Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-05-14, 19:16   #1
Atnamorken
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 9
Domyślnie Zabawy z psuciem gry ;)

Więc tak... widzę, że wszyscy płaczą o nieudany update. Faktycznie trochę wam nie wyszedł, dlatego wpadłem na pewien pomysł.
Co administracja na to, aby otworzyć nowy serwer, taki serwer jaki był na początku altaronu, co prawda nie wiem jak to wtedy wyglądało, ale wszyscy miło wspominają te czasy. Ten serwer oczywiście mógłby zostać i nadal byście mogli psuć tą grę kolejnymi upkami ;)

A no i zapomniałem... może w końcu udałoby wam się stworzyć ten wymarzony balans i dużo graczy wróciłoby na ten serwer.
Atnamorken jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 19:17   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Nie wszyscy..

ajjj znów Altaron upada cholera co tu robić.

Ps. nawet nie zaznałeś smaku tej aktualizacji a wypowiadasz się jakbyś wiedział wszystko ;/
Walles jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 19:18   #3
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Nie wszyscy..

ajjj znów Altaron upada cholera co tu robić.
Jak to co? Narzekać!
Altaron upada od 3 lat. Widać, że z dużej wysokości, bo do tej pory nie upadł.

@topic
Raczej coś takiego nigdy nie będzie miało miejsca.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 19:28   #4
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

@up: A może nigdy nie "wzniósł" się na szczyt i nie ma z czego upadać?

A istnieje w ogóle kopia plików serwera sprzed trzech lat? Pomysł kretyński i tak.
Tron jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 20:13   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nie przesadzaj z tymi wszystkimi profesjami. Rycerzem 1h duchem i 2h nekro gra się przyjemnie.
Mag nekro i Zwiad duch chyba najbardziej poszkodowani w tej aktualizacji ;s
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 20:33   #6
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Płacze tłum to wszyscy płaczą, szkoda że nikt nie widział płaczu nekro alchemików kilka upków wcześniej kiedy Slythia zniszczyła te subki :) Upek dobry, pugi obniżone dmg bije tyle ile potrzeba, expi się super, zarabia się super.. dziękuje idę expić.
Walles jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 21:16   #7
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Płacze tłum to wszyscy płaczą, szkoda że nikt nie widział płaczu nekro alchemików kilka upków wcześniej kiedy Slythia zniszczyła te subki :) Upek dobry, pugi obniżone dmg bije tyle ile potrzeba, expi się super, zarabia się super.. dziękuje idę expić.

Problem jest w tym, że oceniasz aktualizacje tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia.

Pamiętaj jednak że serwer tworzy całe społeczeństwo.
Gdy tłum się buntuje, "płacze" to musi znaczyć, że coś jest grubo nie tak.

To że twoja profesja teraz jest dobra cieszy mnie. To znaczy, że chociaż jedno w tym upku im się udało zrobić na +.

Liczba rzeczy które sknocili (mówię tu z perspektywy średnio poziomowego maga) jest niestety nie do zaakceptowania, dlatego takie tematy jak ten będą się pojawiały do momentu aż Administracja naniesie sensowne poprawki lub gracze którym nowy Altaron nie pasuje poprostu przestaną grać i słuch o nich zaginie.

Dyskusje między magami a zwiadowcami o tym jak update jest udany/nieudany są nie na miejscu. Nie patrzcie tylko na siebie.
heroes133 jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 21:19   #8
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Vip spróbuj pograć potem pisz, kilka osób to już mi przyznało rację choćby na VC że popłakali trochę a poszli poexpić i sytuacja jest zupełnie inna. Masz tabelki które wiele Ci wyjaśnią, odnajdź swoją moc i idź zobacz jak Ci pójdzie.
Walles jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 21:20   #9
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał heroes133 Zobacz post
Problem jest w tym, że oceniasz aktualizacje tylko i wyłącznie ze swojego punktu widzenia.

Pamiętaj jednak że serwer tworzy całe społeczeństwo.
Gdy tłum się buntuje, "płacze" to musi znaczyć, że coś jest grubo nie tak.

To że twoja profesja teraz jest dobra cieszy mnie. To znaczy, że chociaż jedno w tym upku im się udało zrobić na +.

Liczba rzeczy które sknocili (mówię tu z perspektywy średnio poziomowego maga) jest niestety nie do zaakceptowania, dlatego takie tematy jak ten będą się pojawiały do momentu aż Administracja naniesie sensowne poprawki lub gracze którym nowy Altaron nie pasuje poprostu przestaną grać i słuch o nich zaginie.

Dyskusje między magami a zwiadowcami o tym jak update jest udany/nieudany są nie na miejscu. Nie patrzcie tylko na siebie.

Signed,podpisuje sie pod tym postem w 100%
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 20-05-14, 21:20   #10
heroes133
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
Vip spróbuj pograć potem pisz, kilka osób to już mi przyznało rację choćby na VC że popłakali trochę a poszli poexpić i sytuacja jest zupełnie inna. Masz tabelki które wiele Ci wyjaśnią, odnajdź swoją moc i idź zobacz jak Ci pójdzie.
Wczoraj i dzisiaj próbowałem pograć. Spędziłem kilka dobrych godzin testując to i owo.

Wiem o czym mówię.
heroes133 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin