZOSTAWCIE SERVER CPVP W SPOKOJU. Po więcej mojej wypowiedzi zapraszam do tematu o przenoszeniu postaci. Pozdrawiam, Sathera
michal900 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 19:18   #35
Exemeres
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 6
Domyślnie

CPVP zostawiłbym bez zmian. Nowy serwer nonPVP. Wydaje mi się, że to będzie jedyne sensowne rozwiązanie.
Ludzie sporo czasu poświęcili oraz już dorobili się poziomów i skilli na CPVP, co raczej wyklucza możliwość przenoszenia postaci na NON. Zmiana trybu raczej też nie przyniesie korzyści, bo nowi gracze będą mocno stratni brakiem możliwości wspólnego trenowania, a niektórzy właśnie dla walk zaczęli grać na PVP.
Exemeres jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 20:37   #36
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exemeres Zobacz post
CPVP zostawiłbym bez zmian. Nowy serwer nonPVP. Wydaje mi się, że to będzie jedyne sensowne rozwiązanie.
Ludzie sporo czasu poświęcili oraz już dorobili się poziomów i skilli na CPVP, co raczej wyklucza możliwość przenoszenia postaci na NON. Zmiana trybu raczej też nie przyniesie korzyści, bo nowi gracze będą mocno stratni brakiem możliwości wspólnego trenowania, a niektórzy właśnie dla walk zaczęli grać na PVP.
Proszę mniej pić. Pozdrawiam.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin