Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-04-16, 03:40   #61
Mesmerize
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Skąd: Lublin
Postów: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Ale Wy jesteście dziurawymi dupami...
Teorie spiskowe to widzę u Was codzienność...

Czemu nie wprowadzili?
Każdy dodatek wiąże się z innym dodatkiem, a żeby napisać cokolwiek potrzeba czasu. Ja napisałem Wam, że altaron ma taką kolej rzeczy, bo pracownicy są styrani kupą czasu zapieprzania przy nim, a Wy doszukujecie się niechęci do dania graczom updejtów.
Zrozumcie, że nie każdy ma 15 lat i jest 'mistrzem świata' i żeby żyć trzeba jeść, a żeby jeść nie wystarczy otworzyć lodówki.
Znacie praktycznie każdego administratora, pogooglujcie sobie, sprawdźcie czy siedzi teraz w fotelu z założonymi rękoma i grymasem na twarzy...
Chcecie update to je napiszcie. Nie zrobicie tego za darmo? To nie wymagajcie od innych.
Płacę - wymagam, to do właściciela, a nie jeździcie po ludziach, którzy i tak zrobili dobrą robotę.
Cytat:
Każdy dodatek wiąże się z innym dodatkiem, a żeby napisać cokolwiek potrzeba czasu. Ja napisałem Wam, że altaron ma taką kolej rzeczy, bo pracownicy są styrani kupą czasu zapieprzania przy nim, a Wy doszukujecie się niechęci do dania graczom updejtów.
- A więc zapierdalają na tyle że od miesięcy nie mają czasu napisać news'a na stronie.

Cytat:
Chcecie update to je napiszcie.
Ok ok, już wprowadzam nowy update pisząc sobie na trade... / Daj dostęp
do projektu to je zrobie.



Cytat:
Płacę - wymagam, to do właściciela, a nie jeździcie po ludziach, którzy i tak zrobili dobrą robotę.

Nie interesuje mnie kto jest właścicielem i kto zgarnia hasj, ale jeżeli wpłacam realne pieniądze, to chyba można coś zaproponować nie?(CHOCIAŻBY NA FORUM)

------------------------------------------------------------------------



Odwiedziłeś linki które wkleiłeś?

------------------------------------------------------------------------

Info ze storny KRS nic nie tłumaczy.


A ode mnie:

#JestemTuABySieSmiac

ja pierdole.

Ostatnio edytowane przez Mesmerize ; 05-04-16 o 03:51
Mesmerize jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 04:09   #62
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mesmerize Zobacz post
- A więc zapierdalają na tyle że od miesięcy nie mają czasu napisać news'a na stronie.
Kto? Widzisz tu kogoś? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to cofaj się do szkoły podstawowej.

Cytat:
Ok ok, już wprowadzam nowy update pisząc sobie na trade... / Daj dostęp
do projektu to je zrobie.
Napisz update, wyślij w prywatnej wiadomości, przekieruje to w odpowiednie miejsce skoro jesteś taki pełen werwy.


Cytat:
Nie interesuje mnie kto jest właścicielem i kto zgarnia hasj, ale jeżeli wpłacam realne pieniądze, to chyba można coś zaproponować nie?(CHOCIAŻBY NA FORUM)
Masz prawo, nikt nie broni. Póki co nie proponujesz tylko napierdalasz od rzeczy.

------------------------------------------------------------------------

Cytat:


Odwiedziłeś linki które wkleiłeś?
Każdy jeden, w końcu je googlowałem, zajęło to aż 5 minut i dało 'niezadowolonym konsumentom' dostęp do osoby, która odpowiada za tą sytuację, a przynajmniej szansę na dostęp.

------------------------------------------------------------------------

[quote]Info ze storny KRS nic nie tłumaczy.[quote]

Masz tam nazwiska i inne dane firmy, chcesz tak bardzo napisać co myślisz o osobie, która 'ciągnie twoje piniąszki' to masz uproszczoną o 5 minut drogę.


Cytat:
A ode mnie:

#JestemTuABySieSmiac

ja pierdole.
chyba sam siebie w ten łeb.



Zapraszam do gównoburzy jak za starych lat.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 05:11   #63
Mesmerize
 
Zarejestrowany: Lis 2015
Skąd: Lublin
Postów: 39
Domyślnie

@Windykator Może się myle, ale Ty przyjacielu chyba nie czytasz tego co piszesz.


1. Osoby tworzące grę rzecz jasna, chodzi o support / obsługe / administrację czy jak to tam profesjonalnie nazwać.


2.Prywatna wiadomość? to przecież jak grochem o ściane, nikt nie odpowiada.


3. Mało ludzi proponowało zmiany w ostatnim czasie? zauważyłem że aż robią "bunt" chcąc zmian, a administracja co? CZYT PKT 2.


4. Ok, masz rację


5.
Cytat:
sprawdźcie czy siedzi teraz w fotelu z założonymi rękoma i grymasem na twarzy...
Chodzi mi o to że z googli się nic nie dowiemy co aktualnie robią


Pogubiłem się już.
Mesmerize jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 05:30   #64
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

pytanie co my gracze/uzytkownicy mozemy zrobic abyprzerwac ten lancuh



pisane z tl masa bledow przepraszam
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 06:06   #65
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

To musisz zaczerpnąć wiedzy z forum na temat tego co się obecnie dzieje z projektem, bo chyba przespałeś kupę czasu.
Szkoda mi komentować, poświęć kilkanaście minut i się zorientuj na własny rachunek.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 07:45   #66
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Dajcie numer do Bosala/prezesa bo jestem na telefonie i sam nie poszukam . Zadzwonie i nagram wam wszystkim rozmowe. Numer dajcie tu badz na priva

Ostatnio edytowane przez begar321 ; 05-04-16 o 08:15
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 08:48   #67
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Szukałem iLopu w gogle, trafiłem na ten profil:

https://www.linkedin.com/in/bosal

okazało się, że Bosal ma na imię i nazwisko tak i siak...

Postanowiłem poszukać w gogle Pregusi...

Okazało się, że ma na nazwisko tak i owak...

Okazało się, że ma w znajomych imię i nazwisko powiązane z Bosalem, tak dotarłem do jego oficjalnego profilu na facebooku:

https://www.facebook.com/jakub.boski?ref=ts&fref=ts

tu trop się urywa, bo ostatnie posty są z 2014, ale... jakaś wskazówka jest.

@a jednak!

Polecam fotografa!
https://www.facebook.com/boskiphotography/?pnref=lhc



To chyba challenge z tą 'odpowiedzią tego samego dnia' :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.

Ostatnio edytowane przez Windykator ; 05-04-16 o 08:58
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 10:04   #68
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Też go kiedyś wyśledziłem.

Co do oburzenia, że niby płacąc za SS możecie wymagać nawet aktualizacji, ale chociażby odpowiedzi od administracji.

Tu macie wypisane co dostaniecie kupując status:
http://altaron.pl/premium/index
Czy któryś z Was posiadając status tego nie otrzymał?

Kilka punktów z regulaminu ogólnego:
1.9 Administracja nie ma obowiązku odpowiedzi na wszystkie wiadomości przesłane do niej.
2.4 Rozgrywka jest darmowa, istnieje jednak możliwość kupna usługi premiowanego czasu - Statusu Szlacheckiego.
3.1 Usługa Statusu Szlacheckiego jest w grze Altaron czasem premiowanym umożliwiającym wykorzystywanie dodatkowych możliwości opisanych dokładnie pod adresem: altaron.pl/premium.

W sumie jest jednak jeden ratunkowy ustęp, na który można się powołać:

3.2 Administracja gry Altaron ani żadne inne podmioty nie zajmują się sprzedażą usługi Statusu Szlacheckiego w rozumieniu ścisłym. Sprzedawane są usługi (w postaci rozwijania przedstawionej fabuły, rozwijania serwera, administracji strony i forum), zaś ich zakup może zostać nagrodzony w postaci usługi Statusu Szlacheckiego na podstawie przyjętych i przedstawionych przeliczników. Przyjmowaniem płatności od klienta zajmują się serwisy: Płatności.pl, PayPal, MoneyBookers oraz operatorzy SMS Premium.

Czyli w efekcie kupujemy usługę administracji grą i jej rozwoju. Oni zaś biorą od nas kasę i kompletnie nic z tym nie robią. Myślę, że to jest właściwa podkładka by napisać do Bosala.

Z drugiej strony - jest bardzo duża szansa, że wtedy po prostu zamknie projekt. Facet będący prezesem tylu firm, który do swojego projektu zalogował chyba tylko raz, dokona prostego rachunku.

Do tej pory Altaron żył dlatego, że kasa z SSów szła w całości na konta firmy, nie generował żadnych kosztów.
* Gra o ile mi wiadomo stoi na serwerach przez tę firmę posiadanych (czyli w sumie za darmo).
* Administracja robiła grę przy okazji swojej normalnej pracy, nie dostając za to dodatkowej gaży z Altaronu.
Teraz, gdy Bosal stanie przed perspektywą zatrudnienia kogoś i dania mu za to kasy, może po prostu zamknąć projekt albo... albo go sprzedać
Altaron to dla niego problem nieproporcjonalny do zysków.

PS: Chyba ktoś tu działa, bo właśnie odebrano mi dostęp do działu wybrańców i doradców. Mogło stać się to wcześniej i po prostu nie zauważyłem.

Ostatnio edytowane przez Catthon ; 05-04-16 o 10:21
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 10:33   #69
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Mi odebrano zdecydowanie parę tygodni temu :>

Trannitis, liczmy hajsy <sarkazm> :D
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-04-16, 10:37   #70
Smoczy Pogromca
 
Zarejestrowany: Wrz 2015
Postów: 25
Domyślnie

Panowie dobra robota.
Smoczy Pogromca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin